Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

  • Moderators

Αυγά ομελέτα με σπανάκι και φρέσκο κρεμμύδι.

και γρηγορο :P 

 

δεν εχω τηγανι (και δεν παιζει να παρω και αυγα τρωω βραστα και σιγα μην κατσω να κανω ομελετα πρωι πρωι" :P)

 

Μανο αν εβρισκα κανονικη βρωμη εδω δεν θα χα θεμα αλλα βρισκω κατι αλλες παπαριες και για αυτο δεν παιρνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τρωω και κανονικο φαι απο την προηουμενη μερα για πρωινο και μακαρονια με κιμα τρωω ανετα,δεν καταλαβαινω γιατι ντε και καλα το πρωινο πρεπει να εχει συγκεκριμενη μορφη

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα φιλο που ειναι δυο μετρα και μου τον θυμιζει απιστευτα σαν χαρακτηρα.Μεγαλη φυσιογνωμια ο φλετσερ ρε.Φαε βραστα αυγα σπεκτ.

Ταχα εχω ενα φιλο, δεν μας λεει οτι μοιαζω στον φλετσερ..χαχαχαχχ

πειτε καμια ιδεα για πρωινο οχι βρωμη και οχι οτιδηποτε που ειναι σε φαση μπολακι+γαλα+κατι

ρυζογαλο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πειτε καμια ιδεα για πρωινο οχι βρωμη και οχι οτιδηποτε που ειναι σε φαση μπολακι+γαλα+κατι

Μπανάνα, φυστικοβουτηρο, γάλα, πρωτεινη σοκολάτα, και στεβια αν θέλεις πιο γλυκό.

 

Αν έχεις παγώσει τις μπανάνες είναι milkshake. 500 ml γαλα και πανω και είναι meal replacement

 

Γαμα το μπολακι :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ταχα εχω ενα φιλο, δεν μας λεει οτι μοιαζω στον φλετσερ..χαχαχαχχ

ρυζογαλο....

Οχι ρε εγω οξυθυμος ειμαι μιλαω ευγενικα, αυτος βριζει τους παντες λιγο αμα δεν πανε με τα νερα του και αμα μιλησει και κανεις τον παιρνει στο κυνηγι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγω τρωω και κανονικο φαι απο την προηουμενη μερα για πρωινο και μακαρονια με κιμα τρωω ανετα,δεν καταλαβαινω γιατι ντε και καλα το πρωινο πρεπει να εχει συγκεκριμενη μορφη

δεν εχω τετοια θεματα εγω! ξερεις ποσες φορες τρωω μεσημεριανω στις 11.30-12? :P

 

ρυζογαλο....

πως να το φτιαξω ρε το ρυζογαλο? (οχι οτι ειναι δυσκολο αλλα εχει και πολυ ζαχαρη)

 

Μπανάνα, φυστικοβουτηρο, γάλα, πρωτεινη σοκολάτα, και στεβια αν θέλεις πιο γλυκό.

 

Αν έχεις παγώσει τις μπανάνες είναι milkshake. 500 ml γαλα και πανω και είναι meal replacement

ξερω με τη παγωμενη μπανανα! το θεμα ειναι οτι εγω ξυπναω 7 και αν αρχιζω να χτυπαω στις 7 με το μιξερ θα με κυνηγαει ο διπλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω τετοια θεματα εγω! ξερεις ποσες φορες τρωω μεσημεριανω στις 11.30-12? :P

 

πως να το φτιαξω ρε το ρυζογαλοarrow-10x10.png? (οχι οτι ειναι δυσκολο αλλα εχει και πολυ ζαχαρη)

 

ξερω με τη παγωμενη μπανανα! το θεμα ειναι οτι εγω ξυπναω 7 και ανarrow-10x10.png αρχιζω να χτυπαω στις 7 με το μιξερ θα με κυνηγαει ο διπλα

Βραζε ρυζι μπασματι, ή οτι αλλο ειδος ρυζιου θες αλλα να ναι σπυρωτο και μετα βαζε κανελαarrow-10x10.png γαλα, αν το θες κρυο μπολακια και ψυγειο αλλιως μπολακι γαλα κανελα, λιγο στο μικροκυμματων, ασε τις ζαχαρες, βαζε ενα σκουπ πρωτεινη αν δεν σου αρεσει.

Ανεβαζει η αλλη αυτο το βιντεακι στο φβ της, και ρωταει ξερει κανεις που μπορω να βρω αυτη την πετσετα σε τετοιο χρωμα. Παντρεμενη με μια κορη

 

https://www.facebook.com/iloveman/videos/464851653678865/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...