Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το 10άρι το καλό με απίστευτη πατέισον ήταν τούτη. Γυμνάστρια και αγωνιζόμενη στην άρση. Κρίμα τον προηγούμενο μήνα τα παράτησε για να ετοιμαστεί για αγώνες.

Έδινε ένα feeling διαφορετικό το γυμ με αυτήν μέσα πως να το κάνουμε...

Μπράβο teo, τόσο όσο πρέπει η κοπέλα ! καλή επιτυχία να χει 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Φτωχά μου παιδιά....για να ενθουσιάζεστε τόσο με τα παραπάνω, αν ήσασταν στο δικό μου γυμναστήριο θα μας είχατε "πιτσιλίσει" κανονικά...

γτ τι βλέπουμε εκεί; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τΙ ΓΑΜατο φαγητο είναι η μακαρονάδα με τονο ?????

 

σαν να τρως μακαρονια με κιμά είναι.

 

Λιγο ωμό λαδάκι στο τέλος και ριχνεις και κύκνο το τριγωνάκι. Έριξα και πιπεράκι.


Γυμναστήριο ή κωλομπαρο είναι;

 

Θέλω να τα κοψω όλα αυτά τα κακά στέκια και να γνωρισω την αληθινη και ανιδιοτελή αγάπη. B)

 

Ειμαι σε φάση cutting που λέει και ο γιάννης!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τΙ ΓΑΜατο φαγητο είναι η μακαρονάδα με τονο ?????

 

σαν να τρως μακαρονια με κιμά είναι.

 

Λιγο ωμό λαδάκι στο τέλος και ριχνεις και κύκνο το τριγωνάκι. Έριξα και πιπεράκι.

Τι είναι ο κύκνος το τριγωνάκι; Πάντως συμφωνώ ότι είναι όλα τα λεφτά. Το είχα δοκιμάσει με σάλτσα ντομάτας (με μπαχαρικά, κρεμμύδι, σκόρδο κτλ χωρίς λάδι) και 1 κουταλιά της σούπας γραβιέρα από πάνω! Μπορώ να το τρώω κάθε μέρα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι είναι ο κύκνος το τριγωνάκι; Πάντως συμφωνώ ότι είναι όλα τα λεφτά. Το είχα δοκιμάσει με σάλτσα ντομάτας (με μπαχαρικά, κρεμμύδι, σκόρδο κτλ χωρίς λάδι) και 1 κουταλιά της σούπας γραβιέρα από πάνω! Μπορώ να το τρώω κάθε μέρα!

 

Τον πολτό εννοω. Γραβιέρα δεν βάζω εχει πολύ λίπος. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον πολτό εννοω. Γραβιέρα δεν βάζω εχει πολύ λίπος. :-D

Πόσο πίσω να σε πάει μια κουταλιά της σούπας (γύρω στα 25γρ.); :P

Ειδικά σε διατροφή όγκου πιστεύω επιτρέπεται αυτή η "παρασπονδία"... :P

Για γράμμωση/δίαιτα δεν το συζητάμε καν!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά αποφάσισα TRX να κάνω μόνο πόδια και core. Πρώτη φορά χθες και σήμερα δεν περπατάω. :D

Άλλες 16 συνεδρίες έτσι που μας κάνει πόδια 2 φορές την εβδομάδα + μία μέρα ξεκούρασης εκεί που είχα μία μέρα αφιερωμένη αποκλειστικά σε core. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπορει να εισαι μακρυά από την πατριδα αλλα είναι ωραίοι εκει. Έχουν πρόγραμμα και είναι σοβαροί.

Τουλάχιστον έχεις αξιοκρατία.

 

Ολα σχετικα ειναι φιλε μου, παντα κατι κερδιζεις και κατι χανεις. 

 

Εγώ wizzy είχα φτιάξει μία playlist με exercise science podcasts, όχι λογοτεχνία :)

 

Linkin πες μου αν σε ενδιαφέρει να κανω share αν και να σε πω πολλές από τις συζητήσεις είναι πιο τεχνικές και θέλουν μία χ εξοικείωση με τον χώρο.

 

Αν εχεις την καλοσυνη κανε ενα share. Με ενδιαφερει αρκετα το θεμα και σε επιστημονικο επιπεδο, ασχετος δεν ειμαι και οτι δεν ξερω, εφ'οσον εχει σχεση με τους στοχους που εχω θεσει, με ενδιαφερει σιγουρα να κατσω να το μαθω. Γηρασκω αει διδασκομενος   :-)  :-)

 

Thanks man, δεν θυμόμουν σωστά.

 

@linkin: Δεν πιστεύω να ακούς τα audiobooks ενώ κάνεις ποδήλατο...

 

Ποδηλατο εχω παρεα τον ελληνοαμερικανο που σου ελεγα, τρεξιμο εχω παρεα την γυναικα. Μονο κολυμβηση και 2,5-3 ωρες οδηγηση καθε μερα δεν εχω τι να ακουσω καθοτι εχω ακουσει οοοοοοολη την μουσικη λολ.  :-D  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...