Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...Αυτο που δεν μπορω να καταλαβω εγω ειναι γιατι να μπεις στην διαδικασια να παρεις αν δεν ειναι το επαγγελμα σου αυτο  η' κερδιζεις με καποιο τροπο χρηματα  μεσω αυτου .Το νοημα δεν βρισκω ,οκ εσκασες στην παραλια 1-2 χρονιες  πρησμενος  μπραβο και ?Μετα παλι σαβουρας θα εισαι ...

 

Αυτό ήταν και το δικό του επιχείρημα. Ωστόσο δεν εστιάζω εκεί αλλά στο ότι ισχυρίζεται ότι όχι μόνο δεν κάνουν κακό, αν τα παίρνεις σωστά, αλλά μπορεί να κάνουν και καλό. Είναι δυνατόν τα αναβολικά να μην επιβαρύνουν την υγεία; Κι αν ισχύει αυτό, είναι δυνατόν να τη βελτιώνουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Τα RDL δεν είναι για PRs. 

 

Μια και αρχίσατε τα μπρόκολα, στο Argentina , την ταβέρνα με τις μπριζόλες , έχει πάει κανείς? Αξίζει τον κόπο?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα RDL δεν είναι για PRs.

 

Μια και αρχίσατε τα μπρόκολα, στο Argentina , την ταβέρνα με τις μπριζόλες , έχει πάει κανείς? Αξίζει τον κόπο?

 

αυτη στον Μαραθωνα λες; Αν λες αυτη μην πας καν εχει πολυ κακη φημη σχετικα με την ποιοτητα των κρεατων .

 

 

...Αυτο που δεν μπορω να καταλαβω εγω ειναι γιατι να μπεις στην διαδικασια να παρεις αν δεν ειναι το επαγγελμα σου αυτο η' κερδιζεις με καποιο τροπο χρηματα μεσω αυτου .Το νοημα δεν βρισκω ,οκ εσκασες στην παραλια 1-2 χρονιες πρησμενος μπραβο και ?Μετα παλι σαβουρας θα εισαι ...

 

Αυτό ήταν και το δικό του επιχείρημα. Ωστόσο δεν εστιάζω εκεί αλλά στο ότι ισχυρίζεται ότι όχι μόνο δεν κάνουν κακό, αν τα παίρνεις σωστά, αλλά μπορεί να κάνουν και καλό. Είναι δυνατόν τα αναβολικά να μην επιβαρύνουν την υγεία; Κι αν ισχύει αυτό, είναι δυνατόν να τη βελτιώνουν;

στεροειδη χορηγουνται παντως για καποιες παθησεις ή εκτακτα περιστατικα που χρηζουν αμεσης αντιμετωπισης αν δεν κανω λαθος . Υπο αυτη την εννοια βελτιωνουν την υγεια και κανουν καλο . Προφανως αυτος ομως δεν εννοουςε κατι τετοιο.Sent from my ipad4 using Insomnia

Επεξ/σία από Fotis13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

~82

 

 

3χ5.

καθε μερα ανεβαζω αλλα την τελευταια 1,5 βδομαδα εχω κολλησει.

Για αρχή ρίξε τα κιλά 5-10 και κάνε πάλι 3*5 μέχρι να φτάσεις πάλι όπου είναι το failure. 

 

Πάντως αυτό που λέει και ο Dakon...αν θες να κάνεις PRs και να παίζεις σε αυτό το εύρος πάρε κάνε κανονικές άρσεις να κάνεις και με παραπάνω κιλά να γουστάρεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτη στον Μαραθωνα λες; Αν λες αυτη μην πας καν εχει πολυ κακη φημη σχετικα με την ποιοτητα των κρεατων . Sent from my ipad4 using Insomnia

στεροειδη χορηγουνται παντως για καποιες παθησεις ή εκτακτα περιστατικα που χρηζουν αμεσης αντιμετωπισης αν δεν κανω λαθος . Υπο αυτη την εννοια βελτιωνουν την υγεια και κανουν καλο . Προφανως αυτος ομως δεν εννοουςε κατι τετοιο.Sent from my ipad4 using Insomnia

στα καλύβια και στα βλάχικα είχα φάει το καλύτερο λιπαρό κρέας στας Αθήνας όταν έμενα κάποια στιγμή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια να ρωτησω κατι ? Το γλυκαντικο Stevia που μπορω να το βρω,υπαρχει σε σουπερμαρκετ αν ξερετε και συγκεκριμενα σε ποιο και αν υπαρχει σε μορφη ταμπλετας οπως το Canderel?  Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια να ρωτησω κατι ? Το γλυκαντικο Stevia που μπορω να το βρω,υπαρχει σε σουπερμαρκετ αν ξερετε και συγκεκριμενα σε ποιο και αν υπαρχει σε μορφη ταμπλετας οπως το Canderel?  Ευχαριστω.

