Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ απο τη προηγουμενη Τεταρτη εχω να παω, εκανα μια μικρή παυση να ισιωσω λιγο γιατι πεσανε πολλα μαζι και το συστημα υπερ φορτώθηκε... Θα ξαναρχισω το Σαββατο

Τήνο θα πας τελικα  κωλοφαρδη ? :)

11252550_1420662984924104_64747765546703

 

τελεία ηταν , αντε μάζεψε μας τα φιλαρακια σου απο εδω  να μας φιλοξενήσεις κανα 3ημερο στο στιτι σου εκει  ,

δεν λεει να νοικιάζουμε μερες που είναι :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Φωτη εσενα θα σου βγαλω ενα 7μερο pass αν εισαι καλο παιδι, να ρθεις να γουσταρεις, αν συνεχισεις ετσι ομως θα φας ακυρο :P

 

Θα παω 16-27 τελικα, πρωτη φορα που δε θα μαι εκει 15αυγουστο , καλυτερα ομως να σπασει και ο πολυς κοσμος. Η αληθεια ειναι θα με συνέφερε να ρθετε, δωρεαν σωματοφύλακη!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα επειδή είμαστε πολλοί και επειδή εσυ είσαι   -κούκλα μεν , φιλαράκι δε- θα χρειαστούμε τις φίλες σου , να εχεις μπόλικες ..

η πιο μικρή δικιά μου  ε κανονίστε ρεμάλια χαχαχχαχαχ :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φωτη εσενα θα σου βγαλω ενα 7μερο pass αν εισαι καλο παιδι, να ρθεις να γουσταρεις, αν συνεχισεις ετσι ομως θα φας ακυρο :P

 

Θα παω 16-27 τελικα, πρωτη φορα που δε θα μαι εκει 15αυγουστο , καλυτερα ομως να σπασει και ο πολυς κοσμος. Η αληθεια ειναι θα με συνέφερε να ρθετε, δωρεαν σωματοφύλακη

ωραια με βολευουν αυτες οι ημερομηνιες θα σκασω κατευθειαν απο Ναξο !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανετα σιγα την ζεστη.Και με 45 κανω.Μονο ανεμιστηρα εχουμε στο τζιμ ακομα καλυτερα.Τιποτα δεν παθαινετε αρκει να πινετε νερο συνεχεια.

Και εμενα ετσι κ εγω τα ιδια αλλα αυτη τη φορα κατι μ λεει οτι ψωνισα απο σβερκο, δεν παιζει 2 εβδομαδες ψηξη, ειχα κ 38 κ κρυο ιδρωτα

 

Εχω κανει και με 39 πυρετο squat (μετα το καταλαβα) αλλα το χειμωνα ημουν ζωο κ αυτο περιμενω τωρα να νιωσω λιγο να γινει τ επομενο αλμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νίκο trigger point το πιθανότερο. Μόλις περάσει λίγο, πήγαινε για αθλητικό μασάζ

λες? (δεν ήξερα τι ειναι το googlαρα :P )

θα το ψάξω για αθλητικό μασάζ , άλλο που δε θέλω  :-D  

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

εγω μολις παω αθηνα το ιδιο απογευμα θα παω για μασαζ!! 10€ 50λεπτα αθλητικο μασαζ! 10 λεπτα απο το σπιτι μου :P

 

νικο foam roller σωζει ζωες!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω μολις παω αθηνα το ιδιο απογευμα θα παω για μασαζ!! 10€ 50λεπτα αθλητικο μασαζ! 10 λεπτα απο το σπιτι μου :P

 

νικο foam roller σωζει ζωες!

Aντρας το  κανει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Οχι ρε μλκ αηδια να σε πιανει ο αλλος με τις χερουκλες του δεν λεει :P

καλα ειχα κανει αγιουρβεδα στη σρι λανκα ενας αντρας και μια γυναικα ταυτοχρονα τα χα δει ολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ειχα κανει αγιουρβεδα στη σρι λανκα ενας αντρας και μια γυναικα ταυτοχρονα τα χα δει ολα

ιδανικό τρίο δλδ!! 

10€/50' και αθλητικό, τζαμπέ !! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...