Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδιά έχω μία ερώτηση να σας κάνω! Σκέφτομαι να αγοράσω το diablo 3 για να λιώνω όλο το χειμώνα :) Απλά θέλω να μου πείτε κάποια πράγματα! Πρώτον είδα σε ένα παλικάρι πιο πίσω του είπατε να μην το πάρει τώρα και να περιμένει το expansion... Δηλαδή άμα το αγοράσω εγώ τώρα δεν θα γίνει αναβάθμιση από μόνο του το patch? Και δεύτερον μπορώ να το βρω κάπου τζάμπα έτσι ώστε να δω αν μου αρέσει και μετά να το αγοράσω; Για να μην πάνε χαμένα 45 ευρώ σε περίπτωση που δεν μου αρέσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά έχω μία ερώτηση να σας κάνω! Σκέφτομαι να αγοράσω το diablo 3 για να λιώνω όλο το χειμώνα :) Απλά θέλω να μου πείτε κάποια πράγματα! Πρώτον είδα σε ένα παλικάρι πιο πίσω του είπατε να μην το πάρει τώρα και να περιμένει το expansion... Δηλαδή άμα το αγοράσω εγώ τώρα δεν θα γίνει αναβάθμιση από μόνο του το patch? Και δεύτερον μπορώ να το βρω κάπου τζάμπα έτσι ώστε να δω αν μου αρέσει και μετά να το αγοράσω; Για να μην πάνε χαμένα 45 ευρώ σε περίπτωση που δεν μου αρέσει...

 

Μπορείς να ζητήσεις ένα guest pass από κάποιον που το έχει αγοράσει ήδη και να κατεβάσεις το Starter Edition από το site της Blizzard.

Έχει μερικά quest και πάει μέχρι level 13 μόνο, αλλά θα δεις αν σου αρέσει. Φυσικά το ολοκληρωμένο παιχνίδι έχει πολύ περισσότερα πράγματα.

Προσωπικά 45 ευρώ μου φαίνονται πολλά για το συγκεκριμένο παιχνίδι, αλλά δε βλέπω και να πέφτει η τιμή του περισσότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να ζητήσεις ένα guest pass από κάποιον που το έχει αγοράσει ήδη και να κατεβάσεις το Starter Edition από το site της Blizzard.

Έχει μερικά quest και πάει μέχρι level 13 μόνο, αλλά θα δεις αν σου αρέσει. Φυσικά το ολοκληρωμένο παιχνίδι έχει πολύ περισσότερα πράγματα.

Προσωπικά 45 ευρώ μου φαίνονται πολλά για το συγκεκριμένο παιχνίδι, αλλά δε βλέπω και να πέφτει η τιμή του περισσότερο.

Σε ευχαριστώ για την άμεση απάντησή σου! Δεν έχω κάποιον που να το έχει αγοράσει ήδη... Όσο γι'αυτό με το expansion γνωρίζεις κάτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

expansion και patch δεν ειναι το ιδιο πραγμα. το πρωτο πρεπει να πας να το αγορασεις οπως εκανες και με το αρχικο παιχνιδι και εχει εξτρας, οπως αποστολες, ιστορια, αντικειμενα κτλ κτλ, ενω το δευτερο ειναι απλα fixes του παιχνιδιου πανω κατω.

 

να το παιξεις απο καπου τσαμπα δε γινεται εκτος αν κανεις αυτο που σου ειπε το παιδι απο πανω αλλα και παλι δε θα καταλαβεις και πολλα απο το starter. μπορεις ακομα να πας σε ιντερνετ καφε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με το ίντερνετ καφέ δεν παίζει λόγω της σύνδεσης του παιχνιδιού με το battle.net account.