Έχει σίγουρα στον σκλαβενίτη που έχω κοιτάξει. Είναι γνωστό όμως...λογικά θα έχει σε όλα. Μορφή ταμπλέτας δεν έχω δει σε super market παρά μόνο σε σκόνη είτε σε φακελάκια μικρά σαν της ζάχαρης είτε σε σκόνη πάλι αλλά σε συσκευασία σαν του αλατιού ξέρω γω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει σίγουρα στον σκλαβενίτη που έχω κοιτάξει. Είναι γνωστό όμως...λογικά θα έχει σε όλα. Μορφή ταμπλέτας δεν έχω δει σε super market παρά μόνο σε σκόνη είτε σε φακελάκια μικρά σαν της ζάχαρης είτε σε σκόνη πάλι αλλά σε συσκευασία σαν του αλατιού ξέρω γω.

Ευχαριστω πολυ. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ήταν και το δικό του επιχείρημα. Ωστόσο δεν εστιάζω εκεί αλλά στο ότι ισχυρίζεται ότι όχι μόνο δεν κάνουν κακό, αν τα παίρνεις σωστά, αλλά μπορεί να κάνουν και καλό. Είναι δυνατόν τα αναβολικά να μην επιβαρύνουν την υγεία; Κι αν ισχύει αυτό, είναι δυνατόν να τη βελτιώνουν;

 

Το θεμα ειναι πως οποια ερευνα υπαρχει, δειχνει πως η μακροχρονια χρηση επιβαρυνει την υγεια. Ερευνα που να αποδεικνυει το αντιθετο δεν εχει παρει το ματι μου οποτε αυτο που λεει ο κυριος ειναι καθαρα δικη του αποψη και οχι fact.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 μερες τελειως οφφ απο προπονησεις! να δω τι στον πεο θα κανω τοσες μερες...

Πηγαινε για τρελο 4ημερο , εγω εχω 10ημερο τρελο αλλα  απο την αναποδη θα πηξω ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν ξεφτυλιστεί οι άρσεις τελείως...έχω βαρεθεί τα pr...εδώ και 7 βδομάδες περίπου έχω κάνει ανέβασμα 20 κιλά στις 5άρες. Η μπάρα έχει γίνει τσίρκο με τόσα 5κιλα και 10κιλα μιας και έχω αξιωθεί να πάρω μόνο 2 20κιλα. Πρέπει τώρα να πάρω τουλάχιστον 2 20κιλα ASAP.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα RDL δεν είναι για PRs. 

 

Μια και αρχίσατε τα μπρόκολα, στο Argentina , την ταβέρνα με τις μπριζόλες , έχει πάει κανείς? Αξίζει τον κόπο?

Η Argentina είναι πολύ καλή ταβέρνα.Σίγουρα αξίζει.Τώρα για την κακή φήμη για τα κρέατα που λέει κάποιος παραπάνω δεν το έχω ξανακούσει και μου φαίνεται υπερβολικό.Ότι είναι ακριβή,ναι, πολύ ακριβή αλλά η ποιότητα του κρέατος είναι σε  καλό επίπεδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν ξεφτυλιστεί οι άρσεις τελείως...έχω βαρεθεί τα pr...εδώ και 7 βδομάδες περίπου έχω κάνει ανέβασμα 20 κιλά στις 5άρες. Η μπάρα έχει γίνει τσίρκο με τόσα 5κιλα και 10κιλα μιας και έχω αξιωθεί να πάρω μόνο 2 20κιλα. Πρέπει τώρα να πάρω τουλάχιστον 2 20κιλα ASAP.

Δεν παλευεται ρε συ με τοσα μικρα βαρη να βγαζεις -βαζεις ολη την ωρα .

 

Η Argentina είναι πολύ καλή ταβέρνα.Σίγουρα αξίζει.Τώρα για την κακή φήμη για τα κρέατα που λέει κάποιος παραπάνω δεν το έχω ξανακούσει και μου φαίνεται υπερβολικό.Ότι είναι ακριβή,ναι, πολύ ακριβή αλλά η ποιότητα του κρέατος είναι σε  καλό επίπεδο.

 

Δεν ξερω απο ποτε πας εσυ αλλα επειδη πηγαινε φιλος μου απο τοτε που ανοιξε γιατι μενει εκει κοντα να σε ενημερωσω πως εχει κλεισει 2 φορες για υγειονομικες παραβασεις για λεπτομερειες σε πμ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...