Προς το περιεχόμενο

MMORPG (Αγαπημένα, Προτάσεις, Απορίες)


giorgos147

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αν εχεις κατι με τοσο μεγαλα γραμματα, τουλαχιστον make sure οτι ειναι γραμμενο σωστα.

 

images?q=tbn:ANd9GcTUSguWrdT5YMDLWVl2vm2

 

ουπς, κάτι σχετικά με το παιχνίδι, κανείς; περίμενα μεγαλύτερη συμμετοχή από την κοινότητα του insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Καλησπέρα παιδιά. Θέλω να ξεκινήσω κάποιο Mmorpg αλλά επειδή απέχω πολύ καιρό από τον χώρο (Lineage-C4) θα ήθελα τη βοήθειά σας. Αν μπορείτε ποτείνετε μου κάποια games. Το μόνο που έχω δοκιμάσει τώρα τελευταία είναι το Guild Wars 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Λοιπόν αφού πια έχοντας τερματίσει τα παιχνίδια που πραγματικά με ενδιέφεραν ψάχνω για ένα mmorpg ή mmo το οποίο θα με κάνει να καθηλωθω!!!θέλω να έχει μέλλον γεμάτους servers και άμα είναι f2p ή αγοραστο ή με συνδρομή δεν με νοιάζει αρκεί το παιχνίδι να δίνει ιδιαίτερη έμφαση στο multiplayer στυλ wow και το single να είναι απλά μια Προσθήκη!!!γενικά θελω κάτι σε στυλακι wow!!αν πάλι είναι κάτι που πρόκειται να βγει σύντομα κάνω υπομονή

Το guild wars αξίζει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τερμάτισα το skyrim και δεν ξέρω βαριέμαι πάλι τον ίδιο τύπο game όχι ότι δεν ήταν ωραίο αλλά κάνει και 50 ευρώ είναι και λίγο ακριβό!!! Το guild wars 2 έχει καθόλου κόσμο ή είναι ψόφιο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν αφού πια έχοντας τερματίσει τα παιχνίδια που πραγματικά με ενδιέφεραν ψάχνω για ένα mmorpg ή mmo το οποίο θα με κάνει να καθηλωθω!!!θέλω να έχει μέλλον γεμάτους servers και άμα είναι f2p ή αγοραστο ή με συνδρομή δεν με νοιάζει αρκεί το παιχνίδι να δίνει ιδιαίτερη έμφαση στο multiplayer στυλ wow και το single να είναι απλά μια Προσθήκη!!!γενικά θελω κάτι σε στυλακι wow!!αν πάλι είναι κάτι που πρόκειται να βγει σύντομα κάνω υπομονή

Το guild wars αξίζει??

3 ιούνη βγαίνει το wildstar, είναι ότι πιο κοντινό σε wow έχω δει, το team έχει μπόλικα άτομα από το vanilla wow, ο raid designer ήταν rd και στο eq2, και από πλευράς end game content είναι κομπλέ, με 20ρι/40ρι raids, 2v2 3v3 5v5 arenas με elo, normal και rated bgs, practice arena/bgs, profs και διάφορα άλλα. στην μπετα δείχνει καλό για όποιον γούσταρε wow και τα άλλα mmo του φαίνονται μπάζα, όπως εμένα.   

 

ps είδα μέρικά boss από το 20ρι και μακάρι να τα αφήσουν και στο retail έτσι, έχει να πέσει qq..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...