Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν έχεις φτιάξει πρόγραμμα κι είσαι αρκετά πειθαρχημένος για να το τηρείς, τα ταξίδια είναι πράγματι σπάσιμο @@ γιατί βγαίνεις τελείως εκτός. Οπότε αδιαφορείς για το γεγονός αυτό κι απολαμβάνεις το ταξίδι και τις νέες εμπειρίες. 

 

Υ.Γ. Μάθε στα κινεζάκια να κάνουν παπάρες στο ελαιόλαδο, να σωθούμε εθνικά  :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Όταν έχεις φτιάξει πρόγραμμα κι είσαι αρκετά πειθαρχημένος για να το τηρείς, τα ταξίδια είναι πράγματι σπάσιμο @@ γιατί βγαίνεις τελείως εκτός. Οπότε αδιαφορείς για το γεγονός αυτό κι απολαμβάνεις το ταξίδι και τις νέες εμπειρίες.

 

Υ.Γ. Μάθε στα κινεζάκια να κάνουν παπάρες στο ελαιόλαδο, να σωθούμε εθνικά :-D

κοιτα να μαθουμε εμεις στα αριανακια μπαλα γιατι το κοβω να κανουμε 5ετια να ανεβουμε..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμαθα σε ενα ντοκυμαντερ τωρα τελευταια οτι υπαρχει κατι που λεγεται "feederism" και ειναι ενα ζευγαρι που ευχαριστιεται να χοντραινει ο ενας στον αλλο. Ο ενας μονο ειναι υπερβολικα παχυσαρκος, ο αλλος κανονικος. Και ο κανονικος ταιζει τον παχυσαρκο καθε μερα ολη μερα, και ειναι φετιχ αυτο, και ετσι λεει ειναι ευχαριστημενοι και οι δυο. Και μετρανε ποσο μεγαλωσε σε περιεφερεια ο παχυσαρκος σημερα, και αμα μεγαλωσε πολυ ειναι χαρουμενοι, κλπ. Αλλα μιλαμε για 250 κιλα και τετοια. Και ο παχυσαρκος δε μπορει να σηκωθει απ το κρεβατι, και ειναι τρισευτυχισμενοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε να μπω και εγω σιγα σιγα σε προγραμμα.

Σκυλοβαριεμαι απιστευτα εχω 4 μερες που γυρισα + εξεταστικη που ερχεται και θελω πτυχιο οπωσδηποτε... ευτυχως δινω αργα προς μεσα Σεπτεμβρη.  Πως περασε ετσι ο καιρος γαμωτο, τπτ δεν καταλαβα.

 

 

 

Εμαθα σε ενα ντοκυμαντερ τωρα τελευταια οτι υπαρχει κατι που λεγεται "feederism" και ειναι ενα ζευγαρι που ευχαριστιεται να χοντραινει ο ενας στον αλλο. Ο ενας μονο ειναι υπερβολικα παχυσαρκος, ο αλλος κανονικος. Και ο κανονικος ταιζει τον παχυσαρκο καθε μερα ολη μερα, και ειναι φετιχ αυτο, και ετσι λεει ειναι ευχαριστημενοι και οι δυο. Και μετρανε ποσο μεγαλωσε σε περιεφερεια ο παχυσαρκος σημερα, και αμα μεγαλωσε πολυ ειναι χαρουμενοι, κλπ. Αλλα μιλαμε για 250 κιλα και τετοια. Και ο παχυσαρκος δε μπορει να σηκωθει απ το κρεβατι, και ειναι τρισευτυχισμενοι.

 

lol!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Το βρηκα:

 

 

Στο 32:00.

Ειναι ακριβως το αντιθετο απ'αυτο που θελει ο υπολοιπος κοσμος. Ειναι σαν αυτα που τα λες για πλακα, λες να υπαρχει κανενα παραλληλο συμπαν που να κανουνε τα αντιθετα κλπ. Ε γινεται στην Αμερικη.

Με αυτο λεει τον τροπο εχουν μαθει να ανταλλασσουν αγαπη. Οταν της δινει φαγητο ειναι λεει σαν να της δινει αγαπη. Εχουν μια συμβιωτικη σχεση, που αυτη ειναι ο "διευρυνομενος" στη σχεση και αυτος ειναι ο "εκτροφεας" (η αλλιως "θαυμαστης του παχυσαρκου"). Ο προπονητης της οπως λεει η ιδια, "την εμψυχωνει, ωστε να ειναι στο επιπεδο που θελει". Και οταν αυτη τρωει, αυτος τη βλεπει και τη θαυμαζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα!

