Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαζομάρα φάση, κοιτάω κυρίως αναλογία Π/Υ/Λ και καμιά ματιά στα mg της χοληστερόλης. Αυτή έχει καλά stats

Δήμητρα γυμναζεσαι δε υπαρχει απολύτως κανένα θεμα με χοληστερόλη...

Anyways αν θες γνώμη για tpw 80 con για banofe και straciatela πες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Χαζομάρα φάση, κοιτάω κυρίως αναλογία Π/Υ/Λ και καμιά ματιά στα mg της χοληστερόλης. Αυτή έχει καλά stats

Δημητρα  ετσι οπως εισαι ολοκληρη σε παιζω δικεφαλα με το ενα χερι, να παρεις θες εσυ οχι να χασεις μην μπερδευεσαι .Φαε πολυ πρωτεινικα  και μην τα ψειριζεις ,ΘΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙΣ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωινή δουλειά, γραφείο μετά, γυμναστήριο 2-3 φορές την εβδομάδα, σεμινάριο για Personal Trainer μεσοβδόμαδα, 5 ώρες Σαββατο, 5 ώρες κυριακή, έχουν πέσει πολλά, αλλά διαβάζω. Απλά δεν ποστάρω προπονήσεις γιατί έχουν γίνει τουρλουμπούκι και δε με ικανοποιούν.

 

αλλάζεις καριέρα? 

 

Πάντως personal training και 5v5 και λοιπά strength προγράμματα δεν πάνε μαζί. Οσοι κάνουν personal training θέλουν TRX, bosu balls και hula hoop.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλάζεις καριέρα? 

 

Πάντως personal training και 5v5 και λοιπά strength προγράμματα δεν πάνε μαζί. Οσοι κάνουν personal training θέλουν TRX, bosu balls και hula hoop.

Εγω καταλαβα οτι κανει σεμιναρια για να γινει ο ιδιος  personal trainer.Παντα το ελεγα οτι ειναι μεγαλη ψωναρα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω καταλαβα οτι κανει σεμιναρια για να γινει ο ιδιος  personal trainer.

 

ναι αυτό εννοεί, και του λέω ότι δεν θα μπορεί να κάνει το traning που θέλει να κάνει, θα φεύγουν οι πελάτες.  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αυτό εννοεί, και του λέω ότι δεν θα μπορεί να κάνει το traning που θέλει να κάνει, θα φεύγουν οι πελάτες.  

Ισχυει .Εκτος αν   διαθετειμενος  "να δινει" το κορμι του  αλλα σε αυτη την περιπτωση  προβλεπω μωλοπες απο την συζυγο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χα αυτα ειναι σημαδια οτι απειες απο τρεξιμο!! εχουν "δεσει" τα ποδια σου! 1-2 φορες ακομη και δεν θα νοιωθεις τιποτα!

 

θα δειξει.... εχω κι αυτο το πονο στη πλατη απο τα "πατηματα" που μου κανει ο τυπος.. Σαραβαλο που λεει κι ο Φωτης :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημητρα ετσι οπως εισαι ολοκληρη σε παιζω δικεφαλα με το ενα χερι, να παρεις θες εσυ οχι να χασεις μην μπερδευεσαι .Φαε πολυ πρωτεινικα και μην τα ψειριζεις ,ΘΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙΣ !

τρωω ειμαι στον οΝγκο!! να χασω κανα λιπακι παλευω για αυτο κ μαστιγωνομαι με μπαρα κ αεροβιο.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...