Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα το βρεις τοτε. Παντως το χερι ακομα και σε αυτο το ποσοστο λιπους που εισαι τωρα (πρεπει να εισαι πανω απο 15?) ειναι πολυ τουμπανο, ειδικα ωμος και δικεφαλος. Ξεχωριζουν :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Ε ναι κανα 15 πρεπει να μαι.Εχω να ζυγιστω πανω απο δυο μηνες δεν κοιταω καν κιλα.Κανω πολυ υψηλα ρεπς καμια 30αρα φουλ τεχνικα μεχρι να πονεσουν οι μυς απο το αιμα.Αρχισα παλι να προσεχω το φαι αλλα θελω τοση βρωμη για να νοιωσω που μου γαμησε το εντερο.Θα δειξει η νεκροψια.Και να αποκαλυφτω τριχα θα δεις ρε χαχαχαχαχα αμα αποφασισω ποτε να τις παρω θα βαλω.Ασε μην ξερασει η κυρα δημητρα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4x2100 @10:15-11:00 σήμερα + 2km ζέσταμα/αποθεραπεία... κερασάκι στην τούρτα το κοπρόσκυλο που με σκότωσε με τα puppy eyes για βόλτα με το που γύρισα :mad:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε θελω να ανεβω επιπεδο αλλα δεν με βοηθανε οι συνθηκες.Ξερω τι χρειαζετε για να γινει αυτο που θελω απλα δεν θελω να ξεφυγω παλι.

 

Γιατι δεν πεφτεις λιγο σε λιπος,θα ησουν πολυ καλυτερος.Εισαι αρκετα τωρα σε λιπος νομιζω[κανα 18αρι σε κοβω].Κανεις weightlifting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω την μυικη μαζα που θελω για να κανω σοβαρη διαιτα.Εχω χρονο ακομα μπροστα μου.

Μπομπα εισαι ρε φιλε ,αμα γραμωσεις θα εισαι απιστευτος.Σε αγωνες δεν θα κατεβεις,οποτε τι σε νοιαζει,ριξε ενα κοψιμο να γουσταρεις ,να πεταχτε κανα φλεβιδι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καθενας με τα γουστα του ρε εμενα μου αρεσει αυτο που δεν αρεσει σε εσας να μαι λιγο freak.Αμα ηθελα να μουν ομορφουλης ειναι το ποιο ευκολο πιστεψε με.Στα 95 κιλα ειχα αλλη μουρη εντελως καμια σχεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καθενας με τα γουστα του ρε εμενα μου αρεσει αυτο που δεν αρεσει σε εσας να μαι λιγο freak.Αμα ηθελα να μουν ομορφουλης ειναι το ποιο ευκολο πιστεψε με.Στα 95 κιλα ειχα αλλη μουρη εντελως καμια σχεση.

 

Αμα σου δειξω φωτο μου πριν 3 χρονια ,1,72 -81 κιλα ,ημουν σαν μπουλης.Κτηνακι ,αλλα μπουλης ,μαγουλακια κτλ.Ειχα κανει μεγαλο κακο στον ευατο μου με τον ογκο.Ναι μεν εβαλα τρομακτικη μυικη μαζα για τα χρονια που εκανα γυμναστικη[οτι εχω βαλει σε μυς πιστευω τοτε το εβαλα]αλλα δεν αξιζε,γιατι ημουν ετσι 2 χρονια και βαλε]..Βλεπω φωτο μου τωρα και πραγματικα αλλος ανθρωπος.Ειπα στον ευατο μου ποτε ξανα,πλεον ο ογκος μου θα ειναι μεχρι 12 % λιπος .

Λιγα και καλα θελω πλεον να ειναι τα κιλα.Και δεν ειναι θεμα προσωπου και ομορφουλης.Ισα ισα που θα φαινοσουν ακομα πιο κτηνος με χαμηλοτερο λιπος.

  Τεσπα ,οτι γουσταρεις κανεις ,απλα χαραμιζεις την μυικοτητα σου ετσι[την κρυβεις κατω απο το λιπος σου].Γνωμη μου παντα .

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ εισαι εσυ και εγω εγω τι ακριβως θελεις να μου πεις.Δεν εχουν ολοι ιδιο στοχο.Α το συμπληρωσες μετα οκ.Τα χω κανει αυτα που λες στα 103 κιλα ειχα και κοιλιακους και φλεβες και οτι θες ε δεν μου κανει θελω να ειμαι ποιο πανω.Νταξει δεν ειχα κατω απο 10 λιπος αλλα φαινονταν ολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο εδω, την επομενη μερα λογικα αν εχω κανει παραγγελια σχετικα νωρις την προηγουμενη..

Απο αγγλια, περιπου 10 μερες.. 

(αλλα πρεπει να παραγγειλεις πανω απο 200 ευρω για να εχει τσαμπα μεταφορικα  και να αξιζει τον κοπο. Αλλιως τα μεταφορικα ειναι 40 ευρω και δεν λεει.)

Πᾳίδες αν ξαναποφασίσετε για παραγγελία myprotein από Αγγλία, αν θέλετε να μαζευτούμε μερικοί να μας έρθει τζάμπα μεταφορικά. Εγώ είμαι μέσα, και ένα φιλαράκι επίσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχην εξαιρετικες φωτος ,το βουνο φαινεται οτι ειναι πολυ ωραιο δεν το εχω κανει ,μπραβο.

 

Όπως και εγώ δεν έχω ανέβει αρκετά στη νότια Ελλάδα, εκτός από Γκιώνα και Βαρδούσια δηλαδή..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...