 

Το Σάββατο, 23/08/2014, έκανα εκείνη τη "μικρή" διαδρομή που σας έλεγα (γύρω στα 82χλμ). Ε, ΟΚ, μαζί με κάποιες διαφοροποιήσεις στη διαδρομή και κάποιες παρακάμψεις του style "έλα μωρέ, πάμε από εδώ, 1-2χλμ είναι, σιγά το πράγμα", οι οποίες επαναλήφθηκαν 2-3 φορές, η συνολική διαδρομή έφτασε τα 98.34χλμ! :-)  Χρόνος ποδηλασίας, 4 ώρες και 29 λεπτά, "μείον" 3768 θερμίδες, μέγιστη θερμοκρασία 45 βαθμοί (μας έσκισε!) και το αίσθημα της επίτευξης να μην περιγράφεται με λόγια!

 

Μια φωτογραφία η οποία αποθανατίζει τη στιγμή που φτάσαμε όλοι στα Λεύκαρα, λίγο πριν να ξεκινήσουμε για την επιστροφή: link (είμαι ο πίσω πίσω με το ποδηλατικό top που γράφει RUSH με κόκκινα γράμματα).

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ΗΠΑ είναι ένα απέραντο ψυχιατρείο. Αυτά είναι τα αποτελέσματα του άκρατου καπιταλισμού. 

------------------------

 

Ον τοπικ: Έκανα προχτές πόδια, σήμερα περπατάω κανονικά κι είμαι από το πρωι πάνω-κάτω τη σκάλα γιατί βάφω το φροντιστήριο (και μου βγήκε μλκ το χρώμα, μια πρασινοβαζελική αηδία...). Το απόγευμα έχω πάλι πόδια. Με βλέπω να ξαναπερπατάω την Παρασκευή -που έχω πάλι πόδια...

 

Άπονη Επίπονη ζωή.  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σήμερα έφαγα για τελευταία φορά μαλακιες από αύριο άρχιζει διατροφή με φρούτα αυγά και πολλά νερά. Και μόλις περάσει το τατουάζ αρχίζω πάλι τρέξιμο και ελπίζω να έχω αρχίσει βάρη Μέχρι τότε.

 

Για το φαρμερς γουοκ αν θέλετε δοκιμάστε το τραβελερς γουοκ. 20κιλά η πισω τσάντα και άλλα δέκα η μπροστά να περπατάς στους 35 βαθμούς με γαμάτα υγρασία πιάνει πόδια μέση ώμους. Αν βάλεις και σκάλες κτλ ενδιάμεσα Και το βάλε βγάλε είναι φουλ μποντι γυμναστική

 

Περιμένω αύριο επιτέλους να το άδειασω το γαμηδι να μην το κουβαλησω ξανά. Την επόμενη φορά πτήση απευθείας για τον τελικό προορισμό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αθήνα επιτέλους. Ένας μήνας αποχής από βάρη και διατροφή (το σημαντικότερο). Οι επόμενες 2 βδομάδες τουλάχιστον έχουν full body προπονήσεις με κιλά που αντιστοιχούν σε deload και αργότερα σιγά σιγά προγραμματάκι που θα είναι πιό strength oriented.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ΗΠΑ είναι ένα απέραντο ψυχιατρείο. Αυτά είναι τα αποτελέσματα της ανθρωπινης βλακειας

------------------------

 

Ον τοπικ: Έκανα προχτές πόδια, σήμερα περπατάω κανονικά κι είμαι από το πρωι πάνω-κάτω τη σκάλα γιατί βάφω το φροντιστήριο (και μου βγήκε μλκ το χρώμα, μια πρασινοβαζελική αηδία...). Το απόγευμα έχω πάλι πόδια. Με βλέπω να ξαναπερπατάω την Παρασκευή -που έχω πάλι πόδια...

 

Άπονη Επίπονη ζωή.  :-)

 

fixed.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νιετ, του καπιταλισμού ειναι. Η βλακεία δεν είναι εγγενής, είναι αποτέλεσμα του τρόπου ζωής.

-------------------

 

Τέλειωσε πριν λιγο η ηλεκτροκόληση, έτοιμο και το μονόζυγο. 

------------------------

 

Χρειάζομαι 2 20κιλα. Λίβε, θα παραγγείλεις κι εσύ να πάρουμε μαζί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα έσπασα το φράγμα των 104 κιλών στο σκουοτ 107 κιλα και συνεχιζουμε !!! το προγραμμα ειναι θανατος αλλα το συνηθισα, οπως ειπαμε 4 μερες ποδια και 1 χερια

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...