Μόνη λύση το Starter ή να πας σε κανένα φίλο σου που το έχει να το δεις λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ παιδιά σας ευχαριστώ πολύ! Εσείς τι μου προτείνετε να το αγοράσω ή όχι; Μ'αρέσουν τέτοια φάση παιχνίδια με leveling και quests. Έπαιζα χρόνια lineage και τώρα το ψιλοβαρέθηκα οπότε λέω να στραφώ στο diablo... Πιστεύετε θα μου αρέσει; Γιατί στο gameplay που βλέπω δεν μοιάζει και πολύ με lineage...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ παιδιά σας ευχαριστώ πολύ! Εσείς τι μου προτείνετε να το αγοράσω ή όχι; Μ'αρέσουν τέτοια φάση παιχνίδια με leveling και quests. Έπαιζα χρόνια lineage και τώρα το ψιλοβαρέθηκα οπότε λέω να στραφώ στο diablo... Πιστεύετε θα μου αρέσει; Γιατί στο gameplay που βλέπω δεν μοιάζει και πολύ με lineage...

 

Αν θες να βρεις κάτι σαν το lineage τότε το diablo δεν είναι για σένα. Το diablo είναι action-rpg (αν και για το rpg ειδικά στο 3, πολλοί διαφωνούν) Τέλοσπαντων, ό,τι και να διαβάσεις, όσα και να σου πούμε δεν έχουν καμία αξία αν δεν δοκιμάσεις εσύ ο ίδιος οπότε άσε τις ερωτήσεις και βρες τρόπο να πάιξεις. Ακόμα και σε νετ καφέ συνήθως έχουν κάποια account για να δοκιμάζει κόσμος. Αλλιώς δες βίντεο στο youtube και γενικώς ψάξε να δεις αν σου ταιριάζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια το πληκτρολογιο εδω δεν γραφει ελληνικα, σορρυ,αυτο το εχω ετοιμο και κανω copy-paste.

 

file thodoris20 to paixnidi akoma kai me ta "lathi" tou (ta opoia tha diorthothoun 100% sta epomena patches) ta kara-aksizei ta lefta tou! Mi sou po oti tetoia paixnidia prepei na aksizoun kai perissotera xrhmata. To Diablo einai to monadiko game eos tora pou MPOREI NA SOU EPISTREPSEI PISO TA LEFFTA SOU me 1 kai mono kalo sxetika antikeimeno h esto me ena thima pou tha nomizei oti agorase kalo antikeimeno! Min po kai to allo oti einai to mono paixnidi pou oi kaloi-eksipnoi-tyxeroi paiktes mporoun na bgaloun kai ena mikro i kai megalo xartziliki ! Epishs se krataei apeires ores se gameplay! Ego molis beno Inferno me barbaro kai exei allous 4 xarakthres. Konteyoume tis 100 ores gameplay kai exei kai to Auction Hoouse na pernas eyxarista thn ora sou kai isos na "thisayrizeis" kiolas !

 

παιδια το πληκτρολογιο εδω δεν γραφει ελληνικα, σορρυ,αυτο το εχω ετοιμο και κανω copy-paste.

 

 

Mporo na sou po para polla alla arkesou se ayta. Syntoma erxontai kai oi maxes 1 - 1 kai ekei tha ginei xamos! Ekei na deis agorapolisies afou oloi tha theloun olo kai poio teleia antikeimena opote to Auction house tha apokthsei megalyterh dynaimikh + opoies alles ekplikseis apo Blizard.

 

Apo to na bgaleis 1 parapano fora th gomena ekso gia na prospathisis na tin g***seis...i esto na thn aytoseis 1 fora akoma kalitera na dosis kai na fas merika kala xastoukia sto Diablo kai na paizeis eyxarista tis kryes nyxtes tou xeimona xoris petrelaio thermanshs pou ine panakribo...!

 

παιδια το πληκτρολογιο εδω δεν γραφει ελληνικα, σορρυ,αυτο το εχω ετοιμο και κανω copy-paste.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με το ίντερνετ καφέ δεν παίζει λόγω της σύνδεσης του παιχνιδιού με το battle.net account.

Μόνη λύση το Starter ή να πας σε κανένα φίλο σου που το έχει να το δεις λίγο.

 

εεεεεε οχι. υπαρχει και παιζουν πολλοι. αλεξανδρας ενα. αλλο συγκεκριμενο δεν ξερω αλλα ολοι εκει παιζουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...