Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σας το χω γραψει 3 φορες θαλασα και προπονηση δεν πανε μαζι η θαλασα χαλαρωνει τους μυς και ο ηλιος κουραζει το νευρικο συστημα.Την επομενη μερα και οριακα θα πας κανονικα θες δυο μερες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

χαχαχαχα πάμε όλοι για μασαζάκι.Κερνάει φυσικά ο Φώτης.

Αυτό με τους δίσκους είναι θέμα μιας και αν αυξήσω τα κιλά θα πρέπει να αλλάξω συνολικά αλτήρες.

Γιατι να κερασω εγω? Να κερασει η Μαργαριτα που εχει σπιτι σε νησι  εγω δεν εχω !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι να κερασω εγω? Να κερασει η Μαργαριτα που εχει σπιτι σε νησι  εγω δεν εχω !

Εσύ είσαι ο λεφτάς.

Και μετά burgerάδικο γιατί με το μασαζάκι θα έχουμε κάψει θερμίδες.  :-D

Εμείς είμαστε φτωχαδάκια του θεού.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Γιατι να κερασω εγω? Να κερασει η Μαργαριτα που εχει σπιτι σε νησι  εγω δεν εχω !

να κερασει η Μαργαριτα αλλα η αιτιολογηση δεν μ'αρεσε :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προπόνηση βγάζετε καθημερινές μετά από μπάνιο; Πήγα σήμερα για μπάνιο (αργά, 7:30-8:00) και μετά δεν έβγαινε η προπόνηση με τπτ, ένα σετ κωπηλατική πλάτης έκανα και κλάταρα  :mad:  (κατά τις 11 αυτό)

 

@ρεβολβα εγώ παίζω με 15-17.5 (πλην squat/rows/shrugs που θέλω 25+ αλλά βαριέμαι να τρέχω να παίρνω δίσκους :P) οπότε there you go! Αν και το μασαζάκι 10€ καλό ακούγεται, σε ποια περιοχή είναι;

 

Πράγματι είναι δύσκολο μετά από μπάνιο αλλά όχι τόσο χάλια όσο το παρουσιάζεις. 1 μήνα μετά από μπάνιο έκανα προπόνηση και έβγαζα περίπου το 70% της προπόνησης. Ευτυχώς τώρα άλλαξα πρόγραμμα και κάνω πριν οπότε είμαι πάλι στο 100%.

 

Άλεξ, από τι είσαι φτιαγμένος ρε φίλε και κάνεις ντροπ σετ σε πόδια; Έκανα χτες κι είμαι απίστευτα πιασμένος. Αλλά γουστάρω η μαζόχα, ντροπ σετ και σε πόδια λοιπόν κι όποιον πάρει ο χάρος (τα γερόντια, εμείς οι νέοι δε μασάμε  :-D )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ είσαι ο λεφτάς.

Και μετά burgerάδικο γιατί με το μασαζάκι θα έχουμε κάψει θερμίδες. :-D

Εμείς είμαστε φτωχαδάκια του θεού.

Δουλεύει Ο άνθρωπος δεν τα βρήκε στο δρόμο! Αυτό δεν σημαίνει βέβαια ότι δεν πρέπει να κεράσει.. Λοιπόν,ο Φώτης κερνάει φαΐ, ή μαργαρίτα γυναίκες, καλά πάμε, άλλος..?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σε ολους ... μετα απο κανα μισο μηνα διακοπες ευτυχως χωρις πολλες κρεπαλες εχουμε επαναφορα στη γυμναστικη και στη καθημερινοτητα.

 

Πετυχα κατι παλιες φωτο στο κινητο και τρομαξα πραγματικα και νομιζα οτι καποιος μπηκε και μου τις εκανε φωτοσοπ γιατι δεν με θυμαμαι ΤΟΣΟ χοντρο πραγματικα . Τι σκεφτομουνα δεν μπορουσα να καταλαβω πραγματικα .Ισως να μην φαινεται τοσο η αντιθεση στις φωτο που εκανα 

 

Anyway παμε γερα για για ενα 3μηνο-4μηνο-5μηνο οσο παρει να φυγουν και τα υπολοιπα 25-30.

http://postimg.org/image/dwvxdviw3/
http://postimg.org/image/gpp4xwj8j/

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^^ No offence αλλά στις παλιές ήσουν λαπάς χωρίς καν σχηματισμούς.

Στις καινούργιες έχεις αρχίσει να φτιάχνεις καλά σχήματα.Είμαι σίγουρος ότι και τα ρούχα σου στρώνουν καλύτερα.Συνέχισε. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δουλεύει Ο άνθρωπος δεν τα βρήκε στο δρόμο! Αυτό δεν σημαίνει βέβαια ότι δεν πρέπει να κεράσει.. Λοιπόν,ο Φώτης κερνάει φαΐ, ή μαργαρίτα γυναίκες, καλά πάμε, άλλος..?

Ισχυει οτι δουλευω πολλες ωρες .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...