Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρέπει να έχουν αυξήσει πάλι το elemental dmg - (ίσως και το melee dmg). 4η φορά?

Μπήκα μια ώρα να φαρμάρω act2 με τον mage σε 2-coop (social λόγοι) και πέθαινα 1-2 φορές σε κάθε normal pack και 5-6 σε packs me shield στο act2.

Resists 800-900,34κ life, 20%block sacred shield , 500loh.

Πριν απο 2 εβδομάδες tankara σε 4αρι στο act3 με αυτά τα stats... (με deaths ofc αλλά όχι σαν το σημερινό χάλι)

Άλλαξαν τπτ στα skill του wizard?

 

Έχω επίσης ένα πρόβλημα με το battle net.

Στο Ευρωπαϊκό δεν μπορώ να ποστάρω γιατί το account είναι frozen λόγω wow.

Στο Αμερικανικό αναγνωρίζει ότι έχω μόνο το diablo3 και μπορώ να ποστάρω κανονικά.

Μήπως γνωρίζει κανείς τί πρέπει να κάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι κατι εχει γινει με τα damage γιατι ενω εχω υποφερτα αντικειμενα για να βγαλω κουτσα κουτσα και με τεχνη το hell (στο τελος ειμαι)

 

ξαφνικα αρχισαν τρελα χαστουκια σε pack με πολλους θανατους σχεδον ακαριαιους!!! Εφαγα τοσο ξυλο τωρα το βραδυ παιζοντας 1-2 ωρες οσο δεν ειχα φαει σε ΟΛΟ το diablo III εως τωρα συνολικα !!! Ειχα σκοπο να ψωνισω πραγματα

 

μια και καλη οταν τελιωσω το hell αλλα βλεπω οτι θα χρειαστει νωριτερα μαλλον...

 

Το μονο καλο της ιστοριας ειναι οτι απο το πουθενα πουληθηκαν κατι γαντακια που ειχα βαλει για πλακα στο real !

 

Ηταν level <60 , καπου στο 55 μαλλον απο οσο θυμαμαι οχι κατι ιδιαιτερο αλλα με buyout στα 6.90 βαλαμε 5 ευρω καθαρα

 

στην τσεπη...! καλοριζικα σε οποιον τα πηρε... !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι δέν πάει καλά με τα packs ή είναι ιδέα μου;Στο Hell ήταν δύσκολα,άλλα με kiting τα έβγαζες πέρα.Στο inferno τρωω το ξύλο της αρκούδας απο κάτι ομάδες με uber properties: Illusion+plague+shielding+jailer+fast.Εχω ρίξει όλο το βάρος σε regeneration+reflect dmg στον 60lvl Monk και τα 45K health επαρκούν για 5~6 sec,με την προυπόθεση οτι οι πρώτοι που θα αρχίσουν να τρώνε ξύλο είναι ο Templar+Mystic.Ένα τετοιο pack με βάζει μέσα κατα 35000gold για επισκευές.

Ελα blizzard παραδέξου το,με τρολλαρεις...έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο Inferno;Δέν νομίζω...ειδικά την στιγμή που είσαι 1-2 hit KO και η μόνη λύση είναι hit&run τακτικές (τις οποίες και δέν μπορείς να εφαρμόσεις).Αν δέν είναι jailer θα είναι vortex ή waller.Αν δέν είναι plagued θα είναι molten ή desecrator (ή και τα δύο αν είσαι γκαντέμης).Το θέμα είναι οτι δέν μπορεις να κινηθείς στον χώρο.Τώρα αν θεωρείς δυσκολότερο τον συνδιασμό invulnerable+firechains+arcane+κάποιο blocker,θα συμφωνήσω,άλλα τα συγκεκριμένα είναι πιο σπάνια και απο τα legendary items.

Αν παντως τύχει κάτι τετοιο,δέν το συζητάω...

fuck_that_shit_by_fuckthatshitplz_d3eecs1_Probably_the_most_amazing_Space_wallpaper-s240x219-269195-535.jpg ALT+F4

 

Επεξ/σία από Tenshi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

http://www.amazon.co.uk/Diablo-III-PC-Mac-DVD/dp/B0030DH9R6/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1344278157&sr=8-1

 

από εδώ λογικά...

 

 

 

yay Character Profiles Now Available! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

κάνεις log in και μετά πατάς στο View Profile στη σελίδα του Diablo 3, αν σου βγάζει msg ότι δεν έχεις profile απλά περιμένεις και μένα πριν καμιά ώρα αυτό μου έβγαζε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο κανω αλλα προσεξε τι γινεται. ειχα γραψει πριν μερικες μερες οτι εβαλα το παιχνιδι στο λαπτοπ και απο λαθος ειχα λαθος region κι εκανα εναν δοκιμαστικο ηρωα να δω τι γινεται. ε μετα αλλαξα region και μου εφερε τους κανονικους μου ηρωες. Ε οταν βλεπω το προφιλ μου τωρα βλεπω μονο τον τεστ ηρωα που εφτιαξα στο λαθος region

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...