Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Καλα χτες πως κρατηθηκα και δεν πλακωθηκα με κατι χλεχλεδες αλλο πραγμα..

 

Βγαινω με την κοπελα μου για ποτακι. Σε ενας γνωστου μας το μαγαζι.

 

Μπαινουμε μεσα, με κανει η μαρκα ελατε εδω, διπλα καθοταν κατι μαλακες, μου λεει η κοπελα μου ρε συ αυτος με ακουμπαει με τ κωλο του, ε λεω ελα απο δω.

 

Ελα που ηθελα να κατουρισω τι να εκανα να εσπαγε η φουσκα μου για το μαλακα.

 

Φευγω παω τουαλετα, βλεπω την κοπελα μου, γυρισμενη προς την μαρκα, παω λεω εγινε τιποτα, μου λεει ο μαλακας με ειπε γεια σου, τον κοιταω λεω ποιος αυτος, να πεο και σε μενα να δουμε. Δεν ποκυ ασχοληθηκα μαζι του γιατι ουτε το βραδυ μου ηθελα να χαλασω ουτε την βραδια του μαγαζιου.

 

Με τα πολλα τα λιγα, αδειασε πιο εκει και μου ειπε η κοπελα μου παμε εκει να κατσουμε καλυτερα.

 

Παω πιο διπλα, για καλο ή κακο.

 

Ηταν απεναντι ενας με πουκαμισο, σκαρπινι, τζιν παντελονι, μαζι με την κοπελα του μαλλον που ταν και λογο αφρατουλα. Εγω το ειχα πλατυ, πως καθομαι στο σκαμπο τον βλεπω κοιταει, μια δυο.. εγινε ενοχλητικος, δειχνει μια φορα την.κοπελα μου με το χερι, ε τι ηθελε και το ξαναεκανε, λεω τι θες ρε παπαρα και δειχνεις εγινε κατι; ε ε ε εγω δεν εδειξα εκει πιο πισω σου εδειξα, ο.φιλος του εκανε την παπια, η κοπελα μου τρομαξε, του λεω πες μου μας ξερεις και δειχνεις, δεν εδειξα μου κανει. Με εφτασε στο αμην να του εσκαγα μια κουτουλια να την πληρωνε και για τον αλλον.

 

Αλλα μετα ηρεμησα . Ομως αυτος μαγκας εκανε οτι εκανε, μολις ομως τα ειδε σκουρα καταπιε την.γλωσσα του.

 

Τι αηδιαστικος κοσμος που υπαρχει.

 

Αφου βλεπουν οτι η κοπελα ή εγω δεν ειμαστε μονοι τι μπλεκονται, δεν θα βγαινει και με κελεμπια, γιατι οι αλλοι ειναι λιγουρια, προτειμω να μοιραζω μπατσες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο. Γιατί;; :)

γιατι μαγειρευεις σαν γυναικα και γυμναζεσαι σαν αντρας  :) πλακα κανωωω  ε !!

λιβε  χααχααχα ωραιος  !! λοιπον θα παρεις μια μπαρα σαν και αυτη στην φωτο του σπεκτ αλλα δε θα την πιασεις με κλειστη λαβη , θα βαλεις τα χερια στην ευθεια των ωμων και  θα κανεις τραπ οπως κανεις την ασκηση με αλτηρες ! μην την σηκωνεις δλδ ψηλα την μπαρα στο σαγωνι, αλλα κανε την ασκηση οπως θα την εκανες με αλτηρες ! οταν κουραστεις , την αφηνεις πανω στον παγκο , γυρνας και την πιανεις αναποδα  (τα κιλα δλδ πισω σου κ οχι μπροστα σου) και κανεις ακριβως το ιδιο , συνεχιζεις οσες μπορεις .. 3-4 σετακια και τουμπανο μετα τα τραπεζια ,  να ξεχειλιζουν απο τα πουκαμισα να μην ξανακοιταξει κανεις την κοπελα σου :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα δεν με νοιαζει αν ειναι πιο ωραιο αλλα οι ενοχλητικοι μου την.δινουν δεν θα ψαχνω εγω το μαγαζι που δεν θα χει μαλακες.

 

Δεν ειπα θα κοιταξει, οπως και γω μερικες φορες κοιταω μια αλλη κοπελα, αλλα οχι ετσι χυδαια, λιγουρικα, αυτο δειχνει πως εχουν μεγαλωσει.

 

Μετα δεν τολμησε να ξανακοιταξει και μετα απο ενα τεταρτο εφυγε η παρεα του και αυος

γιατι μαγειρευεις σαν γυναικα και γυμναζεσαι σαν αντρας :) πλακα κανωωω ε !!

