Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο γυμναστήριο που πάω μερικές μέρες βάζουν κοπέλα, 2μέτρη, άλογο να σου ανοίγει την πόρτα για να βγεις και να σε καληνυχτίσει. Θέλω να ξέρα πως θα ένιωσαν όταν το πρωτοείδαν αυτό κάτι old-σκουλάδες που έχει. Εδώ εγώ ο νέος το είδα και ήθελα να ξεράσω από τα μάτια λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Εμας δεν πατανε γενικα γυναικες γιατι ειναι σιδεραδικο και δεν την παλευουν μονο κατι μαχιμες που εχουνε και καλα σωματα.Κοριτσακια κτλ ουτε απεξω δεν περνανε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω την αληθεια δουλεια γινετε παντου δεν με νοιαζει και πολυ τι γινετε γυρω μου στο γυμναστηριο οταν αρχισω τα βαρη δεν βλεπω τιποτα αλλο.Εκτος και αν σου κανουν παρατηρησεις επειδη βαζεις πολλα κιλα κτλ ε εκει σηκωνεσε και φευγεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δουλειά γίνεται παντού, αλλά να μην έχει χλεχλέδες που απλά πιάνουν τόπο (πάγκο και αλτήρες) 

Ερχεται ο αλλος με το topknot το singlet και το gym shark σορτσακι και αραζει στον εναν απο τους 2 επικλινεις παγκους που υπαρχουν στο γυμναστηριο και στελνει μηνυματα με το αιφονι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερχεται ο αλλος με το topknot το singlet και το gym shark σορτσακι και αραζει στον εναν απο τους 2 επικλινεις παγκους που υπαρχουν στο γυμναστηριο και στελνει μηνυματα με το αιφονι.

 

Γούγλαρα λίγο να δω τι είναι αυτά που λες..

 

 

Ρε αδερφέ δεν αλλάζεις γυμναστήριο καλύτερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...