Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Εγω πιστευω στιγμης...

Εχω απορια τι προγραμμα μπορει να κανει ο Φωταρας ξερω οτι παιζει ντροπ σετ, σουπερ σετ σε μερικες ασκησεις και οτι κανει μερικες αυτη την εβδομαδα πχ σημερα που εχει πλατη κανει ενα συνολο ασκησεων την αλλη φορα θα αλλαξει κατι...

 

Και το προγραμμα του νικου.

 

Μαους για σενα δεν μιλαω wikipedia εισαι....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πιστευω στιγμης...

Εχω απορια τι προγραμμα μπορει να κανει ο Φωταρας ξερω οτι παιζει ντροπ σετ, σουπερ σετ σε μερικες ασκησεις και οτι κανει μερικες αυτη την εβδομαδα πχ σημερα που εχει πλατη κανει ενα συνολο ασκησεων την αλλη φορα θα αλλαξει κατι...

 

Και το προγραμμα του νικου.

 

Μαους για σενα δεν μιλαω wikipedia εισαι....

το πρόγραμμα μου ειναι απο wikipedia του bodybuilding και δεν ειναι κάτι που το βρίσκεις στο internet , δεν ακολουθώ συνταγές 

αλλα οπως κ ναχει το θέμα της προπόνησης-διατροφής μου δεν ειμαι πρόθυμος να το συζητήσω για δικους μου λόγους, να βοηθήσω άλλους σε αυτό το θέμα ναι , anytime . :)

 

inb4 τσαντιστεί ο Φωτης που ειπες τον Μαους wikipedia κ αυτόν όχι. αχχαχαχαχαχαχα :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν μιλάς για το σχέδιο το διάλεξα με τον τύπο αν και συμβολίζει κατι.. την απόφαση για τατουάζ την έχω πάρει εδώ και καιρό απλά έψαχνα την κατάλληλη στιγμή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Εγω πιστευω στιγμης...

Εχω απορια τι προγραμμα μπορει να κανει ο Φωταρας ξερω οτι παιζει ντροπ σετ, σουπερ σετ σε μερικες ασκησεις και οτι κανει μερικες αυτη την εβδομαδα πχ σημερα που εχει πλατη κανει ενα συνολο ασκησεων την αλλη φορα θα αλλαξει κατι...

 

Και το προγραμμα του νικου.

 

Μαους για σενα δεν μιλαω wikipedia εισαι....

το πρόγραμμα μου ειναι απο wikipedia του bodybuilding και δεν ειναι κάτι που το βρίσκεις στο internet , δεν ακολουθώ συνταγές

αλλα οπως κ ναχει το θέμα της προπόνησης-διατροφής μου δεν ειμαι πρόθυμος να το συζητήσω για δικους μου λόγους, να βοηθήσω άλλους σε αυτό το θέμα ναι , anytime . :)

 

inb4 τσαντιστεί ο Φωτης που ειπες τον Μαους wikipedia κ αυτόν όχι. αχχαχαχαχαχαχα :lol:

οχι ρε καμμια σχεση ,ο maus ειναι μια κατηγορια μονος του ξεχωριζει και στο σωμα και στις γνωσεις πανω στο αντικειμενο αλλωστε ειναι αυτο που κανει και προφανως το κανει καλα. Λιβε. Το χω γραψει 2-3 φορες το προγραμμα μου δεν ειναι τιποτα ιδιαιτερο πανω κατω οτι ειπες εκτος απο drop που δεν κανω , το πιο σημαντικο ειναι η διατροφη απο εκει ερχονται οι μεγαλες αλλαγες στο bb σε επιπεδο γραμμωσης και υπερτροφιας και απο οταν αρχιςα να δινω εκει μεγαλυτερη σημαςια τοτε παρατηρηςα και τις πιο εντονες αλλαγες στο σωμα μου ,μονο με προγραμμα δεν εγινε κανεις . Στα δικα μου ορια παντως εχω φτασει ψυχολογικα και σωματικα με τον αλπινισμο οχι με τα βαρη αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα συζητησης .Sent from my ipad4 using Insomnia
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 το πιο σημαντικο ειναι η διατροφη απο εκει ερχονται οι μεγαλες αλλαγες στο bb σε επιπεδο γραμμωσης και υπερτροφυας και απο οταν αρχιςα να δινω εκει μεγαλυτερη σημαςια τοτε παρατηρηςα και τις πιο εντονες αλλαγες στο σωμα μου ,μονο με προγραμμα δεν εγινε κανεις . Στα δικα μου ορια παντως εχω φτασει ψυχολογικα και σωματικα με τον αλπινισμο οχι με τα βαρη αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα συζητησης

σε αυτο που λεει ο φωτης ειναι ολο το νοημα , εκει  ακριβως ειναι και το μυστικο !

