Προς το περιεχόμενο

MMORPG (Αγαπημένα, Προτάσεις, Απορίες)


giorgos147

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To topic για το rift δεν το είδες? Δες εδώ ένα video με τους developers να λένε περί τίνος πρόκειται. Εδώ cinematic trailer και ένα video ακόμα για να αντιληφθείς την ποικιλία που δίνουν τα souls αλλά και το πώς αλλάζεις spec για να μην λεβελάρεις ξανά και ξανά νέο χαρακτήρα.

Εδώ είναι και το greek community όπου ρωτάς ό,τι θες.

 

Πληροφοριακά, το game μετρά ήδη ένα εκατομμύριο preordered accounts από head start και το release σε EU είναι στις 4 του Μάρτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν υπάρχει κάτι άλλο μετά το WOW

Έχει φτάσει στην κορυφή της πυραμίδας και απο κεί και πέρα αν κάνεις άλλο ένα βήμα μόνο να πέσεις μπορείς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα γραφικα του δεν με εντυπωσιασαν και πολυ...φαινεται ωραιο παιχνιδι...αλλα μην ξεχνας οτι ειναι κατι καινουργιο...υπαρχει ενθουσιασμος στην αρχη αλλα το μετα ειναι το θεμα...και εγω επαιζα AION και απο πωλησεις το πηγαινε πολυ καλα...τωρα εχουν κλεισει σερβερ επειδη πολυ το σταματησαν..ενω το wow (δεν εχω παιξει ποτε)...ειναι ακομα στην κορυφη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θυμάμαι είχα βάλει μια trial έκδοση του WoW για δύο βδομάδες, δεν τις εξάντλησα.

 

Και αυτές ήταν οι εμπειρίες μου με το WoW !

 

Κάποιος που να ασχολήται με το άθλημα, το MegaTen Online πως του φένεται ? γιατί είναι η αγαπημένη μου σειρά και λέω να το δοκιμάσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Tο rift κανει πωλησεις ρε... Α ρε κακομοιρε κοσμε.. :P

 

Όταν είσαι απελπισμένος... Από την στιγμή που δεν κυκλοφορεί στην Ευρώπη κανένα ΜMΟ που να αξίζει να ασχοληθείς παίρνεις ότι σου υπόσχεται κάτι διαφορετικό. Εδώ εγώ που το σιχαίνομαι παραλίγο να το αγοράσω ( ήμουν και πιωμένο αλλα δεν ξέρω αν μετράει αυτό όταν ξενέρωσα το ξανασκέφτηκα).

Aν δεν έρθει κανένα C9, TERA να μπορούμε να τα παίξουμε μάλλον θα αρκούμαστε στις βλακείες η στο τίποτα. :lol: :lol: :lol:

Επεξ/σία από nicoc89
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το C9 ξέχνα το για Ευρώπη, τα είπαμε. Θα έρθει "σύντομα" το Mabinogi Heroes (aKa Vindictus). Μη το υποτιμάς.. θα σας κάνουν μεγάλη χάρη η Κορεάτες. Έχω φτάσει σε ένα σημείο που τουμπανιάζει ο character και παίζει extreme gore και combat evovlement.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το C9 ξέχνα το για Ευρώπη, τα είπαμε. Θα έρθει "σύντομα" το Mabinogi Heroes (aKa Vindictus). Μη το υποτιμάς.. θα σας κάνουν μεγάλη χάρη η Κορεάτες. Έχω φτάσει σε ένα σημείο που τουμπανιάζει ο character και παίζει extreme gore και combat evovlement.

 

Καλά δεν τρέχει και να μην έρθει το c9 αγοράζουμε ένα account και παίζουμε. Αυτό που περιμένω και θα αργήσει κάνα χρόνο λογικά είναι το TERA .. το Vindictus πάλι δεν πιστεύω ότι θα έρθει καν γιατί έχουν περάσει τόσοι μήνες και δεν υπάρχει κάποια ενημέρωση , ακόμα και το official group του στο fb είναι dead από το καλοκαίρι νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι για αυτό ενώνει servers η NCSoft, επειδή υπάρχουν τόσοι συνδρομητές :P

 

Το l2 για εμενα ήταν το καλύτερο MMO που έπαιξα (4 χρονια) και ΣΙΧΑΙΝΟΜΟΥΝ τον official με τα bot και τις μαλακίες. Για εμενα η επιτυχία του ήταν μέσα από τους καλους private servers που υπήρξαν (αν και δεν ξέρω αν βγήκε μετά κάποιος που άξιζε έχω χρονια να παίξω). Οποτε σκοτιστήκαμε αν ενώνονται οι servers του official , το pvp/pk/siege system του δεν το έφτασε κανένα ΜΜΟ και ειδικά το wow που θεωρείτε από πολλούς nerds (BEST MMO GAME EVER ΑΘΑΝΑΤΟ ΟΥΑΟΥ) που η επιτυχία του στηρίχτηκε μόνο και μόνο στο pve στοιχείο του . :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...