Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

[...] Αμα μου περασουν τα γονατα θα παρω κ ενα μποτακι να ρθω να κατακτησουμε τον ολυμπο :P

 

Μαργαρίτα, για δες αυτό. ΟΚ, δεν είναι από από κάποιο επιστημονικό ή ΒΒ site, αλλά θεώρησα ότι μπορεί να σου δώσει κάποιες ιδέες για ασκήσεις τις οποίες θα συζητήσεις με τον γιατρό που σε παρακολουθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φωτηηηηη πηρα τα salomon wings flyte gtx. Πολυ καλη εφαρμογη !

 

Αμα μου περασουν τα γονατα θα παρω κ ενα μποτακι να ρθω να κατακτησουμε τον ολυμπο :P

 

Με γεια Μαργαριτα ωραια,εχω παραγγειλει και εγω 2 la sportiva  bushido και ειναι καθοδον  θα βαλω φωτο  μολις  ερθουν .Ναι Ολυμπος ειναι must  περναμε παντα πολυ ωραια οποτε παμε θα σου πω στο επομενο .

Σήμερα ανεβήκαμε στο Πίνοβο, από τα αγαπημένα μου βουνά με τρεις ωραίες κορυφές, η μια καλύτερη από την άλλη.

Οι παλμοί βάρεσαν κόκκινο :)

 

 

 

Pinovo.jpg

 

image.jpg

Στο βάθος κερασάκι ο Όλυμπος

 

 

Καταρχην εξαιρετικες φωτος ,το βουνο φαινεται οτι ειναι πολυ ωραιο δεν το εχω κανει ,μπραβο.

 

 

Εγω σουκου ημουν στο Αγ.Κωνσταντινο οπου περναω σχολη εκπαιδευτων στο Canyoning παρτε και μια δικη μου .

 

 

post-237837-0-67321100-1444027117_thumb.jpg

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Poll: το πιο ενοχλητικό pump.

 

Για μένα πρώτο στους ραχιαιους και μετά ώμους.

 

Γράφω γιατί είμαι προπόνηση και θέλω να ξεχαστω από το pump στη μέση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Poll: το πιο ενοχλητικό pump. Για μένα πρώτο στους ραχιαιους και μετά ώμους. Γράφω γιατί είμαι προπόνηση και θέλω να ξεχαστω από το pump στη μέση

ραχιαίοι και μηριαία δικέφαλα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με γεια Μαργαριτα ωραια,εχω παραγγειλει και εγω 2 la sportiva  bushido και ειναι καθοδον  θα βαλω φωτο  μολις  ερθουν .Ναι Ολυμπος ειναι must  περναμε παντα πολυ ωραια οποτε παμε θα σου πω στο επομενο .

Καταρχην εξαιρετικες φωτος ,το βουνο φαινεται οτι ειναι πολυ ωραιο δεν το εχω κανει ,μπραβο.

 

 

Εγω σουκου ημουν στο Αγ.Κωνσταντινο οπου περναω σχολη εκπαιδευτων στο Canyoning παρτε και μια δικη μου .

 

 

attachicon.gif12140986_601344500006981_541639756263244591_o.jpg

Ο μουσατος ειναι ο Φωτης? :P  Ειχα την εντυπωση οτι ειναι κανενας λεπτουλης νεαρος,εδω μοιαζει με Crusader.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν καταλαβαινω τι ακριβως ενοεις ενοχλητικο.Στα δικεφαλα πχ πολλες φορες ποναω σε σημειο που νομιζω οτι θα σκασουν τα χερια και ανεβαζω το διαλειμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Poll: το πιο ενοχλητικό pump. Για μένα πρώτο στους ραχιαιους και μετά ώμους. Γράφω γιατί είμαι προπόνηση και θέλω να ξεχαστω από το pump στη μέση

Και μενα ακριβως αυτα τα 2.Οταν το νιωθω στους ραχιαιους νομιζω πως ολη την ωρα καμπουριαζω και πεφτω μπροστα ενω ειμαι κανονικα :-D

 

Απο τα καλυτερα, lats & ποδια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...