Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

καταρα το οτι ειμαι παντα ο ποιο κοντος της παρεας απο μικρος.Οι δυο φιλοι μου που βγαινουμε ειναι 1.95 ο ενας και 2.01 ο αλλος.Παντα ετσι γινοταν δεν ξερω γιατι και πως.Ειδικα στον 2.01 φαινομαι σαν το παιδι του κανονικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρα το οτι ειμαι παντα ο ποιο κοντος της παρεας απο μικρος.Οι δυο φιλοι μου που βγαινουμε ειναι 1.95 ο ενας και 2.01 ο αλλος.Παντα ετσι γινοταν δεν ξερω γιατι και πως.Ειδικα στον 2.01 φαινομαι σαν το παιδι του κανονικα

σκεψου οτι εμενα με περνανε κ κοριτσια απο την παρεα χαχααχ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε αμα ειναι ο αλλος διπλα σου 2 μετρα γομαρι και γυμνασμενος οσο νταμαρι να σαι φαινεσε σαν παιδι καλα νταξει πλακα κανω σιγα μην κομπλαρω κιολας φιλοι μου ειναι αλλα παντα νοιωθω κοντος.Φαντασου κατι αλλους τωρα που ειναι 2.15 αστο εχω δει παιχτες απο κοντα και ειναι απλα τεραστιοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε αμα ειναι ο αλλος διπλα σου 2 μετρα γομαρι και γυμνασμενος οσο νταμαρι να σαι φαινεσε σαν παιδι καλα νταξει πλακα κανω σιγα μην κομπλαρω κιολας φιλοι μου ειναι αλλα παντα νοιωθω κοντος.Φαντασου κατι αλλους τωρα που ειναι 2.15 αστο εχω δει παιχτες απο κοντα και ειναι απλα τεραστιοι

και γω γνωρισα ενα παιδι 2.08 και μου φυγε ο αυχενας..καλα αυτοι ειναι εξτριμ καταστασεις, το 1,85 πιστευω ειναι πολυ καλο για υψος.

Καπου εκει θα ηθελα να ειμαι στην αλλη ζωη :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα ρε κωλοπαιδα μια καλη κουβεντα δεν μου χετε πει!

 

χααχααχααχ  δεν εχεις ανάγκη εσυ ρε τούμπανο είσαι 

εμεις είμαστε εδώ για να λέμε καλα λόγια οχι για να μας λένε ...

------

edit

 

διάβασα αυτό που έγραψες αργοτερα  οτι όλοι χρειάζονται  έναν καλό λόγο και δεν διαφωνώ καθόλου δίκιο εχεις φιλε ..

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω γνωρισα ενα παιδι 2.08 και μου φυγε ο αυχενας..καλα αυτοι ειναι εξτριμ καταστασεις, το 1,85 πιστευω ειναι πολυ καλο για υψος.

Καπου εκει θα ηθελα να ειμαι στην αλλη ζωη :P

Στα τετοια σου ρε αλιμονο αν κρινετε ο αντρας απο το υψος.Αυτοπεποιθηση να χεις ,μεγαλη καρδια και να εχει αξια ο λογος σου αυτα μετρανε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I feel you.. :( οταν ο θεος μοιραζε υψος κρατουσαμε ομπρελα

Θα έπερνα και άλλο αλλά στα 16 είχα πάρει κάτι χάπια για την ακμή που δεν έλεγε να φύγει. Ο γιατρός μας είχε πει ότι κόβουν την ανάπτυξη στο ύψος. Από όταν τα πήρα και μετά δεν μπήκε πόντος. Δεν με χαλάει ιδιαίτερα απλά 5-6 πόντους ακόμα θα τους ήθελα. Το 1.90+ δεν θα το προτιμούσα σε σχέση με το 1.73.

 

Όσο για τις κοπελιες ρίχνουμε τις μέχρι 1.65 δεν με πειράζει καθόλου αυτό οι 1.75+ είναι για τους 1.80+ άνδρες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω να παω gym   γυρω στις 15 μερες  αλλα εχω κανει την Παρνηθα  μετα τις 8 το βραδυ δευτερο σπιτι μου ανεβοκατεβαινω  μερα παραμερα με 10 κιλα backpack.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλεξ, απίστευτος ώμος, μπράβο ρε φίλε! Όχι πώς στα άλλα πας πίσω αλλά οι ώμοι σου είναι ένα κλικ πάνω από το υπόλοιπο κορμί!

 

Άλλαξα τον τρόπο εκγύμνασης και έβαλα ντροπ σετ σε όλες τις ασκήσεις. Τελειώνω την προπόνηση και δε νιώθω το άνω ή το κάτω κορμί αντίστοιχα. Ωραία πράγματα :). Πάντως την άλλη μέρα δεν υπάρχουν ντομς, μόνο ένα ευχάριστο pump. 

 

Υ.Γ. Μάνο, εσύ ο Ντάκον και ο Μάους είστε σε άλλο επίπεδο, γι αυτό δε λέμε πολλά. Άμα θες ένα καλό λόγο, φαντάζομαι έχεις καθρέπτη στο σπίτι, έτσι; ;)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλεξ, απίστευτος ώμος, μπράβο ρε φίλε! Όχι πώς στα άλλα πας πίσω αλλά οι ώμοι σου είναι ένα κλικ πάνω από το υπόλοιπο κορμί!

 

Άλλαξα τον τρόπο εκγύμνασης και έβαλα ντροπ σετ σε όλες τις ασκήσεις. Τελειώνω την προπόνηση και δε νιώθω το άνω ή το κάτω κορμί αντίστοιχα. Ωραία πράγματα :). Πάντως την άλλη μέρα δεν υπάρχουν ντομς, μόνο ένα ευχάριστο pump. 

 

Τα βαριά doms (αυτά που πονάνε) σταματάνε όταν γυμνάζεις ένα μέρος του σώματος πάνω από μια φορά την εβδομάδα. Λίγο πρέπει να έχεις όπως περιγράφεις. Αν δεν έχεις καθόλου όμως θέλει πιο πολύ πόνο. Μην βγάλεις τα drop set για κανένα λόγο κατ εμέ εκτός αν αρχίσεις τα super set.

 

Κανονικά το σημείο που είναι πιο πάνω γενετικά είναι η πλάτη (είχα ανοιχτή πλάτη πριν το gym) αλλά μάλλον έχουν έρθει οι ώμοι μπροστά τώρα.  

 

 

Αλεξ ισα με την πορτα εισαι...ν

 

Τα χερια σου απο τι ειδα ειναι τεραστια σε μηκος..

 

 

Lol thanks, ναι γενικά και τα χέρια μου και τα πόδια μου είναι μακρυά για το ύψος μου (1.83)

 

----

 

Εγώ την μεγαλύτερη διαφορά που βλέπω στις φώτο είναι οι δικέφαλοι βασικά. Αρχίζει να φαίνεται λίγο peak από την πίσω μεριά κάτι που δεν συνέβαινε καθόλου παλιά, αλλά και εκεί έχω ανεβάσει πολύ κιλά (στα curls στην τροχαλία που λέγαμε με τον maus).. επόμενο είναι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κερατάδες θα κλείσουν το γυμναστήριο 10 μέρες και μας το είπανε τελευταία στιγμή.

 

Πρέπει να σκάσω τώρα ένα κάρο λεφτά για να πάρω βάρη να κάνω τουλάχιστον χέρια-ώμους.

 

και πάνω που είχα ανεβάσει πάγκο.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...