Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

κι εγω λιγουρευομουν μπισκοτα που ανοιξε η μαμα μου και επισης δεν εφαγα...

 

Προσανατολιζομαι σε μηλο, κουακερ και λιγο κακαο πριν τη προπονηση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι σαν να κράζεις κάποιον που δεν φοράει κράνος και να του φωνάζεις να κάνει το αυτονόητο για να σώσει το κεφάλι του [ενώ ο ίδιος έχει επιλέξει να μην το κάνει]. Έτσι και στο αντιφίτνες, είμαστε ελεύθεροι άνθρωποι και κάναμε τις επιλογές μας. Όπως κι εσείς :) δεν είμαστε μωρά να την λέει ο ένας στον άλλον για τον αν αυτό που κάνουμε κάνει καλό ή όχι στην υγεία μας. Έτσι γουστάρουμε. So simple.

 

Ειστε και ελευθεροι να κράζετε επομένως στο δικο σας θρέντ τους φιτνεσάκηδες. Και εμεις εδώ μπορούμε να κάνουμε το ιδιο πράγμα χωρις καμια συνέπεια! Οποτε αν έρθεις με τον Ανορυμους να μας τραμπουκισεις .... θα φωνάξω και εγω την Σαρδέλα τιμωρό B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαου επειδη ειχες ρωτησει μεχρι 15 παει ο διαδρομος κλιση το τσεκαρα σημερα .

 

Τα μακαρονια αυτη την περιοδο που θελω υδατανθρακα για ενεργεια τα τρωω η' με τονο η' με καπνιστη πεστροφα φιλεταρισμενη που εχω παρει ποσοτητα απο γνωστο κατευθειαν απο τον Λουρο.

Σκετα ομως χωρις τιποτα αλλο ουτε λαδι ουτε τιποτα και φυσικα κανονικα οχι ολικης και τετοια υποχονδρια .

Νομίζω το είχα γράψει ότι μέχρι το 15 πάνε αυτοί καλά θυμόμουν, κάτι αρχαίοι είναι!

Τα μακαρόνια έτσι τρώγονται φίλε εννοείται νερόβραστα, με τόνο ή με φιλέτο σολομό είναι μπόμπα μπορώ να φάω μια κατσαρόλα και επίσης εννοείται άσπρα και δεν τα ζυγίζουμε ποτέ, αυτά είναι για άρρωστους!

Μπος τουμπανιαρη ωραίος!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω απο γευση αλλα απο εμφανιση παιρνει -5

Λες και χεστηκε χιονανθρωπος ειναι και εβαλες φυστικοβουτυρο απο πανω

Και ο Βίνσεντ βαν Γκογκ άργησε να δικαιωθεί :P
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι χάλια γωνία λήψης αλλά είχα στριμωχτεί σε μία γωνίτσα για να κάνω άρσεις.

 

160 Kg

 

 

180 Kg

 

https://www.youtube.com/watch?v=tGFsPMTbG7U

 

195 Kg

 

https://www.youtube.com/watch?v=xPb70jnGXuQ

 

200 Kg

 

https://www.youtube.com/watch?v=-4rY7NI0pIQ

Μπραβο μπος  δυναμη ,αν και δεν βλεπω videakia που βαζουν αλλοι  γιατι βαριεμαι αφορητα ,τα δικα σου τα ειδα γιατι ηταν συντομα και to the point .Πολυ καλη τεχνικη .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι σαν να κράζεις κάποιον που δεν φοράει κράνος και να του φωνάζεις να κάνει το αυτονόητο για να σώσει το κεφάλι του [ενώ ο ίδιος έχει επιλέξει να μην το κάνει]. Έτσι και στο αντιφίτνες, είμαστε ελεύθεροι άνθρωποι και κάναμε τις επιλογές μας. Όπως κι εσείς :) δεν είμαστε μωρά να την λέει ο ένας στον άλλον για τον αν αυτό που κάνουμε κάνει καλό ή όχι στην υγεία μας. Έτσι γουστάρουμε. So simple.

 

Χμ, κι εγώ έτσι σκεφτόμουν. Μέχρι που έγινα μπαμπάς και συνειδητοποίησα ότι το well being αυτού του πλάσματος εξαρτάται από το δικό μου well being.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ, κι εγώ έτσι σκεφτόμουν. Μέχρι που έγινα μπαμπάς και συνειδητοποίησα ότι το well being αυτού του πλάσματος εξαρτάται από το δικό μου well being.

και την αποταμίευσή σου για τις σπουδές τους... 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...