Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Βγήκαν σχετικά εύκολα τα 80χλμ. Περίμενα ότι θα δυσκολευόμουν περισσότερο λόγω του ότι δεν είμαι σε καθόλου καλή κατάσταση, αλλά από ότι φάνηκε οι μύες όντως έχουν "μνήμη". Μόνη πραγματική δυσκολία ήταν οι καιρικές συνθήκες. Ξεκινήσαμε με ομίχλη (80% υγρασία) και σε κάποια φάση φτάσαμε να ποδηλατούμε υπό 37 βαθμών Κελσίου (billomnia λυποθύμησες?).

 

Γεύμα μετά τη διαδρομή: ένα burger, ένα hotdog κι ένα τεράστιο donut (sorry, στο τελευταίο ήταν αδύνατο να αντισταθώ!!!). Στοιχεία για τη διαδρομή, αργότερα.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγήκαν σχετικά εύκολα τα 80χλμ. Περίμενα ότι θα δυσκολευόμουν περισσότερο λόγω του ότι δεν είμαι σε καθόλου καλή κατάσταση, αλλά από ότι φάνηκε οι μύες όντως έχουν "μνήμη". Μόνη πραγματική δυσκολία ήταν οι καιρικές συνθήκες. Ξεκινήσαμε με ομίχλη (80% υγρασία) και σε κάποια φάση φτάσαμε να ποδηλατούμε υπό 37 βαθμών Κελσίου (billomnia λυποθύμησες?????????).

 

Γεύμα μετά τη διαδρομή: ένα burger, ένα hotdog κι ένα τεράστιο donut (sorry, στο τελευταίο ήταν αδύνατο να αντισταθώ!!!). Στοιχεία για τη διαδρομή, αργότερα.

συγχαρητήρια για την αντιμετώπιση της απόστασης, των βαθμών κελσίου και του μεταποδηλατικού γεύματος (έπρεπε να είχες δροσερό παγωτό στη θέση του donut) 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dungeons and Dragons ;) μαζευόμαστε σε σπίτι φίλου once a week συνήθως και παίζουμε μέχρι τα ξημερώματα.

Πρώτη φορά το ακούω αυτό απο θηλυκό (και μάλιστα όμορφο με βάση τις φωτογραφίες που εχει ανεβάσει). Νταμν, άλλαξαν οι καιροί.

 

Btw, σαν πολύ νωρίς δεν ήρθε φέτος το καλοκαίρι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαργαρίτα γοργόνα πήραμε κι εμείς λίγη δροσιά με την φωτό σου! Την πιο ωραία γυμναστική κάνεις!

 

 

σιγουρα ειναι πολυ καλη γυμναστικη αλλα ανοιγει πολυ τις πλατες και δε νομιζω οτι ειναι οτι καλυτερο για γυναικα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγουρα ειναι πολυ καλη γυμναστικη αλλα ανοιγει πολυ τις πλατες και δε νομιζω οτι ειναι οτι καλυτερο για γυναικα

αναλόγως το μάτι που την κοιτάζει , αν ο άλλος είναι σαν άστεγο κοριτσάκι λογικό να του φαίνεται "αντρική" η γυμνασμένη γυναικεία πλάτη , πάντα κρίνουμε βάση του εαυτού μας 

το βλέπω σε σχόλια στο fb σε φωτογραφίες απο αθλήτριες , αφήνουν κ ανοιχτές τις φωτογραφίες τους οι σχολιαστές και ρίχνω τρελό γέλιο 

checkαρε καμια σελίδα με fitness να γελάσεις 

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αναλόγως το μάτι που την κοιτάζει , αν ο άλλος είναι σαν άστεγο κοριτσάκι λογικό να του φαίνεται "αντρική" η γυμνασμένη γυναικεία πλάτη , πάντα κρίνουμε βάση του εαυτού μας 

το βλέπω σε σχόλια στο fb σε φωτογραφίες απο αθλήτριες , αφήνουν κ ανοιχτές τις φωτογραφίες τους οι σχολιαστές και ρίχνω τρελό γέλιο 

checkαρε καμια σελίδα με fitness να γελάσεις 

 

αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό.

έτσι είναι , έχω ένα φίλο non lifter που έχει να με δει πάνω απο ένα χρόνο και βλέπει την φωτογραφία π έχω avatar και μου στέλνει στο fb "ρε μλκ μπήκες φάρμακο?" , του στέλνω "στο ... της μάνας σου μπήκα και πρήστηκα απ τη χαρά μου 

δεν απάντησε . του χρειαζόταν ε , έχει τρελά κόμπλεξ με όποιον γυμνάζεται , προσπαθεί να μειώσει τους πάντες , αλλα ναι , βλέπει υπερβολικό αυτό που είναι πολύ μακριά απ τον ίδιο 

Αυτό βέβαια δεν ισχύει για τις γιαγιάδες , αυτές δεν προσέχουν ποτέ αν είσαι πολύ γυμνασμένος ή καθόλου, το μόνο που προσέχουν είναι αν αδυνάτισες για να σου χώσουν κανα ταψί φαΐ στο στόμα αχαχχαχα

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έτσι είναι , έχω ένα φίλο non lifter που έχει να με δει πάνω απο ένα χρόνο και βλέπει την φωτογραφία π έχω avatar και μου στέλνει στο fb "ρε μλκ μπήκες φάρμακο?" , του στέλνω "στο ... της μάνας σου μπήκα και πρήστηκα απ τη χαρά μου

δεν απάντησε . του χρειαζόταν ε , έχει τρελά κόμπλεξ με όποιον γυμνάζεται , προσπαθεί να μειώσει τους πάντες , αλλα ναι , βλέπει υπερβολικό αυτό που είναι πολύ μακριά απ τον ίδιο

Αυτό βέβαια δεν ισχύει για τις γιαγιάδες , αυτές δεν προσέχουν ποτέ αν είσαι πολύ γυμνασμένος ή καθόλου, το μόνο που προσέχουν είναι αν αδυνάτισες για να σου χώσουν κανα ταψί φαΐ στο στόμα αχαχχαχα

Αχαχαχαχαχα κλαίω για το τελευταίο με τις γιαγιαδες. True as fuck!

Πάντως το βρίσκω πολύ ενθαρρυντικό να σου λέει κάποιος ότι παίρνεις gear ενώ είσαι natty. Αλλά φυσικά ακούς και κάτι κοτσάνες τύπου ερώτησης " αν σταματησεις τη πρωτείνη θα ξεφουσκώσεις;;" και είσαι κάπως really nigga???

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες ειδες τι επαθε ο Μαους; Δεν παιζουμε με την πρωτεινη παιδια, ειναι σοβαρα τα πραματα.

κ εγώ την πάτησα με 4 σκουπ τη μέρα, τα έριξα στα 2 μη ξεφύγω  :ph34r:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Έτοιμος ! οκ υπάρχει περιορισμός στον χώρο άλλα την λίγη ώρα που θα μπαίνει πάνω στον γάντζο  καλά θα περνάμε !

 

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...