Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πολυ ωραίο γυαλί αν και αρκετά τσιμπημένο

 

ευχαριστω αλεξ 400 ειχαν και τα δυο μαζι ,  αυτο το πηρα 280 ! ηθελα να ρωτησω loipon καποιον που ξερει αν ειναι καλη μαρκα γιατι εγω μονο ακουστα την ειχα ! δοκιμασα ολες σχεδον τις  γνωστες εταιριες , αλλα ρε φιλε αυτο το εβαλα πρωτο πρωτο και το καψουρευτικα , και οποιο και να εβαζα μετα δεν μου αρεσε κανενα ! και μιλαμε δοκιαμζα 2 ωρες γυαλια , σε ενα απο τα πιο μεγαλα μαγαζια στην αθηνα που εχει ολες τις εταιριες !  η μονη μου ενσταση ηταν στο brand  αλλα με εψησε αυτος οτι ειναι πολυ καλη και ακριβη εταιρια , γι αυτο ηθελα καμμια γνωμη αν καποιος εδω ξερει ! τελος παντων τωρα εγινε :) θενξ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

την Givenchy δεν ξέρεις? Μην ανησυχείς είναι γαλική εταιρία που κάνει ρούχα και accessories, αρώματα και καλυντικά. Πολύ παλια και πολύ γνωστή. Είναι όντως ακριβή αν και δεν φημίζεται για τα γιαλιά της I guess

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την ξερω ρε αλλεξ εννοειται την ξερω ,  στα ρουχα ομως  δεν ηξερα οτι κανει και ακριβα γυαλια ! τν ξερω ειναι πολυ παλια και γνωστη .. στα γυαλια ηθελα να ρωτησω αν ειναι καλη αλλα οκ θενξ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι polarized φακός? αν θες να το ψάξεις, δες τον κωδικό του μοντέλου που γράφεται πάνω στα γυαλιά και googlare. Θα βρείς πιο εύκολα info από το να περιμένεις κάποιον οπτικό να ξέρει το συγκεκριμένο μοντέλο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τις άρσεις παιδιά ναι, να ακουμπάνε οι πλάκες κάτω αλλά να γίνεται και reset σε κάθε επανάληψη....δηλαδή δεν ακουμπάνε τα κιλά και στα καπάκια σηκώνουμε πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά πρέπει να βρω κάτι σε carb για μετά την προπόνηση ε σήμερα ίσα που την πάλεψα να φτάσω σπίτι. Έφαγα κ ήρθα στα ίσια μου 
κατα τα άλλα είμαι ενθουσιασμένος με την if κ όλα πάνε κομπλέ αλλα τελικά ήταν λάθος επιλογή να το αφήνω για 1-1,5 ώρα μετά 
χμμμ , θα δω κ αύριο , ίσως έτυχε σήμερα γιατι ηταν και legs day , αν είναι κομπλέ σημαίνει οτι έτυχε οπότε το αφήνω ως έχει

δε γουστάρω φρούτο όμως , τρώω μπανάνα κατα τις 2:30 (1 ώρα πριν την προπο χονδρικά ) αλλα θα το ψάξω στο μυαλό μ xD
και εναλακτική της πατάτας θα βρω γιατι με 800γρ ψημένες τη μέρα αρχίζω κ τις συχαίνομαι (τις έτρωγα κάθε μέρα ΚΑΙ στο bulk...πφφφ)
α και θα σας πω την άλλη εβδομάδα διαφορές σε μέση που ήταν κ το πρόβλημα μου ουσιαστικά στο διάστημα μιας εβδομάδας γιατι πήρα μεζούρα και νομίζω πως ήδη βλέπω διαφορά , ίσως φύγανε τα κωλόνερα , πάντως bloated δεν ξαναήμουν απο την ώρα π άρχισα if κ αυτό ειναι μεγάλο πράγμα   :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...