Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τενοντιτιδα! 1-2 βδομαδες οφφ

μου εδωσε εμπλαστρα κατι χαπια και φυσιοθεραπειες!

 

ποσο μπροστα ειναι που εχουν βγαλει αντιφλεγμονωδη εμπλαστρα!?

Ουτε 5ρι;;;!

Περαστικα!!!

 

Εμενα μου ειπε σημερα να παω να δοκιμασω τρεξιματακι, μιση ωρα και χαλαρα και αυριο εχω παλι ραντεβου. Μου πε οτι αφου θελω να τρεξω τη Κυριακη πρεπει να πηγαινω καθε μερα και αυριο και μεθαυριο κλπ.. Το κρας τεστ λοιπον ειναι το απογευμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

  • Moderators

μαργαριτα μου ειπε οτι και το μαραθωνιο ισως να μπορεσω να τρεξω αλλα λεω να μην το ζορισω! αν μου την δωσε θα ρθω να σου κανω παρεα στο 5αρι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα με τενοντιτιδα καλυτερα να μη το ζορισεις τοσο!

 

Δεν εχω ιδεα... Τωρα με 15 μερες εκτος και αναλογως πως θα παει σημερα..πραγματικα δεν εχω ιδεα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελειωνει η tpw , τελικα λεω αντι για dymatize να παρω να δοκιμασω την κλασσικη whey της optimum.

 

Παιζει καποιος που να χει δοκιμασει σοκολατα και στις δυο εταιρειες; Ψηνομαι για σοκολατα, αλλα θα θελα να δοκιμασω και τη κρεμα-μπισκοτο... Η rocky road τι γευση εχει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αληθεια ειναι οτι το περιμενα αλλα αλλο να το ζεις.. Επιστροφη σημερα στο τζιμ με μιαη ωρα διαδρομο.. Ρυθμος 10'/km , πονος στους γλουτιαιους στα τρεξιματακια , πονος στη κνημη και γενικα ενιωθα τα ποδια μου πολυ βαρια.

 

Τουλαχ εζησα παλι τη χαρα του να ετοιμαζεσαι για τζιμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω αυτη... http://www.musclemax.gr/proteins/the-portein-works-whey-protein-80-2000gr-detail#.VFlDZrjQDFo

 

cookies and cream...την πηρα για αλλαγη. Πολυ καλη γευση ... ειδικοτερα απο την σοκολατα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o Dakon έχει χαθεί...μάλλον τα οικογενειακά lift φταίνε 

 

Πρωινή δουλειά, γραφείο μετά, γυμναστήριο 2-3 φορές την εβδομάδα, σεμινάριο για Personal Trainer μεσοβδόμαδα, 5 ώρες Σαββατο, 5 ώρες κυριακή, έχουν πέσει πολλά, αλλά διαβάζω. Απλά δεν ποστάρω προπονήσεις γιατί έχουν γίνει τουρλουμπούκι και δε με ικανοποιούν.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...