Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Αυτο το Optisana Sports high protein drink που θα φερει το λιντλ, ξερει κανεις τι διαολο ειναι; Λιγο που εψαξα μονο το λιντλ το εμπορευεται, δε λεει τιποτα παραπανω και το πιο σπαστικο, στην Ολλανδια το εχει 20 λεπτα φτηνοτερο (γνωστη ιστορια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το Optisana Sports high protein drink που θα φερει το λιντλ, ξερει κανεις τι διαολο ειναι; Λιγο που εψαξα μονο το λιντλ το εμπορευεται, δε λεει τιποτα παραπανω και το πιο σπαστικο, στην Ολλανδια το εχει 20 λεπτα φτηνοτερο (γνωστη ιστορια).

παίζει και ο ΦΠΑς σε αυτά. Πρέπει να είναι με γεύση και μάλλον έχει ζάχαρη. Δεν τα παίρνω και ούτε πρόκειται. έχω να ξεκληρίσω 7κιλά κότες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το Optisana Sports high protein drink που θα φερει το λιντλ, ξερει κανεις τι διαολο ειναι; Λιγο που εψαξα μονο το λιντλ το εμπορευεται, δε λεει τιποτα παραπανω και το πιο σπαστικο, στην Ολλανδια το εχει 20 λεπτα φτηνοτερο (γνωστη ιστορια).

Μπορείς μάλλον να καταλάβεις τι περίπου είναι απο την σκόνη τους

https://www.lidl.de/de/optisana-sports-whey-protein-isolat-vanille/p238971

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρέ μια χαρά χαρακτηριστικά έχει.(εντάξει λίγο ζαχαρίτσα παραπάνω και λίγη σόγια να ανέβει το ποσοστό πρωτεΐνης)

Αλλά εδώ την myprotein δεν την ξαναγγίζω που όλοι λέγαν τα καλύτερα ,lidl θα έπερνα ?

post-68421-0-99134600-1485457282_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιστροφή απο τζιμ. Ωραία ενέργεια σήμερα, κάψιμο φουλ στους κοιλιακούς, καθίσματα ξανά με βάρος , ποδήλατο 6χλμ 2' λιγότερα απο την αλλη φορά. Ένιωσα λίγη "κούραση" στο γόνατο συνεπώς δε το πήγα παραπάνω. Διατάσεις, foam roller και γεια σας.

Γύρισα κι έβαλα προληπτικά πάγους.

 

Μακάρι να συνεχίσει να μου πηγαινει καλα το ποδήλατο , θα βοηθήσει στην ενδυνάμωση των τετρακέφαλων.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιστροφή απο τζιμ. Ωραία ενέργεια σήμερα, κάψιμο φουλ στους κοιλιακούς, καθίσματα ξανά με βάρος , ποδήλατο 6χλμ 2' λιγότερα απο την αλλη φορά. Ένιωσα λίγη "κούραση" στο γόνατο συνεπώς δε το πήγα παραπάνω. Διατάσεις, foam roller και γεια σας.

Γύρισα κι έβαλα προληπτικά πάγους.

 

Μακάρι να συνεχίσει να μου πηγαινει καλα το ποδήλατο , θα βοηθήσει στην ενδυνάμωση των τετρακέφαλων.

 

 

σε πόσο τα κανεις τα 6χλμτρα από περιεργια.. ;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάτι για audiobooks σε cycling mode διάβασα ... 

εγώ έχω να δηλώσω αυτό:

16178481_10154843472804693_6474774382160

 

 

 

Τα "βλέπω" κι αύριο θα ανεβάσω τα στοιχήματα...!

 

Όπως υποσχέθηκα...

 

Στο πιο κάτω video, βλέπουμε μια κοπελιά η οποία φτιάχνει ομελέτα. Πού είναι το παράξενο, θα μου πείτε... Ε, φτιάχνει (και τρώει) την ομελέτα ενώ κάνει roller...clear.png

 

 

Σημειώστε ότι στο roller, η ισορροπία εξαρτάται αποκλειστικά από την ικανότητα του αναβάτη. Με άλλα λόγια, τα rollers (τα "καρούλια", στην ποδηλατική αργκό) δεν είναι σαν τα turbo trainers, στα οποία η πίσω ρόδα είναι ασφαλισμένη/"κλειδωμένη" στο πίσω μέρος του trainer κι άρα δεν τίθεται κάποιο θέμα ισορροπίας. Στα rollers, μια λάθος κίνηση αρκεί για να πέσει ο αναβάτης με δυσάρεστα αποτέλεσματα - συνεπώς το γεγονός ότι σε κάποια σημεία ποδηλατεί χωρίς τα χέρια της στο τιμόνι ή/και με το ένα πόδι, είναι πραγματικά εκπληκτικό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...