Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Τα πράγματα πάνε καλά για την ποδηλασία της Κυριακής. Οι μετεωρολογικές προβλέψεις κάνουν λόγο για ηλιοφάνεια και 25 βαθμούς (Νοέμβρης στην Κύπρο, ε!).

 

Btw, έλξεις με το ένα χέρι: Άπιαστο όνειρο (τουλάχιστον, προς το παρόν...)

 

Με το ένα πόδι, ίσως! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πράγματα πάνε καλά για την ποδηλασία της Κυριακής. Οι μετεωρολογικές προβλέψεις κάνουν λόγο για ηλιοφάνεια και 25 βαθμούς (Νοέμβρης στην Κύπρο, ε!).

 

Btw, έλξεις με το ένα χέρι: Άπιαστο όνειρο (τουλάχιστον, προς το παρόν...)

 

Με το ένα πόδι, ίσως! :-D

Με αλτηρα ρε καθιστος αν δεν κανω 3 ειμαι μηδεν  σιγα μην δεν κανω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα, κανά φθηνό wristband έως 50 ευρώ? Και απο κίνα δεκτή η αγορά αν έχετε τπτ υπόψη. Χρειάζομαι δύο , για καθημερινή άσκηση  (αν έχει και μετρήσεις για τον ύπνο δεκτό) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποια πρόταση για πολυβιταμίνη;

Κάτι adam now food κτλ που βρήκα με ένα γρήγορο ψάξιμο είναι υπερβολικές για κάποιον που δεν λιώνει σε προπονήσεις κτλ;

 

Αν υπάρχει και κάποιο site με καλύτερες τιμές καλοδεχούμενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο που τη παίρνεις και σε τι τιμή;

centrum κτλ δεν αξίζουν ε;

Μια χαρα ειναι η centrum , εχουν βγει και σε sport εκδοση αν θυμαμαι καλα. Κοιτα και τις optimen απο optimum

 

Πωπω την εκατσα... Αυριο θα κανω ηλεκτροβελονισμο, σημερα τον γλιτωσα τελευταια στιγμη γιατι ειπα οτι εχω δουλεια :P Ειδα τις βελονες να ενα πραμα ..

 

Ρε τι τραβαμεεεε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

μαργαριτα ο ηλεκτροβελονισμος δεν περιλαμβανει βελονες. Ο κανονικος βελονισμος περιλαμβανει κατι πολυ μικρες λεπτες βελονες που δεν καταλαβαινεις καν! (τις κραμπες που σου προκαλει θα τις νοιωσεις καλα :P )

 

εγω εχω ηδη το εμπλαστρο στο ποδι και πηρα και ενα χαπι και με εχουν χαζεψει! νοιωθω το κεφαλι καπως και υπνηλια! γαμημενα φαρμακα,γαμημενοι γιατροι,γαμημενοι τραυματισμοι! γαμημενοι ολοι γενικα :P (καλα πολλοι θα επρεπε να ειναι γαμημενοι αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...