Προς το περιεχόμενο

MMORPG (Αγαπημένα, Προτάσεις, Απορίες)


giorgos147

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψαχνω για ενα mmo Rpg

 

καλησπερα ψαχνω για ενα ελαφρύ mmo rpg  με ελαφρια γραφικα γιατι απο οτι ειδα τα καινουργια δεν τα σηκώνω και λεφτα για νεο μηχάνημα δεν υπαρχουνε οποτε βολευομαι με αυτο που εχω  :-D . Ξαχνω κανενα rpg αλλα ολα ειναι βαρια και θα κολανε , αν εχετε καποια πρόταση (2006-2009) ετος κυκλοφοριας ή κανενα που να πεφτουνε τα γραφικα πολυ δεν εχω θεμα .... παρακαλω προτείνετε κανενα βαρέθηκα το league of legends με τοσα noobia θελω να κανω " αποτοξίνωση ¨χΔ . Ανεβαζω και μια photo με τα χαρακτηριστικα του pc μου . ( airon,wow,linage2) δεν με συγκίνησαν  ..... ευχαριστώ any way

Αναλυση οθονης 1280χ800??? :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι λέει το secret world?

Έχει ωραίο main story, και τα μικρο-εξπάνσιονς που βγάλανε είναι οκ. Μπορείς να είσαι ό,τι κλάση θέλει και μίξη αυτών. Έχει ωραία γραφικά και ωραία dungeon. Το έπαιξα ένα φεγγάρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα!Κανένα καλο F2P Mmorpg?Αλλα που να μπορεις να παιξεις το μεγαλυτερο μερος του παιχνιδιου τελειος δωρεαν!

(Με ενδιαφερει κυριως να εχει καλο PVE και κοσμο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα!Κανένα καλο F2P Mmorpg?Αλλα που να μπορεις να παιξεις το μεγαλυτερο μερος του παιχνιδιου τελειος δωρεαν!

(Με ενδιαφερει κυριως να εχει καλο PVE και κοσμο).

 

Koιτας 1 σελιδα πισω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα!Κανένα καλο F2P Mmorpg?Αλλα που να μπορεις να παιξεις το μεγαλυτερο μερος του παιχνιδιου τελειος δωρεαν!

(Με ενδιαφερει κυριως να εχει καλο PVE και κοσμο).

Κυριως Rift σαν περισσοτερο Pve και Free.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένα καλό MMORPG με anime αισθητική? Ακόμη και να μην είναι f2p, να μην θέλει τουλάχιστον subscription για να συνεχίσεις να παίζεις. Αν και φαντάζομαι όλα αυτά θα είναι f2p.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Koιτας 1 σελιδα πισω

Φιλε μου δεν λεει καποιο/καποια συγκεκριμενα!Ποιο πολυ για B2P The Secret World/GW2.

Εχεις να προτινεις εσυ καποιο αλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα!Κανένα καλο F2P Mmorpg?Αλλα που να μπορεις να παιξεις το μεγαλυτερο μερος του παιχνιδιου τελειος δωρεαν!

(Με ενδιαφερει κυριως να εχει καλο PVE και κοσμο).

 

Everquest 2.To μεγαλύτερο και πιο πλούσιο mmo που θα βρεις δωρεάν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου δεν λεει καποιο/καποια συγκεκριμενα!Ποιο πολυ για B2P The Secret World/GW2.

Εχεις να προτινεις εσυ καποιο αλλο?

 

Δεν υπαρχει κατι εντελως free

Μαλλον πας για Rift

 

Εκτος αν γουσταρεις φαση EQ oπως ειπε ο φιλος απο πανω , με γραφικα προ 10ετιας though..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Everquest 2.To μεγαλύτερο και πιο πλούσιο mmo που θα βρεις δωρεάν.

Που το θυμηθηκες!Ηθελα να το δοκιμασω πριν πολλα χρονια!

Εχει κοσμο?Και επισης PVE?(Dungeons πχ)

Μπααααα μαλλον παω για Rift να δω τι παιζει!!!

To ΕQ2 δε ξερω μου φανηκε πολυ απαρχαιωμενο!

Neverwinter Nights λεει τιποτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που το θυμηθηκες!Ηθελα να το δοκιμασω πριν πολλα χρονια!

Εχει κοσμο?Και επισης PVE?(Dungeons πχ)

Μπααααα μαλλον παω για Rift να δω τι παιζει!!!

To ΕQ2 δε ξερω μου φανηκε πολυ απαρχαιωμενο!

Neverwinter Nights λεει τιποτα?

 

 

Απαρχαιωμένο δεν είναι.Έχει engine να δέχεται βελτιώσεις σε γραφικα 10 χρόνια ακόμα.

Αν τα βάλεις max όλα είναι πολύ όμορφο.Γενικά έχει την καλύτερη ατμόσφαιρα από ότι mmο έχω παίξει.

Πάνω από 8 expansions(ίσως κ περισσότερα),βγάζουν ένα κάθε χρόνο κ κυκλοφόρησε μαζί με wow.

 

Από τα καλύτερα community που θα συναντήσεις κ επίσης δεν υπάρχει περίπτωση να βρεις πιο πλούσιο game από αυτό :)

Έχει άπειρα class/race combos,περιοχές dungeons κλπ κ κόσμο φυσικά θα βρείς.Επειδή είναι σχεδόν αχανές όμως ίσως δεν συναντάς τόσους πολλούς αν δεν είσαι σε quest hubs.

 

Άν δεν τον έχεις δοκιμάσει αξίζει να το δεις.Έχω να παίξω από τότε που είχε sub το παιχνίδι αλλά στην καρδιά μου παραμένει ένας από τους πιο ξεχωριστούς τίτλους του είδους ever.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμ....κοιτα φαινονται πολυ αξιολογα και ενδιαφεροντα αυτα που λες!!!Απλα βλεπω πως εχει 11 expansions!Ποσα ειναι τελειος F2P!

Ποσα εχει κλειδωμενα!Δεν ξερω σχεδον τιποτα!!Και το μοναδικο MMO που εχω λιωσει ηταν το WoW.Ποσο διαφορα εχει το EQ2 και το Rift?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

World of Warcraft,Wildstar,Guild wars 2,Final Fantasy XIV a Realm reborn(και λιγο το Rift το οποιο το 2013 ηταν 3ο σαν το παιχνιδι που παιξανε οι περισσοτεροι με βαση το Raptr http://caas.raptr.com/the-raptr-awards-most-played-games-of-2013/) Τα παραπανω ειναι τα πιο αξιολογα και κυριως ενεργα mmo αυτη την στιγμη,κυριως λογω των προσφατων expansion που εβγαλαν ή θα βγαλουν.

 

Υπαρχουν και αλλα παιχνιδια οπως Star Wars The Old Republic,TES,LOTR κλπ σαν δευτερα.

 

Απο τα παραπανω κυριως το Rift ειναι πιο F2p απο τα αλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...