Προς το περιεχόμενο

PlayStation 3 Hacking (ενημερώθηκε 22 Σεπ 2014) v1 [PS3]


mtzs
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα!

Υπαρχει τρόπος να περασεις CFW στη 4.65 ?

αν δεχεται το μοντελο που εχεις jailbreak,πρεπει να κατεβεις σε 3.55 που ειναι

η βαση με e3 flasher και μετα βαζεις ο'τι custom θελεις...

πες μοντελο CECHxxxxx και σου λεμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

CECH-2004B

 

πως μπορω να κανω downgrade?

χρειαζεσαι hardware υλικο(e3 flasher) και καποιες γνωσεις.

αν το κατεχεις,προχωρα το.

αν οχι πρεπει να την δωσεις σε καποιον που ξερει να στην σενιαρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δοκίμασε κανείς-> DARKNET CEX 4.65 v1.01 ?Μέχρι στιγμής όλα ok απ'ότι διαβάζω στο tortuga....!!!Σκέφτομαι να το δοκιμάσω....γιατί "αρρωστήσαμε" χωρίς online....1 εβδομάδα!!!!  :P

Τι λες αγαπητέ mtzs?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δοκίμασε κανείς-> DARKNET CEX 4.65 v1.01 ?Μέχρι στιγμής όλα ok απ'ότι διαβάζω στο tortuga....!!!Σκέφτομαι να το δοκιμάσω....γιατί "αρρωστήσαμε" χωρίς online....1 εβδομάδα!!!!  :P

Τι λες αγαπητέ mtzs?

 

ποιος σου ειπε οτι δεν μπορεις να παιξεις online?

εμεις με 4.53 και 4.55 ειμαστε και λιωνουμε καθημερινα.

ενα spoofer βαζεις και εισαι ετοιμος.

 

απο 4.65 δεν εχει βαλει κανενας ακομα,μεχρι να βγει κατι καλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα βγω λίγο οφ αλλά δεν μπορώ να κάνω λογαριασμό στο tortuga με καμία Παναγία, σε εκείνη την Ερώτηση what ps4 stands for δεν δέχεται καμία απάντηση μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχεις φατ να μη βαλεις κανενα, μεινε με spoofer σε Ermak 4.55. Παραπονιουνται αρκετοι οτι εχουν θεματα με 4.60 οποιο κι αν ειναι

Εγω σε Slim CECH2504 ειμαι με habib και δεν εχω προβληματα μεχρι στιγμης, οτι εχω δοκιμασει τρεχει

Διαβασε και καμια 10 ρια σελιδες προς τα πισω να δεις οτι σε αρκετους δε τρεχει.

Αυτο που εχω δει εγω και απο ξενα fora ειναι οτι οι ΦΑΤ εχουν θεματα με αυτο. Δε φορτωνουν τα παιχνιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έκανα μ......ια και απο cfw μου γύρισε το fat μου σε 4.25 official, αν γνωρίζει κανεις κανένα κοντά στο κερατσινι - Πειραιά που να κάνει downgrade φτηνότερα απο την ταρίφα των 30 ευρώ παρακαλώ να με ενημερώσει.

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ηθελα να ρωτησω αν μπορω να μεταφερω σε εξωτερικο σκληρο δισκο δυο παχνιδια που εχω στον εσωτερικο 80αρι του ps3 μου μεσα απο το multiman και αν ναι με ποιο τροπο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έκανα μ......ια και απο cfw μου γύρισε το fat μου σε 4.25 official, αν γνωρίζει κανεις κανένα κοντά στο κερατσινι - Πειραιά που να κάνει downgrade φτηνότερα απο την ταρίφα των 30 ευρώ παρακαλώ να με ενημερώσει.

 

Ευχαριστώ.

σου εστειλα πμ ειμαι πειραια

αν θες να τα πουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...