Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατεψυγμενο μπροκολο παιρνει κανεις?

Τωρα που δεν βρισκω πουθενα ξαφνικα μου ελειψε . Ανετα κατεβαζω μια γαβαθα  με λεμονακι 

 

 

εγω παιρνω καποιες φορες κατεψυγμενα λαχανικα γενικοτερα, μια χαρα ειναι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Έφαγα και θα τρώω το καθημεριμό αγγουράκι στην πρακτική. 8 ωρίτσες συνεχής ορθοστασίας με μόνο ένα 10λεπτο διάλειμμα για φαγητό. + 1 ώρα πριν και μετά πήξιμο στην κίνηση.  Δεν με χάλασε ! 

 

Και θα έχω να τρώω και στην μάπα το αγγούρι που λέγεται γυμναστήριο μετά τις 6 το απόγευμα. Τουλάχιστον όταν έχω squat το rack το έχουν για κρεμάστρα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφαγα και θα τρώω το καθημεριμό αγγουράκι στην πρακτική. 8 ωρίτσες συνεχής ορθοστασίας με μόνο ένα 10λεπτο διάλειμμα για φαγητό. + 1 ώρα πριν και μετά πήξιμο στην κίνηση.  Δεν με χάλασε ! 

 

Και θα έχω να τρώω και στην μάπα το αγγούρι που λέγεται γυμναστήριο μετά τις 6 το απόγευμα. Τουλάχιστον όταν έχω squat το rack το έχουν για κρεμάστρα. 

 

 

Μετά τις 6 και δε χρησιμοποιούν το ρακ; Τι διάολο, εδώ πέρα περιμένω δεν ξέρω πόση ώρα κάθε φορά ακόμα και στις 9 το βράδυ  :mad:

 

Α ναι, δε σας είπα, έχει πολύ πλάκα όταν μου λένε στη δουλειά να αφήσω τις κούτες να τις κουβαλήσουν οι άντρες γιατί είναι βαριές λέει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά τις 6 και δε χρησιμοποιούν το ρακ; Τι διάολο, εδώ πέρα περιμένω δεν ξέρω πόση ώρα κάθε φορά ακόμα και στις 9 το βράδυ  :mad:

 

Α ναι, δε σας είπα, έχει πολύ πλάκα όταν μου λένε στη δουλειά να αφήσω τις κούτες να τις κουβαλήσουν οι άντρες γιατί είναι βαριές λέει.

Συνήθως ναι...αν και είδα ένας έκανε διατάσεις σε αυτό όταν έφευγα οπότε δεν πάει και άκλαφτο.

 

Δεν σε χαλάει με τις κούτες...εμένα μου δίνουν όλους τους υπέρβαρους  :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμας πιο πολυ κανουν πιεσεις στηθους παρα σκουωτ στο ρακ...

 

Ερχεται καλοκαιρι και πλακωσε κοσμος στο γυμναστηριο

Ε το ίδιο παντού γίνεται...αν και βλέπω να κάνουν κάτι σαν squat...αυτό το πράγμα που είσαι στο smith και βάζεις τα πόδια 1 μέτρο μπροστά και σφυρίζεις παράλληλα σαν χύτρα με 20 κιλά στην μπάρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε το ίδιο παντού γίνεται...αν και βλέπω να κάνουν κάτι σαν squat...αυτό το πράγμα που είσαι στο smith και βάζεις τα πόδια 1 μέτρο μπροστά και σφυρίζεις παράλληλα σαν χύτρα με 20 κιλά στην μπάρα.

χαχαχαχ και καλα λεει σαν να καθεσαι σε καρεκλα...αντε γεια! τουρκικες τουαλετες ftw

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα στην δουλεια ο ενας επαθε κηλη στον αφαλο...πω οταν το ειδα σοκαριστηκα ποσο πονουσε δεν ηξερα τι ειχε και μου ελεγε ποναω παρα πολυ....

 

Λεω τι σκατα κανουμε και δεν υπολογιζουμε τιποτα...

 

Το σαββατο αν μου βγει θα κανω γερη προπονηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως ναι...αν και είδα ένας έκανε διατάσεις σε αυτό όταν έφευγα οπότε δεν πάει και άκλαφτο.

 

Δεν σε χαλάει με τις κούτες...εμένα μου δίνουν όλους τους υπέρβαρους  :cry:

Ε οταν φτάσω τα κιλά σου στο σκουάτ θα κουβαλάω πτώματα υπαλλήλων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε οταν φτάσω τα κιλά σου στο σκουάτ θα κουβαλάω πτώματα υπαλλήλων.

Fair enough. Κανόνισε να τα φτάσεις πριν μαζευτούν πολλά πτώματα όμως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηγγεικεν η ωρα να βαλω κι εγω photo. To ξερω οτι απεχω πολυ απο πολλους/πολλες εδω μεσα αλλα δουλευω κι εγω μερικες ωρες στο γυμναστηριο/κολυμβητηριο, οσο τουλαχιστον μου επιτρεπει η εργασια μου. Υψος 1.77, 87 κιλα, με πολυ λιπος.

 

Στοχος το να πεσω στο 15% αρχικα και βλεπω αμα υπαρχει ο χρονος και η διαθεση για πιο χαμηλα.

 

 

post-140655-0-31067000-1431046466_thumb.jpg

 

post-140655-0-27567000-1431046489_thumb.jpg

 

post-140655-0-16490400-1431046506_thumb.jpg

 

post-140655-0-10907200-1431046521_thumb.jpg

 

 

 

α) ναι, το ξερω οτι εχω full ελιες

ββ) και οτι εχω και full τριχα

γ) Ειμαι φουλ ασπρουλιαρης στις photo χωρις καθολου pump

δ) ο προπαππους μου ηταν ninja, ειχε και σπαθι. (αστειο και ετσι)

 

 

 

Οποιαδηποτε συμβουλη ευπροσδεκτη!

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηγγεικεν η ωρα να βαλω κι εγω photo. To ξερω οτι απεχω πολυ απο πολλους/πολλες εδω μεσα αλλα δουλευω κι εγω μερικες ωρες στο γυμναστηριο/κολυμβητηριο, οσο τουλαχιστον μου επιτρεπει η εργασια μου. Υψος 1.77, 87 κιλα, με πολυ λιπος.

 

Στοχος το να πεσω στο 15% αρχικα και βλεπω αμα υπαρχει ο χρονος και η διαθεση για πιο χαμηλα.

 

 

attachicon.gifa0507151902.jpg

 

attachicon.gifb0507151905a.jpg

 

attachicon.gifc0507151907.jpg

 

attachicon.gifd0507151911.jpg

 

 

 

α) ναι, το ξερω οτι εχω full ελιες

ββ) και οτι εχω και full τριχα

γ) Ειμαι φουλ ασπρουλιαρης στις photo χωρις καθολου pump

δ) ο προπαππους μου ηταν ninja, ειχε και σπαθι. (αστειο και ετσι)

 

 

 

Οποιαδηποτε συμβουλη ευπροσδεκτη!

Μη μασας, κανεις δε γεννιεται τελειος, το θεμα ειναι να εχεις ορεξη και να μπει το "μικροβιο" μεσα σου :devil:

Στην πρωτη φωτογραφια η πλατη σου φαινεται καλη για begginer, προσπαθησε να της δωσεις λιγη εμφαση αλλα μη ξεχνας και τα αλλα bodyparts

Κeep going! ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...