Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είχα να δω legendary κανα μήνα, και μου πέσανε 3 σε δυο μέρες.

Ένα Dawn με καλά stats αλλα 669 dps

Ένα Sledge of Athskeleng , 2h mace 1038 dps, +1100 Loh , +5% damage to life, +12% movement speed, +88 dex, +107 vit

Και ένα The Gidbinn me 740dps, 137 int , + αλλα που δεν ενθυμούμαι :D

 

Και ένα γαμάτο shield 1380 armor, 17% block, 7.0% crit, vitality , dex, str 100aria+ , woot :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι μου έπεσε ενα Chest Armor με 80vit, +350 Armor, 80 All Res, 200 κάτι regeneration & 3 socket... Θα πιάσει τίποτα λέτε?

 

To armor tou chess ειναι το μεγαλο νουμερο που γραφει πανω στην αρχη. Αν μετα λεει το +350 ΜΗΝ το λαμβανεις υποψην

γιατι συμπεριλαμβανεται στο πανω νουμερο... ! το 80 all res ειναι γαματο φυσικα αφου πιανεις ταβανι.

Για το ποσο θα πιασει εξαρταται κυριως...

 

απο το ποσο...ΘΥΜΑ ειναι ο εκαστοτε αγοραστης :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αξιζει τιποτα αυτο ???

 

Δε νομιζω να πιανει πολλα, με προχειρο υπολογισμο χωρις να δω AH an to dvseis kana 500 - 800 Κ θα ειναι και καλα...

δυστυχως πολυ χαμηλο DPS

ειδικα για 2 hand ! αν σκεφτεις οτι ξεκινανε απο 1600 τα dps και κατεβαινουν υπολογισε...

 

ευτυχως το strength,to vitality και το damage einai πολυ καλα και κατι σωνουν... εγω θα ελεγα βαλτο απο ενα ποσο και πανω και οσο παει στα bid. αλλα μη σε παρω και στο λαιμο μου, ας πουν και αλλοι τη γνωμη τους...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αξιζει τιποτα αυτο ???

δύσκολα... 2H και wiz wep.. κάνε κανένα search στο ah αλλά μην περιμένεις και πολλά....

εγώ όσο έπαιζα με τον wiz μου πάντα με 1h και source.. 2h μόνο στους followers έβαζα

προσωπική άποψη πάντα :)

 

εδιτ : μετά το 1.0.4 patch βέβαια δεν έχω πολυασχοληθεί με τον wiz οπότε μην σε πάρω στον λαιμό μου...

συμφωνώ με τον αποκάτω για τα crit+socket :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω ολους για τις απαντησεις σας παιδια...απλα προσπαθω να καταλαβω τους "νομους" του ΑΗ...στα 2m το εβαλα και βλεπουμε

μην προσπαθήσεις και πολύ να καταλάβεις το ah :)

εγώ μετά το 1.0.4 δεν μπορώ να πουλήσω τπτ (μόνο με ξεφτύλα τιμές)

αν δεις ότι δεν φεύγει με 2m ξεκίνα και κατέβαζε(αν δεις ότι δεν φεύγει με τπτ υπάρχει και το salvage :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θα ελεγα ο φιλος μας να το βαλει απο 300.000 kai οσο παει η με ταβανι μεχρι 1-2 Μ. μην το βαλεις 2Μ μεχρι 2Μ !

ναι λογικο αν και θα προτιμουσα απο 800.000 + το minimum...θα δειξει μπορει κανας "μεγιστανας" να το θελει για την follower του :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...