Προς το περιεχόμενο

PlayStation 3 Hacking (ενημερώθηκε 22 Σεπ 2014) v1 [PS3]


mtzs
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα.πέρασα cobra αλλά δεν μου διαβάζει ntfs εξωτερικό σκληρό δίσκο.Τι πρέπει να κάνω για τον διαβάσει;

http://store.brewology.com/ahomebrew.php?brewid=255

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καμια λυση για 4.66 ofw υπαρχει;ξερω απο modding psp αλλα ps3 ουτε ιδεα, υπαρχουν τιποτα οδηγοι που να αφορουν το τελευταίο firmware;κατι τελος παντων να με οδηγησει απο την αρχη εως το τελος με ασφαλεια, η κονσολα ειναι slim 320

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους!!

 

Πρόσφατα αγόρασα ενα ps3 μεταχειρισμένο από δω για τα παίζω τα " εσωτερικά " ματσάκια με τον αδερφό, ηταν μαζι με φιφα 14' η αγορά.

 

Το φιφα έπαιζε μια χαρά αλλα πάνω στον μήνα με χαλαρή χρήση άρχισε να κολλάει απίστευτα με αποτέλεσμα να μην φορτώνει ούτε το μενού ....

 

Τωρα θα ήθελα την βοήθεια σας , επειδή.ειμαι από κινητό και δεν μπορω να ψάξω εύκολα στο σάιτ. Μπορεί κάποιος να μου στείλει κάποιο λινκ για " τσιπαρισμα " του ps μαζι με όλους τους κινδύνους που ελλοχεύουν;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

80010017 - Can’t start Bluray Game

 

φλασαρισμενη κονσολα η μαμισια?


Καλησπέρα σε όλους!!

Πρόσφατα αγόρασα ενα ps3 μεταχειρισμένο από δω για τα παίζω τα " εσωτερικά " ματσάκια με τον αδερφό, ηταν μαζι με φιφα 14' η αγορά.

Το φιφα έπαιζε μια χαρά αλλα πάνω στον μήνα με χαλαρή χρήση άρχισε να κολλάει απίστευτα με αποτέλεσμα να μην φορτώνει ούτε το μενού ....

Τωρα θα ήθελα την βοήθεια σας , επειδή.ειμαι από κινητό και δεν μπορω να ψάξω εύκολα στο σάιτ. Μπορεί κάποιος να μου στείλει κάποιο λινκ για " τσιπαρισμα " του ps μαζι με όλους τους κινδύνους που ελλοχεύουν;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

μαλλον πας για ματακι λειζερ του drive.

 

ο'τι αλλο θες στειλε μνμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

alexpapas για να σου πούμε για το σπάσιμο του πσ3 πρέπει πρώτα να μας πεις το μοντέλο του. Θα δεισ στο αυτοκόλλητο με το σειριακο στο πίσω μέρος της κονσόλας λεέι CECH..... Τί νούμερα είναι μετά . Επίσης θλουμε το datecode από το μεγάλο αυτοκόλλητο στο πάτω της κονσόαλς λέει με ψειράκαι datecode.... πχ 0Α, 9C

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...