Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οτι κωλο και να κοιταξειςς αν δεν μπορεις να το πιασεις ειναι σαν να κοιτας σπορ αμαξι πισω απο βιτρινα..

 

Σωκρατη ειδες σε πιανουν οι αμφιβολλιες ή νομιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Έχεις χειμερινή; Είχα μείνει μέσα Σεπτέμβρη οροπέδιο σε καλοκαιρινή, κοντά μηδέν βαθμοί και τέλος αέρας να κατεβάζει τη σκηνή στα κεφάλια μας, εννοείται κομβικά με ότι ρούχο είχα, κουβέρτα μέσα από το καταφύγιο και σλιπινγκ μπαγκ.

Nαι χειμερινη εννοειται αλλα δεν ειναι δικη μου .

 

Γυρισα! Ο φωτης με ματιασε ειχε το τελευταιο τριημερο εναν αερα...σημερα στο πλοιο χαπακωθηκα, το δα που ερχοταν απο μακρια και πηγαινε μονοπατα λεω ε ρε γλεντιαααα

 

Αυριο γυμναστηριο να δουμε τι χασαμε

 

Ισχυει οτι σε εχω φαει .

μην ερθετε εσθονια ποτε!! δεν ειναι ωραιες οι γυναικες εδω. Απλα θα σας πω τι μου ειπε ενας απο ιταλια " i fall in love every 15 minutes"

Σπεκτ σοβαρεψου  και βαλε οταν εχεις καλο υλικο να φαινεται και κατι ...

 

Βγάλε φώτο κάνα κώλο και εσύ. Μόνο φώτο με τα παπάρια σου να κρέμονται ξέρεις να βγάζεις; :P

Ενα καρο μαλακιες  εχεις πει στο φορουμ γενικοτερα παιζει να εισαι μεσα στο τοπ 3 των πιο  ανουσιων ,επιτελους ειπες και κατι πετυχημενο .Γελασα πηγαια.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους εχω καταταξει στις ανωμαλαρες με μεγαλη διαφορα .

Ευχαριστούμε Φώτη :P

Καλά να περάσεις, θα έχει πολύ κόσμο Στο οροπέδιο το ΣΚ. Και αυτό και το άλλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σαν τις Ελληνίδες και γενικά τις Μεσογειακές δεν

έχει πουθενά, οτι και να λέμε .

Σγουρά να είναι και άσχημη και να το παίζει και θέα μόνο στην Ελλάδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να ξεκινήσω κολυμβητήριο απο το φθινόπωρο.

Αλλά επειδή δεν πήγαινα ποιο πριν δεν ξέρω πως δουλεύει ακριβώς εκεί το πράγμα.

Πχ με βολεύει αρκετά ο Πανελλήνιος και στο σάιτ βρήκα πως εκτός απο το αγωνιστικό τμήμα υπάρχει και τμήμα ενηλίκων. Μάλλον αυτό το τελευταίο απευθύνεται σε μένα. Εκεί υπάρχει προπονητής που σου βγάζει πρόγραμμά ή κάνεις εσύ ότι πρόγραμμα θες μόνος; Ή υπάρχουν ώρες και για τα δύο;

Επίσης οι τιμές τι λένε γιατί δεν βρήκα κάτι στο σάιτ τους. 

Παιδιά σε αυτό ξέρει να απαντήσει κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδα αυτα που γραφατε μερικοι για ροιντς και τους χρηστες.......Περα απο το προφανες οτι τα παιρνω γιατι ΜΠΟΡΩ ενα πραγμα που διασκεδαζω απιστευτα ειναι να εκνευριζω μερικους συμπλεγματικους φυσικους που δεν ξεπερασανε ποτε οτι καποιος ρισκαρει την ζωη και την υγεια του για να κανει ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ.Περαστικα σε κανα δυο οι αλλοι ησασταν αξιοπρεπεστατοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί

Πλακα σου κανω ρε διασκεδασε εκει που εισαι νεος ανθρωπος εισαι μην γυρνας παλι και λες για τις ελληνιδες.Εγω δεν μπορω να νευριασω με γυναικες ρε φιλε ας ειναι οτι ειναι μονο με αντρες κοντραρομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...