Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω εξετάσεις εκείνη τη μέρα αλλά άμα ανέβεις εσύ στη σκηνή, χαλάλι Δήμητρα να παρατήσω τα μικρά και να ρθω!

------------------------

 

Εν τω μεταξύ, είχα την προηγούμενη βδομάδα εξετάσεις και ανέβαζα τα πιτσιρίκια ανά 2 στον 1ο όροφο για τα προφορικά. Υπήρχε και ημιόροφος οπότε ήταν σα να πηγαίναμε στον 2ο. Εννοείται πώς πήγαινα από τις σκάλες. Ε, λίγα σκαλιά προτού φτάσουμε όλοι τους άρχιζαν τις γκρίνιες πότε φτάνουμε κι αν είναι μακριά κτλ. Πόσο αγύμναστη η νεολαία ρε φίλε! 13-16 χρονών πιτσιρίκια, κάνουν (υποτίθεται) γυμναστική στο σχολείο, άλλος έχει μαύρη ζώνη στο ταεκβοντο, άλλος πάει στίβο, κ.ο.κ. και μετά από 15 σκαλιά τα είχαν φτύσει.

 

Και μετά λέτε εμένα παππού!  :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

  • Moderators

Έχω εξετάσεις εκείνη τη μέρα αλλά άμα ανέβεις εσύ στη σκηνή, χαλάλι Δήμητρα να παρατήσω τα μικρά και να ρθω!

------------------------

 

Εν τω μεταξύ, είχα την προηγούμενη βδομάδα εξετάσεις και ανέβαζα τα πιτσιρίκια ανά 2 στον 1ο όροφο για τα προφορικά. Υπήρχε και ημιόροφος οπότε ήταν σα να πηγαίναμε στον 2ο. Εννοείται πώς πήγαινα από τις σκάλες. Ε, λίγα σκαλιά προτού φτάσουμε όλοι τους άρχιζαν τις γκρίνιες πότε φτάνουμε κι αν είναι μακριά κτλ. Πόσο αγύμναστη η νεολαία ρε φίλε! 13-16 χρονών πιτσιρίκια, κάνουν (υποτίθεται) γυμναστική στο σχολείο, άλλος έχει μαύρη ζώνη στο ταεκβοντο, άλλος πάει στίβο, κ.ο.κ. και μετά από 15 σκαλιά τα είχαν φτύσει.

 

Και μετά λέτε εμένα παππού!  :devil:

 

γιαννη σε αυτες τις ηλικιες δεν ειναι οτι κουραζονται αλλα βαριουνται! 

 

Εγω τον προηγουμενο χειμωνα που ετρεχα οταν ειχα να παω καπου με τα ποδια δεν την παλευα. Βαριομουν τρελα και ηθελα να τρεξω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τον προηγουμενο χειμωνα που ετρεχα οταν ειχα να παω καπου με τα ποδια δεν την παλευα. Βαριομουν τρελα και ηθελα να τρεξω :P

Και γω το παθαινω αυτο.Βαριεμαι να περπαταω και προτιμω το τρεξιμο..ανωμαλιες ε :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα τελευταια ασκηση ωμων εκανα shrugs

 

20x45

20x50

20x45

20x40

 

το δυσκολο ηταν να κρατησω τα κιλα στα χερια :P

Straps ftw, σε αυτην και στα rows για πλατη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα τελευταια ασκηση ωμων εκανα shrugs

 

20x45

20x50

20x45

20x40

 

το δυσκολο ηταν να κρατησω τα κιλα στα χερια :P

 

ωραίος, πολλά είναι για τα κιλά σου. Εγώ που είμαι 83 κιλά 16x50 βγάζω max. Τυχερός είσαι που το gym έχει 50 κιλους αλτήρες, είναι σπάνιο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ωραίος, πολλά είναι για τα κιλά σου. Εγώ που είμαι 83 κιλά 16x50 βγάζω max. Τυχερός είσαι που το gym έχει 50 κιλους αλτήρες, είναι σπάνιο. 

 εμας απο αλτηρες περα απο τους μικρους εχει 30,32,35,40,45,50,55,60! 

 

οσο για τα κιλα μου αλεξ τωρα παιζει να μαι 78-80 :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα τελευταια ασκηση ωμων εκανα shrugs

 

20x45

20x50

20x45

20x40

 

το δυσκολο ηταν να κρατησω τα κιλα στα χερια :P

 

Πάρε αυτά με κλειστά τα μάτια.

Πριν μια βδομάδα τα αγόρασα, και πραγματικά είναι απίστευτα. 3-5 επαναλήψεις επιπλέον. :)

ps-3350_imades_dunamis_power_pin_power_s

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...