Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

17 ώρες πριν, yannis27gr είπε

Φώτη, έφτασες στο στόχο σου ή ακομα λιμοκτονείς;

Οχι αγαπη αλλα ειμαι πολυ κοντα σε 20 μερες  θα ειμαι ετοιμος .

Παντως γενικα αυτο ειναι μεγαλο θεμα με την διατροφη π.χ εχεις γκομενα δεν θα την βγαλεις για φαγητο ρε φιλε ? Εμενα ειναι ατυχες οσες μπλεκουν μαζι μου σε τετοιες περιοδους χαχα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, beatshooter είπε

Ketogenic diet κάνει κάποιος; 

Εγω. Eδω και 17 μηνες περιπου. Tι θα ηθελες να μαθεις?

Επεξ/σία από 333_halfdevil
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 5/6/2018 στις 8:30 ΠΜ, Fotis13 είπε

Οχι αγαπη αλλα ειμαι πολυ κοντα σε 20 μερες  θα ειμαι ετοιμος .

Παντως γενικα αυτο ειναι μεγαλο θεμα με την διατροφη π.χ εχεις γκομενα δεν θα την βγαλεις για φαγητο ρε φιλε ? Εμενα ειναι ατυχες οσες μπλεκουν μαζι μου σε τετοιες περιοδους χαχα.

Εγω μπορει να μην κανω ιδια διαιτα με σενα Φώτη, δεν ειμαστε και στο ιδιο επιπεδο, αλλα οταν δεν τρωω κατι εχω δεν το στερω απο την γυναίκα. Πχ σημερα εχει κοτοπουλο στο φουρνο, εγω θα φαω πατατες φουρνου, αλλα θα κανω τηγανιτες για την γυναικα. Ανωμαλια αλλα δεν γινεται αλλιως.

Επεξ/σία από Liverpool89
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερινες απο τα αποδυτηρια στην παραλια που πηγα να αλλαξω ,ουτε μετα απο προπονηση ουτε  τιποτα .Θελω οπως προειπα ενα 20ημερο αυστηρης διατροφης να στεγνωσω καλα  και να ερθω εκει που θελω ,καλο μου κουραγιο ¨:)

 

 

 

Λιβε ουτε εγω της στερω τιποτα μην σου πω ειμαι και overikill χχαχαχ απλα αυτη την περιοδο δεν μπορω να τρωω συχνα εξω οπως κανω τον χειμωνα και επισης δεν μπορω να παω σε ενα εστιατορειο και να φαω φλιδες ουτε ολο θαλασσινα για αυτο μιλαω.Στο σπιτι  δεν με νοιαζει ας φαει οτι θελει αν και  οι περισσοτερες ειναι ασχετες με το μαγειρεμα  να το πουμε  και αυτο .

34499442_1099801666827926_4747066694722125824_n.jpg

34511550_1099807603493999_7227798611860389888_n.jpg

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εύγε Φώτη!!! Πολύ καλός πάντα! 

 

Λίβε το έχεις τερματίσει το ζήτημα. Πιστεύω πάντως ότι όταν κάποιος είναι σε μια προσπάθεια που θα τη χαρείς κι εσύ, δεν του κάνεις τη ζωή δύσκολη, μπορείς να ακολουθήσεις να γίνεις ομοίως καλύτερος/καλύτερη αν σε ενδιαφέρει ή τουλάχιστον να φας τις πατάτες σου αλλού σε άλλη στιγμή. Τώρα αν ο άλλος είναι χύμα και χαλαρός σε όλα, οκ, μαγκιά του, εμένα δεν μου αρέσει αυτό και δεν μπλέκω με τέτοιους. 🙃 Σας θαυμάζω πάντως εσάς που έχετε τέτοιες ανοχές. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Fotis13 εχεις το σωμα που πιο γαματο δεν γινεται, φαινεται δυνατο, με καλο κορμο, χωρις το αδυνατο που καποιοι νομιζουν οτι εχουν σωμα επειδη φαίνονται οι κοιλιακοι.

@Toxo <3 lover το κακο σε αυτη την περιπτωση οτι τρωει οτι τρωω σχεδον μεσα στο σπιτι, αλλα μερικες φορες την τραβαει για να φαει κατι αλλο. Ειναι και τυχερη γιατι χωρις γυμναστική ειναι φετες που λεμε, προς το παρων.  6six pack χωρις προσπάθεια, αφου την κοροιδευα πλειμομπιλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Lelouch είπε

Φώτη είσαι τεράστιος. Πόσα κιλά είσαι; Είσαι ήδη φέτες πάντως πόσο ακόμη στέγνωμα θες; :P

Εχω καρφωθει τωρα στα 83,5 -84  ιδανικα θελω να παω 81 ρεαλιστικα αν παω 82 θα κανω παρτυ.

Παντα υπαρχει περιθωριο βελτιωσης ,σε εμενα ειδικα εχει ακομα πολυ περιθωριο χαχαχα .Απλα το θεμα ειναι οτι δεν τρελαινομαι γιατι δεν εχω αγωνιστικους στοχους απλα θελω να εχω ενα καλο αποτελεσμα αφου αφιερωνω τοσες ωρες στην γυμναστικη τοσα πολλα χρονια.

Ευχαριστω λιβε αλλα θελω πολυ δουλεια ακομα .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όπως έτρεχα στον διάδρομο ξαφνικά σταματάει και μπλοκάρει . Την έβγαλα καθαρή με ελαφριές μελανιές στο κάτω στέρνο.

Μα καλά άμα κοπεί το ρεύμα η αν χαλάσει δεν πρέπει αυτόματα να ελευθερώνονται τα ράουλα για την αποφυγή ατυχήματος;

Είναι και technogym πανάθεμά τον.

Νταξ τόδαμε και αυτό 

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xaxaxa, μη σου τύχει δλδ :)

Που λέτε, πήρα την πρωτείνη της ΟΝ που την παίνευε ο Φώτης πριν μερικές σελίδες, καμία σχέση με ό,τι άλλο έχω δοκιμάσει, διαλυτότητα-γευση απλά άριστα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, yannis27gr είπε

Xaxaxa, μη σου τύχει δλδ :)

Που λέτε, πήρα την πρωτείνη της ΟΝ που την παίνευε ο Φώτης πριν μερικές σελίδες, καμία σχέση με ό,τι άλλο έχω δοκιμάσει, διαλυτότητα-γευση απλά άριστα.

E ναι ρε Γιαννη  υπαρχουν ποιοτητες και εκει οπως σε ολα τα πραγματα :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...