Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Νικο με τετοια ζεστη παντου κλιματισμός παιζει! Τουλαχ πρόσεξε να καθεσαι εκει που δε χτυπαει

Μακαρι να μπορουσα , ακομα τραπεζα ειμαι κ εδω π περιμενω στη σειρα ορθιος χτυπαει ac, μπηκα με μικρη ενοχληση κ τωρα ν ερχεται να αρχισω να κοπαναω κοσμο, μα καλα 15 λεπτα τον καθε πελατη κ μονο 2 ταμεια wtf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αληθεια ,κανετε προπονηση με τετοια ζεστη?Εγω 3 μερεες δεν εχω παει ,δεν παιζει να βγαλω προπονα με 40 βαθμους.

5 μέρες και γω τώρα.Το θέμα είναι ότι τρώω και πολύ λιγότερο. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να έχασα προπόνηση μέσα στο 2015 αν εξαιρέσουμε τα ταξίδια. Ας πάει και 50. 

 

θέλει και λιγότερο ζέσταμα... το κρύο με χαλάει περισσότερο. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην σου πω οτι φτιαχνομαι εγω οσο ποιο πολυ ζεστη εχει ειμαι ψυχανωμαλος θελω να βλεπω τον ιδρωτα να σταζει ποταμιΕχω ενα φιλο που ειναι αρκετα σκληρος σε προπονησεις κτλ και αμα με δει και βαριεμαι οτιδηποτε με αρχιζει τι εγινε ρε φλωρεψες εγινες μαλθακος?Ε αμα ακουσω αυτο παω και με 60 βαθμους μεχρι να με παρουν με φορειο :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αληθεια ,κανετε προπονηση με τετοια ζεστη?Εγω 3 μερεες δεν εχω παει ,δεν παιζει να βγαλω προπονα με 40 βαθμους.

αληθεια δεν κανετε προπονηση επειδη εχει ζεστη? πηγαινε πρωι πρωι ή αργα το βραδυ, πηγαινε με ενα μπουκαλι νερο να βρεχεσαι πηγαινε με το μαγιο οπως και να χει προπονηση χανουμε μονο για ταξιδι ή σοβαρο τραυματισμο! :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα ρε οι αλλοι σκαβουνε σε ασφαλτο με 48 βαθμους και δεν παθαινουν τιποτα θεμα συνηθειας ειναι.Σκαψιμο ε δεκα φορες ποιο ζορικο απο το να σηκωνεις βαρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο αλεξ που μενει κυπρο μπορει να σας πει τι σημαινει ζεστη πραγματικα.Απο τοτε που πηγα στρατο εκει πριν 16 χρονια ποσα ηταν δεν εχω καταλαβει τιποτα απο καυσωνες κτλ εκει περα ειναι κολαστηριο.Εμπειρια ζωης πραγματικα αυτη η ζεστη εκει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ απο τη προηγουμενη Τεταρτη εχω να παω, εκανα μια μικρή παυση να ισιωσω λιγο γιατι πεσανε πολλα μαζι και το συστημα υπερ φορτώθηκε... Θα ξαναρχισω το Σαββατο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...