Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το torturous ground rune στα caltrops.

Solo παίζω πλέον:

ss/lingering, caltrops/torturous, prep/bu, bat companion, elemental/nether και hungering/devouring.

 

Το παραπάνω ήταν custom fit για να βγεί ο belial.

 

Ακριβως τα ιδια εχω και γω με διαφορα στο caltrops που του εχω το rune για το +10% dmg (με την σκεψη οσο τανκαρει ο τεμπλαρ να παρω το dmg boost)...φυσικα και δεν εχει νοημα αν τρεχω γυρω γυρω...αλλα αν τρεχω...δεν θα αντεξω και πολυ ετσι και αλλιως :-)

 

το 2 sec immobilize δεν ξερω κατα ποσο εχει νοημα στα ελιτες...γενικως slow/stuns/immobilize εχω μια αισθηση οτι στα ελιτες πιανουν εν μερει ή και καθολου...μπορει και να κανω λαθος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παίδες έχω κανονικά το παιχνίδι και πίστευα οτι μέσα στο κουτί θα έχει guest pass γιατί θέλω να το δώσω σε φίλο να δοκιμάσει αλλά τελικά αυτό το guest pass ήταν για το wow.

 

Μπορώ απο κάπου να του δημιουργήσω guest pass ή όχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα δλδ στην Ελλαδα δεν υπαρχει τραπεζα που να συννεργαζεται με την blizzard,σωστα?? Αρα εμεις δεν μπορουμε να σηκωσουμε απο την καρτα μας λεφτα,right?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορείς να βάλεις τραπεζικό λογαριασμό,μόνο χρεωστική/debit card μέσω paypal. Το είχα κάνει ερώτηση με ticket και μου είπαν πως savings account (λογαριασμοί ταμιευτηρίων) δεν δέχονται, μόνο debit/prepaid, από τις οποίες μπορείς να σηκώσεις λεφτά αλλά σου κρατάει ένα ποσό ανάλογα με την τράπεζα που έχεις την κάρτα, αλλιώς αν κάνεις online αγορές μόνο δε σου κρατάει τίποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη δεν εχω μπει ακομα inferno (οπου να'ναι ομως) ηθελα να ρωτησω αν ειναι δυνατον να σταθει ενας barb εντελως χοντρικα με ενα στησιμο focused σε vitality-strength και ενα build επιθετικο με αμυντικα παθητικα...

 

.... αλλα με ΧΑΜΗΛΑ τα Resistances.

 

Γνωριζω πολυ καλα οτι οι περισσοτεροι λενε 300 resistances για αρχη και 1000αρια προς το τελος οτι ειναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ. Ακομα και αν κανω balance τα stats μου και μπω στη λογικη all resistance>vitality>strength... για το act 3 και 4 με τις τιμες που βλεπω χρειαζεσαι 1m για καθε κομματι!!! Ειπαμε farming αλλα δεν γινεται και ετσι!

 

Με αλλα λογια υπαρχει καποια συνταγη ωστε σιγα σιγα να κανουμε progress στα act χωρις να χρειαζομαστε εκατομμυρια για καθε κομματι?

 

Αυτο ειναι ενα ονειρεμενο gear που δεν θα υπηρχε περιπτωση ποτε να καθομαι να μαζευω 4-5 μυρια για καθε κομματι because its not fun... http://i.imgur.com/Qfl8J.jpg

 

Δλδ ο μονος τροπος να τελειωσεις το inferno ειναι το μαζοχιστικο farming? Εκτος και αν κανω καποιο τραγικο λαθος στη λογικη που χτιζουμε εναν χαρακτηρα για inferno θα ημουν ευγνωμων για οποια συμβουλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παίδες έχω κανονικά το παιχνίδι και πίστευα οτι μέσα στο κουτί θα έχει guest pass γιατί θέλω να το δώσω σε φίλο να δοκιμάσει αλλά τελικά αυτό το guest pass ήταν για το wow.

 

Μπορώ απο κάπου να του δημιουργήσω guest pass ή όχι;

Καλημερα φιλε,Το παιχνιδι ξεκινησε στης 25 μαιου και ειχαν πει οτι η Starter edition θα ξεκινησει μετα απο 15 μερες η 1 μηνα δε θυμαμαι καλα ...μακαρι να ειχα να δωσω guest passes αλλα τα εδωσα και τα δυο και πηγαν τζαμπα κιολασ...noobs :-(

 

Παντως νομιζω οτι συντομα θα ξεκινησει η Starter Edition στο Diablo 3 οποτε πες τον φιλο σου να κανει λιγο υπομονη,εκτος και αν μπορει να σας δωσει καποιο αλλο παιδι απο το insomnia ενα guest pass.

 

Καλημερα και παλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα φιλε,Το παιχνιδι ξεκινησε στης 25 μαιου και ειχαν πει οτι η Starter edition θα ξεκινησει μετα απο 15 μερες η 1 μηνα δε θυμαμαι καλα ...μακαρι να ειχα να δωσω guest passes αλλα τα εδωσα και τα δυο και πηγαν τζαμπα κιολασ...noobs :-(

 

Παντως νομιζω οτι συντομα θα ξεκινησει η Starter Edition στο Diablo 3 οποτε πες τον φιλο σου να κανει λιγο υπομονη,εκτος και αν μπορει να σας δωσει καποιο αλλο παιδι απο το insomnia ενα guest pass.

 

Καλημερα και παλι.

 

Να σαι καλά σ'ευχαριστώ

 

βασικά το έχει ήδη παραγγείλει απο αμαζόνιο μεριά κι ενώ εμένα έκανε 2 εργάσιμες να έρθει εκείνου είναι ήδη στις 6. Οπότε αύριο ελπίζουμε να έρθει χαχα, γι αυτό του είπα να ξεκινήσει με guest και το συνεχίζει κανονικά όταν του έρθει, λογικά μαξ δευτέρα τρίτη θα είχε έρθει οπότε θα ήταν οκ με το level cap.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια...

Υπαρχει site αντιστοιχο του wowhead;

 

Με forum,database,με builds για την καθε κλαση κτλ;

 

Ελληνικό ή ξένο

 

Sent from my LG-P990 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χώθηκα κιεγώ στο RMAH. Με 2 μπακατέλες λετζεντερη απο τη μια, κιενα Inna's Justice απο την αλλη, που αυτη τη στιγμη ειναι αυτο με το μεγαλυτερο dps στα Inna's Justice οπότε το έχει πάνω πάνω. Καλή μας τύχη παιδγία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...