Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κι εμένα. Βασικά λίγο πιο κάτω από το γόνατο γιατί αφαιρέθηκα και το κοπάνησα στην κατεβασιά του swing με 22 κιλά σίδερο... Αφού δεν το έσπασα ο ανισόρροπος, πάλι καλά να λέμε.  :-D

 

shit (που λενε κ στ χωριο μου) πονεσα κ μονο που το διαβασα! :X

 

Εγω αγορασα ενα μπουκαλακι ψυκτικο να το χω στη τσαντα. Οποτε με πονεσει το γονατο κ ειμαι εκτος σπιτιου.... φσσσττ!

 

Φωτη δε σε χαλασε κρυο και συννεφια ΧΑΧΑ

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Οπως σου έχω πει πολλάκις μαργαρίτα αν δεν αρχίσεις τα δεσίματα, θα σε ταλαιπωρεί για πολύ καιρό (ίσως και χρόνια αφού βλέπω ότι τραβάει το πράμα) 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>1,70!! Το χειμωνα εκανα λιιιιγο πιο πολυ bulking!</p>

Και είσαι γραμμωμενος; 14 κιλά πάνω από το ύψος σου ειναι παρά πολλα.τι ποσοστό λίπους έχεις; Γιατι και εγω είχα πάει 82 αλλα είχα γίνει μάγουλακιας με 0 γράμμωση.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

attachicon.gif:

 

 

 

 

 

Δημητρα γρουσουζα με εφαγες μωρη ! Εχει συννεφια .

 

Sent from my iPhone 6 plus using Insomnia

καλά να πάθεις, επειδή δεν με πήρες μαζί σου :P 

 

έλα μη μασάς, τώρα που σου γράφω έχει ήλιο 

 

 

btw, πονάει ο κώλος μου, καημένα ποδαράκια μου 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1,70!! Το χειμωνα εκανα λιιιιγο πιο πολυ bulking!

Ρε τούμπανο. 83 κιλά με 1.70 ύψος. Μα σε βλέπω προχθές στα βίντεο που ανέβασες και λέω 75 έλεγες ήσουν. Και εγώ πάνω από 80 θα έλεγα ότι ήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζα οτι ημουν σταα 77-79. Καλα για 80+ δεν με κανεις γενικα

Έχεις πολύ πράμα πάνω σου ρε συ από μυς και με τα κιλά που κανεις(50kg shrugs κτλ) αν ήσουν 73-74 θα ετρωγες πολύ ζόρι.

 

65 κιλα στήθος και έτρωγα ζόρι όταν ήμουν 58 και τώρα στα 64 βγαζω τα 85 1 φορά. Τα καλά κιλά παίζουν τεράστιο ρόλο. Τώρα αν ο άλλος είναι 100 κιλά λιπος ούτε τα 20 δεν θα μπορει να σηκώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε Σπεκτ λιγο ασχετο .
Ποια η λογικη των 20 επαναληψεων που κανεις ? απο οτι παρατηρω σε ογκο παιζουν λιγοτερες επαναληψεις περισσοτερα κιλα
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ρε Σπεκτ λιγο ασχετο .

Ποια η λογικη των 20 επαναληψεων που κανεις ? απο οτι παρατηρω σε ογκο παιζουν λιγοτερες επαναληψεις περισσοτερα κιλα

 

στον ογκο παιζει ρολο το φαι! Οι λιγες επαναληψεις θα σου φτιαξουν δυναμη οι πολλες αντοχη στη δυναμη!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε Σπεκτ λιγο ασχετο .

Ποια η λογικη των 20 επαναληψεων που κανεις ? απο οτι παρατηρω σε ογκο παιζουν λιγοτερες επαναληψεις περισσοτερα κιλα

 

Βασικα αυτο με τις επαναληψεις και τα κιλα σε γραμμωση και ογκο συμβαινει και απο μονο του.

Υποτιθεται οτι στη γραμμωση χανεις κιλα και συνηθως χανεις και λιγο δυναμη.Για να συνεχισεις να καταπονεις τους μυς οπως πριν, εφοσον δε μπορεις να το κανεις με τα ιδια η και περισσοτερα κιλα, στοχευεις στις επαναληψεις οσο γινεται περισσοτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

γενικα ο μυς για αναπτυψθει θελει 2 πραγματα! 1)να τον πιεσεις να κανει κατ που δεν μπορουσε και 2)να του δωσεις τροφη!

 

αυτα που λενε λιγα κιλα πολλες επανληψεις για γραμμωση κτλ ειναι αμαλακιες.! αν θες να γραμμωσεις θα κοψεις το φαι.

 

Οπως ειπα και πριν τα πολλα κιλα σου φτιαχνουν δυναμη οι πολλες επανληψεις σου φτιαχνουν αντοχη στη δυναμη,

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...