Προς το περιεχόμενο

MMORPG (Αγαπημένα, Προτάσεις, Απορίες)


giorgos147

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και το άλλο συγκαμμενος απο την ίδια σύμπτιξη είναι :ρ

χαχαχαχαχαχα σωστός ο φίλος :P :P Τι συγκαμμένοι τι συν - καμμένοι σε αυτόν τον κλάδο τo ίδιο είναι xD!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

FREE TO PLAY- DRAGON NEST ACTION MMORPG

 

Είναι σε Open beta (Οτι κάνετε το κρατάτε και μετά την λήξη της beta , δεν έχει wipe) και μπορείτε να μπείτε κανονικά και να παίζετε δωρεάν. Είναι ο global official server και το παιχνίδι τα σπάει. Έχει παρόμοιο gameplay με το TERA ONLINE.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=Fi18VSNuls4&feature=related

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Το site του παιχνιδιου.

 

http://dn.cherrycredits.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

FREE TO PLAY- DRAGON NEST ACTION MMORPG

 

Είναι σε Open beta (Οτι κάνετε το κρατάτε και μετά την λήξη της beta , δεν έχει wipe) και μπορείτε να μπείτε κανονικά και να παίζετε δωρεάν. Είναι ο global official server και το παιχνίδι τα σπάει. Έχει παρόμοιο gameplay με το TERA ONLINE.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=Fi18VSNuls4&feature=related

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Το site του παιχνιδιου.

 

http://dn.cherrycredits.com/

 

Πολυ παιδικο δεν ειναι...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ παιδικο δεν ειναι...?

 

δεν θα το έλεγα, αν θες δοκίμασε το πάντως δεν χάνεις τίποτα (εγώ κόλλησα , το gameplay του είναι πολύ εθυστικό).

και αν μάθεις να παίζεις σωστά(να αποφεύγεις επιθέσεις κλπ μπορείς να solάρεις τα πάντα (μέχρι εδώ που έχω δεί).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θα το έλεγα, αν θες δοκίμασε το πάντως δεν χάνεις τίποτα (εγώ κόλλησα , το gameplay του είναι πολύ εθυστικό).

και αν μάθεις να παίζεις σωστά(να αποφεύγεις επιθέσεις κλπ μπορείς να solάρεις τα πάντα (μέχρι εδώ που έχω δεί).

 

Θυμασαι size του συνολικου download να ριξω μια ματια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε Nico,μου βγαζει το ιδιο προβλημα με το vindictus... οτι δεν γινεται να μπει καποιος απο ευρωπη γιατι ολα αυτα ειναι μονο για αμερικη,κορεα,κινα κτλπ.. Εσυ μπηκες και επαιξες κανονικα ?Οο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε Nico,μου βγαζει το ιδιο προβλημα με το vindictus... οτι δεν γινεται να μπει καποιος απο ευρωπη γιατι ολα αυτα ειναι μονο για αμερικη,κορεα,κινα κτλπ.. Εσυ μπηκες και επαιξες κανονικα ?Οο

 

παίζω κανονικά εδώ και μια εβδομάδα. Εχω ανεβάσει 3ης χαρακτηρες lvl 16 (λογο ενως even που δίνει reward αν ανεβασεις 3 char μεχρι το release στο lvl 16+ και εναν lvl 18. Προς το παρών η open beta εχει level cap 24 αλλα θα πάει 32+ η 40 με το release αν θυμάμαι καλά.

 

αυτο ειναι το site για εμάς στην Ευρώπη και για τους SEA http://dn.cherrycredits.com/ και ειναι ο global

 

Μήπως μπήκες στο άλλο που είναι για Αμερική ? γιατί εκεί έχουν block ip.

 

 

 

1 Σεπτεμβρίου τελειώνει η open beta και γίνετε κανονικά το release και νομίζω θα μπει και το πρώτο update. Ότι κάνετε το κρατάτε , δεν έχει wipe. Εγώ ευτυχώς πρόλαβα και κάποια events για να πάρω με το άνοιγμα και καλούδια :devil: :devil: :devil:

 

πάντως χαίρομε που βλέπω σιγά σιγά να μπαίνουν και Έλληνες στο παιχνίδι, σήμερα ειδα μια "katerina" , mosxarhs" κλπ

:lol: .

 

Απο server μπείτε springwood , εκεί παίζω και εγώ και έχω δει και άλλους Έλληνες , στους άλλους 2 server δέν ξέρω τί παίζει από Έλληνες. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ομορφο παιχνιδακι για να περναει η ωρα οταν μπουχτιζω απο το Rift.

Δυστυχως εχει και τα ασχημα του. Εχει cash shop (οπως τα περισσοτερα free mmo) το οποιο δεν το εψαξα, αλλα φανταζομαι πως δινει ενα πλεονεκτημα σε οποιον ξοδευει φραγκα.

Αυτο που με ενοχλησε πολυ ομως ειναι το ποσο instanced ειναι. Καθε 2 λεπτα loading screen. Ουτε σε κονσολα αυτο το πραγμα. Οταν μαλιστα πηγαινοερχεσαι στην πολη για τα παρε δωσε με τα quest κατανταει αηδια.

Σου δινει την αισθηση οτι παιζεις single player game την περισσοτερη ωρα που τριγυρνας μονος σου στα dungeons.

 

PvP απο τι lvl και μετα αρχιζει? Εχει μονο κατι σαν duels αν εχω καταλαβει καλα? Εχει καθολου progression μεσα απο το PvP ή υπαρχει απλα για να ξεδινεις?

Τουλαχιστον μηπως ειναι λιγο διασκεδαστικο εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιοι και νομιζα οτι ημουν μονο με τους φιλους μου αντε να φτιαξουμε κανα ελληνικο clan :P

 

σε πιο server παίζεις μάν ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχισα κι εγω τελικα εφτασα lvl 8 με μια sorceress

Αρκετα fun κ ενδιαφερον game,το μονο που με χαλαει ειναι αυτο που ειπε και παραπανω ο φιλος σχετικα με τα instances

Δεν ξερω πως ειναι αργοτερα,αλλα στην αρχη ειναι μπρος πισω και καθε 2 λεπτα εισαι σε loading screen...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχισα κι εγω τελικα εφτασα lvl 8 με μια sorceress

Αρκετα fun κ ενδιαφερον game,το μονο που με χαλαει ειναι αυτο που ειπε και παραπανω ο φιλος σχετικα με τα instances

Δεν ξερω πως ειναι αργοτερα,αλλα στην αρχη ειναι μπρος πισω και καθε 2 λεπτα εισαι σε loading screen...

 

ναι στην αρχή έτσι είναι , μετά δεν έχει τόσο μπρος πίσω. Εντωμεταξύ αν πατήσεις esc εχει επιλογή να γυρίσεις στην town, δεν χρειάζεται να γυρίζεις με τα πόδια μέσα απο τόσες πορταλς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...