λιβε χααχααχα ωραιος !! λοιπον θα παρεις μια μπαρα σαν και αυτη στην φωτο του σπεκτ αλλα δε θα την πιασεις με κλειστη λαβη , θα βαλεις τα χερια στην ευθεια των ωμων και θα κανεις τραπ οπως κανεις την ασκηση με αλτηρες ! μην την σηκωνεις δλδ ψηλα την μπαρα στο σαγωνι, αλλα κανε την ασκηση οπως θα την εκανες με αλτηρες ! οταν κουραστεις , την αφηνεις πανω στον παγκο , γυρνας και την πιανεις αναποδα (τα κιλα δλδ πισω σου κ οχι μπροστα σου) και κανεις ακριβως το ιδιο , συνεχιζεις οσες μπορεις .. 3-4 σετακια και τουμπανο μετα τα τραπεζια , να ξεχειλιζουν απο τα πουκαμισα να μην ξανακοιταξει κανεις την κοπελα σου :-)

Γαματη θα την δοκιμασω.

 

Τραπς με μπαρα εκανα για να φορτωνω κιλα, μονο οποτε επαιζε ντροπ σετ ειχα και αλτηρες

Μετα απο αυτη την εβδομαδα ερχεται deload, μετα θα ριξω τα κιλα σε βασικες ασκησεις κατα δεκα κιλα.

 

Να ξανανεβουμε σιγα σιγα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι μαγειρευεις σαν γυναικα και γυμναζεσαι σαν αντρας  :) πλακα κανωωω  ε !!

λιβε  χααχααχα ωραιος  !! λοιπον θα παρεις μια μπαρα σαν και αυτη στην φωτο του σπεκτ αλλα δε θα την πιασεις με κλειστη λαβη , θα βαλεις τα χερια στην ευθεια των ωμων και  θα κανεις τραπ οπως κανεις την ασκηση με αλτηρες ! μην την σηκωνεις δλδ ψηλα την μπαρα στο σαγωνι, αλλα κανε την ασκηση οπως θα την εκανες με αλτηρες ! οταν κουραστεις , την αφηνεις πανω στον παγκο , γυρνας και την πιανεις αναποδα  (τα κιλα δλδ πισω σου κ οχι μπροστα σου) και κανεις ακριβως το ιδιο , συνεχιζεις οσες μπορεις .. 3-4 σετακια και τουμπανο μετα τα τραπεζια ,  να ξεχειλιζουν απο τα πουκαμισα να μην ξανακοιταξει κανεις την κοπελα σου :-)

Πέρα από την πλάκα ,μακάρι να είχα την αντοχή να γυμναζόμουν σαν άντρας...αλλά προς το παρόν αρκούμαι να μαγειρεύω και να γυμνάζομαι σαν γυναίκα. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια! κανα προγραμματακι γυμναστηριου ξερει κανεις που μπορουμε να βρουμε? χρονο για να ψαξω και να φτιαξω δικο μου δεν εχω δυστυχως και οι γυμναστες στο gym ειναι πιασε τον ενα χτυπα τον αλλο! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωσε καμοα δυνατη ασκηση για τραπς.

 

Και πλατη. Πχ συνδυασμο.

 

Σκεφτηκα που το εκανα μια φορα αρσεις μαζι με τραπς.

High Pulls, έχει όμως δύσκολη τεχνική

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι κι αν της το 'πα της μάνας μου πως δεν θέλω πίτες, αυτή τον χαβά της, μου έστειλε. Τουλάχιστον την έκανε με μαύρο αλεύρι. 

Επίσης μου έστειλε μακαρόνια ολικής, κοτόπουλο βραστό, αρχίζει να προσαρμόζεται :P

 

Στα της γυμναστικής τώρα, λέω να επιστρέψω στο προγραμμα Δευτέρα Τριτη Πεμπτη Παρασκευή, παρ' όλο που πήγα και το Σάββατο. Θέλω να τα δώσω όλα τις τελευταίες 2-3 εβδομάδες του χρόνου γιατί έρχονται Χριστούγεννα όπου μια εβδομάδα θα είμαι στανταράκι off απο το gym και η διατροφή θα ξεφύγει θέλοντας και μη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δικη μου ανεπιδεκτη μαθησεως :P

 

Ακου το σωμα σου κ κανε αυτο που θες χωρις να το "κακοποιεις". Αν σε παιρνει ν ανεβασεις ενταση ανεβασε αν εισαι κουρασμενος ομως κ πιεζεις πιεζεις δε θα ναι καλο.

Ασε που μια βδομαδα δεν ειναι καμια ιδιαιτερη αποχη..

Εγω απο τωρα σκεφτομαι οτι ο Γεναρης θα ναι οφ λογω εξεταστικης. Αλλα μιλαμε για ενα μηνα..

 

 

@Live μη μπλεκεσαι με κατι τετοιους. Δε ξερεις τι τρελλα μπορει να κουβαλαει ο αλλος.

 

 

Σημερα αν κ ημουν πολυ κουρασμενη απο χτες , δεν ειχα κοιμηθει δν ειχα φαει κιολας, ειπα μιας που αυριο δε θα μπορω, να κατεβω για διαλειμματικη στο διαδρομο. Οποτε εκανα ενα μισαωρο με αρκετο ιδρωτα :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...