 

τωρα για τα αλλα που λετε , ευχαριστω για τα καλα σας λογια αλλα οι περισσοτεροι εδω και  μια χαρα τα λετε και μια χαρα γυμναζεστε ,στην ιδια κατηγορια ειμαστε ολοι!

εγω εδω βλεπω πχ  τον φωτη που  δε ξερω και γω ποσα πολλα χρονια γυμναζεται  και  τουμνπανο ειναι και κανει και  ενα σωρο αλλα πραγματα περα πο τα βαρη , βλεπω το νικο που και παρολο πιτσιρικας  ειναι  υπερτουμπανο  και μια χαρα τα πατε ολοι, αυτο βλεπω ..

αυτοι που γραφουν συχνα μπος-αλεξ-σπεκτ δηλαδη  τουμπανα ειναι  και απο κοντα γιαννης και λιβε ! καλα αυτος σε κανα χρονο θα μας φαει ολους λαχανο ετσι οπως εχει πορωθει !

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τουμαπανα ειστε δημητρα και συ και η μαργαριτα !

παρτε και λιγο θαλασσα να ζηλεψετε , μεσα απο το αμαξι και με ολιγον  απο  γελοιοφατσα :)

 

 

 

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου στείλανε ενα δείγμα απο την combat protein της musclepharm (cream and cookies).

 

1) δεν εντυπωσιάστηκα απο την γεύση

2) τα stats δεν ηταν και το οτι καλύτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε αυτο που λεει ο φωτης ειναι ολο το νοημα , εκει  ακριβως ειναι και το μυστικο !

 

τωρα για τα αλλα που λετε , ευχαριστω για τα καλα σας λογια αλλα οι περισσοτεροι εδω και  μια χαρα τα λετε και μια χαρα γυμναζεστε ,στην ιδια κατηγορια ειμαστε ολοι!

εγω εδω βλεπω πχ  τον φωτη που  δε ξερω και γω ποσα πολλα χρονια γυμναζεται  και  τουμνπανο ειναι και κανει και  ενα σωρο αλλα πραγματα περα πο τα βαρη , βλεπω το νικο που και παρολο πιτσιρικας  ειναι  υπερτουμπανο  και μια χαρα τα πατε ολοι, αυτο βλεπω ..

αυτοι που γραφουν συχνα μπος-αλεξ-σπεκτ δηλαδη  τουμπανα ειναι  και απο κοντα γιαννης και λιβε ! καλα αυτος σε κανα χρονο θα μας φαει ολους λαχανο ετσι οπως εχει πορωθει !

 

Ποια ίδια ρε συ, ο Φώτης παίζει στους ομίλους του Europa League και γω με τη Δήμητρα κλαίμε αγκαλιά στην Γ' Εθνική... :P.

 

Πήρα και την "μπάρα" για να κάνω σκουοτ. Στην ουσία ένας σωλήνας είναι αλλά φαίνεται στιβαρός, άλλωστε παίζω με λίγα κιλά. Όταν ανεβούν τα κιλά θα βάλω μέσα ένα σίδερο σταλ 16'' και θα γίνει κανονική μπάρα. Τρώω πρωινό και πάω σε καμια ωρίτσα να τη δοκιμάσω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρήκα κάτι ωραίο για καλοκαιρινό ροφημα με 0 cal πριν μερικές εβδομάδες, μπορεί να το κάνετε κ εσείς αλλα θα το γράψω να υπάρχει

βάζω μια κατσαρολα μικρή να βράσει νερό , την βγάζω , βάζω 3-4 πυραμίδες τσάι lipton γευση φρούτα για μερικά λεπτά , τα βγάζω , ρίχνω στεβια (τη ζαχαρίνη την έκοψα απο καιρό , stevia only) και προσθέτω παγωμένο νερό απο το ψηγείο.
Το ρίχνω σε μπουκάλα (κρατάω κ ενα ποτύρι να πιω) και το αφήνω στην κατάψηξη να παγώνει
γεμίζω ενα ποτύρι πάγο , βάζω τσάι και ειναι δροσερό , νόστιμο και κόβει την πείνα μαχαίρι.

το γύρισα σε τσάι γιατι εχω την κακή συνήθεια να πίνω πολυ καφέ(5-6 +)  κ μου ταράζει τα νευρα :P

αλλα δεν περίμενα να μου αρέσει ποιο πολύ κ απο το lipton ice tea . Μέχρι τώρα οτι έχω βρει έτοιμο ή έχει ζάχαρη ή κοστίζει αρκετά (θέλω μια μπουκάλα τη μέρα :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που κάνεις πόδια και μετά δεν μπορείς να περπατήσεις, δεν το καταλαβαίνω. Ελπίζω ο καλός Θεός να με ανταμείψει για τους κόπους μου και στην επόμενη ζωή να επιστρέψω ως... μπικίνι  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...