Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό που κάνεις πόδια και μετά δεν μπορείς να περπατήσεις, δεν το καταλαβαίνω. Ελπίζω ο καλός Θεός να με ανταμείψει για τους κόπους μου και στην επόμενη ζωή να επιστρέψω ως... μπικίνι  :-D

άστα άστα, από την Παρασκευή υποφέρω, υποφέρω και για τη Γ' Εθνική αλλά ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Ας βαλω κ εγω τις οφ τοπικ φωτο μου!

 

 

 

attachicon.gif:

 

 

 

attachicon.gif:

 

 

 

attachicon.gif:

 

 

Εμ τι μονο ο Maus? :P :P

 

Sent from my iPad using Insomnia

Mαργαρίτα, να πας ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ στο ταβερνάκι στον Αγιο Σώστη να φας την χοιρινή μπριζολάρα. Εμπειρία ζωής. Το 2008 δεν ειχε καν ρευμα φαντάσου, νομίζω τώρα τον αναγκάσαν να βάλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο τον φεισμπουκ,  το πρώτο από την τρίτη ημέρα διακοπών το δεύτερο από το κέντρο του Birmingham. Τελικα αμα φοράω καπέλο βλέπομαι! :D

 

 

 

 

10583900_10152656643854375_3700976182009

 

10641284_10152656647169375_8061812271590

 

 

 

 

ps, ανυπομονώ να αρχισω γυμναστηριο. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο ενα χρονο θα παρω ενα timeout απο γυμναστηριο γιατι τα χω δωσει ολα. Λεω για αρχη να παρω σιγουρα μια βδομαδα εκτως. Χωρις βαρη και τρωγωντας ελευθερα σε ταβερνες τι ζημια μπορω να κανω σε μια βδομαδα? :P 2 κιλα βρωμικα ας πουμε μπαινουν για πλακα?

Εχετε βρει καμια καλη συνταγη για πιτσα, υγιεινη, με πιο λιγες θερμιδες, κλπ;

 

Βαση από κουνουπίδι ψάξε

 

Ισχυει και γω αυτο θα σο λεγα

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μονος λογος που χαιρομαι που θα παω αθηνα ειναι το γυμναστηριο. Για την ακριβεια ζω για τις 28/8 :))) Ξερω θα ναι επιπονες οι πρωτες μερες της προσαρμογης αλλα τις περιμενω πως κ πως. Γυμναστηριο και αγιος κοσμας ενοψει 5χλμ.

Να δω που θ αρχισουμε προπονησεις και για το Legion.

 

Προσω ολοταχως για την πρωτη μου σεζον σε γυμναστικη-διατροφη κι αν δε κανω 6πακ να μη με λενε margaritagr :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μονος λογος που χαιρομαι που θα παω αθηνα ειναι το γυμναστηριο. Για την ακριβεια ζω για τις 28/8 :))) Ξερω θα ναι επιπονες οι πρωτες μερες της προσαρμογης αλλα τις περιμενω πως κ πως. Γυμναστηριο και αγιος κοσμας ενοψει 5χλμ.

Να δω που θ αρχισουμε προπονησεις και για το Legion.

 

Προσω ολοταχως για την πρωτη μου σεζον σε γυμναστικη-διατροφη κι αν δε κανω 6πακ να μη με λενε margaritagr :P

και πως θα σε λεμε?
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με φτιαξατε.

 

Βασικα για φτιαχτο και πες μας αν πετυχε, γιατι εγω δεν την εχω δοκιμασει ακομα την συνταγη και δεν ξερω τι γευση θα δινει το κουνουπιδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

την εχω κανει με το κουνουπιδι και ειναι ωραια!! απλα πρεπει να το στεγνωσεις καλα πριν το κανεις ζυμη!!

 

τι να πω και γω που δεν ξερω ποτε θα κανω βαρη και τρεξιμο δεν μπορω να κανω πριν απο τις 10 σεπτεμβρη!! απο φαγητο δεν το συζηταω καν! εγω φαει οτι μαλακια δεν εχω φαει το τελευταιο χρονο!! για αυτο μου τη δινουν τα ταξιδια!!! αυριο τελευταια μερα στη Guangzhou και τεταρτη παω να γραφτω στη σχολη οποτε επιτλους θα εχω το δικο μου δωματιο κτλ οποτε και ελπιζω να μπω σε προγραμμα γιατι το παραγαμησα!!!  παντως οπως και να χει δεν εχω νοιωσει τυψεις ουτε στιγμη και ξερω οτι μεσα στο χειμωνα θα γινω και παλι φετες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...