Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εεεεεε οχι. υπαρχει και παιζουν πολλοι. αλεξανδρας ενα. αλλο συγκεκριμενο δεν ξερω αλλα ολοι εκει παιζουν

 

Όσοι παίζουν,εννοείτε πως έχουν account, battle-tags.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οκ παιδιά σας ευχαριστώ πολύ! μάλλον θα το αγοράσω!

Κι εγώ παρ'όλα τα άσχημα που ακούω για το game έτοιμος είμαι. Δε μπορεί....θα μ'αρέσει ρε φούστη μου, με το ζόρι. :unsure:

μετά δεν φταίμε άμα βρίζετε και λέτε πάνε 40-50€ :devil: :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε αδερφέ έλιωσα στα νιάτα το 1 και το 2... να αφήσω το 3 δηλαδή;

Άστο τουλάχιστον μέχρι να μπεί το 1.04 που δεν θα αργήσει πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι παίζουν,εννοείτε πως έχουν account, battle-tags.

 

Για αυτο δεν παιρνω ορκο ΟΜΩΣ γνωστο μαγαζι εκει διπλα παει και παιζει χωρις λογαριασμο δικο του κι επειδη πουλαει το ντιαμπλο λεει στους πελατες του να πανε να το δοκιμασουν 10 λεπτακια κι αν τους αρεσει να ερθουν να το παρουν. Εγω οτι ακουσα λεω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Και για τι αλλαγές και fixes μιλάμε;

 

δεν έχουν βγει ακόμα patch notes, σύντομα όμως θα ξέρουμε...

 

http://www.diablofans.com/news/1303-massive-amounts-of-104-information-on-its-way-showing-off-that-profile-blue-posts-win-awesome-prizes-with-blizzard/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το έχω πάρει ακόμα. Σκοπεύω να παίξω coop με την κοπέλα μου, αλλά δεν ξέρουμε τι class να πάρουμε.

 

Σκεφτόμουν Wizard/Barbarian ή Wizard/Demon Hunter. Τι είναι καλύτερο για farming inferno? Εμένα μου άρεσε ο Barbarian από το starter που έπαιξα, όμως φοβάμαι για το inferno γιατί ακούω πως δεν την παλέυει ο barb και πολύ χωρίς πανάκριβο εξοπλισμό.

 

Επίσης Barbarian/Monk λέει καθόλου ή χρειάζεται και κάποιος που να ρίχνει από μακριά απαραίτητα στο party? Για inferno πάντα...

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε αυτούς που το σκέφτονται ακόμη, προτείνω να το πάρετε, όχι τίποτα άλλο, αλλά να πάρετε μια προσωπική γνώμη γιατί το βρίζουν οι περισσότεροι και μέχρι να πάτε inferno και να εκνευριστείτε και εσείς ίσως βγει και το patch και ΙΣΩΣ να αξίζει τότε.

 

Btw δεν διάβασα όλα τα ποστ αλλά όσοι περιμένετε diablo 2 ποιότητα ατυχήσατε, δεν έχει καμία σχέση, εκτός από το όνομα φυσικά, που αν δεν ήταν αυτό...

Οι developers του diablo 2 και γενικά όλοι όσοι φτιάξανε τα προηγούμενα έχουνε φύγει από καιρό από την blizz, 2-3 ασχολούνται με το torchligh

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το έχω πάρει ακόμα. Σκοπεύω να παίξω coop με την κοπέλα μου, αλλά δεν ξέρουμε τι class να πάρουμε.

 

Σκεφτόμουν Wizard/Barbarian ή Wizard/Demon Hunter. Τι είναι καλύτερο για farming inferno? Εμένα μου άρεσε ο Barbarian από το starter που έπαιξα, όμως φοβάμαι για το inferno γιατί ακούω πως δεν την παλέυει ο barb και πολύ χωρίς πανάκριβο εξοπλισμό.

 

Επίσης Barbarian/Monk λέει καθόλου ή χρειάζεται και κάποιος που να ρίχνει από μακριά απαραίτητα στο party? Για inferno πάντα...

 

Ευχαριστώ.

 

 

Imho Wizard (Melee)/Barbarian για τους εξής λόγους:

Θετικά:

1) Και οι 2 melee δεν χρειάζεται να τρέχετε να μαζεύετε τα mobs - elite.

2) To warcry-impunity buffarei το party και συνεπώς ο wizard μπορεί άνετα να πάει 1300+ all res (γιατί βασικά αυτός θα tankarei).

3) Die hard 2.

4) Φοβερό cc o wizard με το frost nova.

Αρνητικά:

1) Μπορεί να έχετε πρόβλημα με τα goblin.

2) Mπορεί να έχετε πρόβλημα με τα bosses που έχουν enrage.

 

Wizard/Demon Hunter

Θετικά:

1) Top dps.

 

Αρνητικά:

1) Χρειάζεται top gear

2) Ghom

3) Θα κυνηγάτε τα elite καθώς ο ένας θα είναι στο βορρά και ο άλλος στον νότο.

4) Δεν buffarei ο ένας τον άλλο

5) Reflect dmg - vortex -waller - fast. Θα έχετε πρόβλημα και πολλά repair.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Και οι 2 melee δεν χρειάζεται να τρέχετε να μαζεύετε τα mobs - elite.

3) Θα κυνηγάτε τα elite καθώς ο ένας θα είναι στο βορρά και ο άλλος στον νότο.

Τι εννοείς να τρέχουμε/κηνυγάμε;

 

Τανκάρει τι σημαίνει;

 

Τα άλλα πάνω κάτω τα ψιλοκατάλαβα, αν και δεν έχω χωνέψει πώς γίνεται melee wizard. Τη θεωρώ (ως old-school) καθαρά ranged class.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...