Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι οντως. Πχ να την πεις κανε σκουοτ και να κοιτανε αλλα δεκα παγκουρια απο πισω απλα γιατι δεν ενδιαφερονται για την γυμναστική, πανε για κοσιμασιον τριτης γενιάς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Οχι εμενα ηταν η γκομενα μου η γνωστη μου και επειδη με το που μπαιναμε μεσα αλλαζα εντελως συμπεριφορα στραβωνανε.Οπως και να χει οι γυναικες θελουν ενα σπρωξιμο παραπανω τις κοιτανε και σαν εξωγηινους συνεχεια ε ερχονται και σε δυσκολη θεση αμα εχουν καποιον γνωστο ειναι ολα ποιο ευκολα

ναι έχω αντιληφθεί κάτι τέτοια βλέμματα...αλλά παίρνω το killer look μου. Γενικά δεν με πλησιάζουν για να μου μιλήσουν, παρά μόνο να με ρωτήσουν αν με ενοχλούν στο σημείο που είμαι και θέλουν λίγο μπροστά να δουλέψουν. 

 

α έχουμε fitness couple στο γυμ, πολύ τα χαίρομαι 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ευτυχως στο δικο μου δε παιζουνε τετοια..οκ εχυμε καποια ψωνια αλλα ειναι λιγα, και σε γενικες γραμμες και οι γυναικες κανουν βαρη κ ο καθενας κοιταει τη δουλεια του. οκ μια φορα μου την ειχε ψιλοπεσει ενας 45ρης περιπου (λεω που πας ρε παππουυυ :P ) αλλα οταν ειδε οτι δεν ανταποκριθηκα δε ξαναμιλησε καν παρα το οτι τον βλεπω πολυ συχνα

 

συμφωνω απολυτα οτι παιζει μεγαλο ρολο να χεις καποιον απο πανω σου ειτε ειναι περσοναλ, ειτε γκομενος ειτε φιλος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ναι εχει και νορμαλ γυμναστηρια δεν ειναι σαν το καταγωγι το δικο μου που δεν αντεχουν γυναικες πανω απο μηνα.Μονο μια αντεχει που ειναι μπατσος ενα απιστευτο πλασμα καθε φορα προσπαθω να μην την κοιταω γιατι θα μου φυγουν τα κιλα και θα σκοτωθω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ναι εχει και νορμαλ γυμναστηρια δεν ειναι σαν το καταγωγι το δικο μου που δεν αντεχουν γυναικες πανω απο μηνα.Μονο μια αντεχει που ειναι μπατσος ενα απιστευτο πλασμα καθε φορα προσπαθω να μην την κοιταω γιατι θα μου φυγουν τα κιλα και θα σκοτωθώ

το χω πάθει εγώ...κοίταξα στο πλάι και σκόνταψα στον επικλινή... θάνατος το γόνατο 

δεν μπορείς να μη δεν κοιτάς έστω και λίγο τα πανέμορφα πλάσματα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιταχτε σε λιγο να σας κανουν gif κι εσας :P

 

ενταξει κατι ωραιο ολοι το ψιλοκοιταμε...κι εμενα χτες στη πισινα ηταν διπλα μου στη διαδρομη ενα παλικαρι κολαση... αλλα οταν βγηκε ξενερωσα τη ζωη μου!!! ψηλοσ, μελαχρινος, τελειο προσωπο, κολυμπουσε σαν...τορπιλη. και βγαινει εξω και ειχε κοιλια.....

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιταχτε σε λιγο να σας κανουν gif κι εσας :P

 

ενταξει κατι ωραιο ολοι το ψιλοκοιταμε...κι εμενα χτες στη πισινα ηταν διπλα μου στη διαδρομη ενα παλικαρι κολαση... αλλα οταν βγηκε ξενερωσα τη ζωη μου!!! ψηλοσ, μελαχρινος, τελειο προσωπο, κολυμπουσε σαν...τορπιλη. και βγαινει εξω και ειχε κοιλια.....

η κοιλιά είναι γοητεία μωρέ, αν είναι πανέμορφος στο πρόσωπο λίγο κοιλίτσα δεν σε χαλάει 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο παλιο μου γυμναστηριο ειχαμε σοου καθε μερα απο τους πεφτουλες.Ηταν κατι 35+ μισοι παντρεμενοι μισοι μπακουρια που την πεφτανε μεχρι και στις θηλυκες γατες απ'εξω...

Μολις εμπαινε γκομενα στο γυμναστηριο αφηναν ο,τι εκαναν και τρεχαν κοντα τους και καλα για συμβουλες η "καπου σε ξερω" χααχαχχαχα πολυ γελιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η κοιλιά είναι γοητεία μωρέ, αν είναι πανέμορφος στο πρόσωπο λίγο κοιλίτσα δεν σε χαλάει 

 

βρε το λιγο δε χαλαει αλλα αυτος ηταν σαν εγγυοσ :P μου κατεστρεψε την εικονα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιταχτε σε λιγο να σας κανουν gif κι εσας :P

 

ενταξει κατι ωραιο ολοι το ψιλοκοιταμε...κι εμενα χτες στη πισινα ηταν διπλα μου στη διαδρομη ενα παλικαρι κολαση... αλλα οταν βγηκε ξενερωσα τη ζωη μου!!! ψηλοσ, μελαχρινος, τελειο προσωπο, κολυμπουσε σαν...τορπιλη. και βγαινει εξω και ειχε κοιλια.....

Τορπιλη....Δυνατο σχολιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

δεν ξερω τι λετε εσεις εγω τοσο διαβασμα που εχω αυτο το καιρο δεν το εχω ριξει σε ολη μου τη ζωη μαζεμενο..

 

Μεχρι και τις 25 ειμαι φουλ και θα ερθει και μια φιλη μου αυτες τις μερες. μολις φυγει δεν θα εχω ουτε διαβασμα ουτε τιποτα! πολυ περισσοτερο ελευεθρο χρονο! οπως και να χει προπονηση κανω καθε μερα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  ^Ανάστροφη κωπηλατική  λέγεται

την έδειξα και την  κάναμε με τον αλεξ λίγο όταν ήρθε , η άσκηση λεει πολλα και γίνεται παντού  ..

βέβαια αυτος στο βιντεο την σκοτώνει , πρέπει να κατεβάσει το μονόζυγο πιο κάτω και να μπει πιο βαθιά μέσα ..

edit

το μονόζυγο δεν κατεβαίνει , γατζωνει  απο πανω , οπότε οπως μπορεί την ψιλοκανει την άσκηση  οτιναναι..

ano-2b.jpg
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...