Προς το περιεχόμενο

ρολόι χειρός: τί φοράτε/ποιο θα θέλατε?


ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΑ ΣΑΝΤ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όμορφο είναι, κι εγώ αυτά τα χρώματα θα προτιμούσα σε σχέση με άσπρο-μαύρο, γενικώς μου αρέσει πολύ αυτός ο συνδιασμός χρωμάτων σε ρολόι, βέβαια η δική μου τσέπη δεν σηκώνει τόσα λεφτά. Με 'γειά! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 5/4/2022 στις 9:17 ΜΜ, zio10 είπε

Το ίδιο θέμα έχω κι εγώ με ένα tissot... Και μοιάζει αρκετά με αυτό στο λινκ, ίσως είναι ίδιος μηχανισμός.

Παθών και εγώ. Σε αυτόματο, βέβαια. Το έφτιαξαν στην εγγύηση. Και του αδερφού μου το ίδιο. Πλέον έχει σταματήσει να λειτουργεί τελείως το δικό μου. 

Επεξ/σία από ge-lyk
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπερα αγαπητοι συμφορουμιτες.

Εχω βρει ενα ρολοι που με ενδιαφερει απο εδω: toptime.gr (βλεπω οτι εχει και φυσικο μαγαζι πισω απο την ομονοια, καλο αυτο).

Οι ερωτησεις μου:

1) Εχει κανεις αγορασει απο το συγκεκριμενο μαγαζι? Εντυπωσεις? Ειναι αξιοπιστο?

2) Γνωριζετε αν μπορει να εκδωσει tax free αποδειξη? (θα τους παρω και τηλεφωνο for the same, αλλα σκεφτηκα μηπως το εχει κανει καποιος ηδη).

Ευχαριστω

Επεξ/σία από hexenlord
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, hexenlord είπε

καλησπερα αγαπητοι συμφορουμιτες.

Εχω βρει ενα ρολοι που με ενδιαφερει απο εδω: toptime.gr (βλεπω οτι εχει και φυσικο μαγαζι πισω απο την ομονοια, καλο αυτο).

Οι ερωτησεις μου:

1) Εχει κανεις αγορασει απο το συγκεκριμενο μαγαζι? Εντυπωσεις? Ειναι αξιοπιστο?

2) Γνωριζετε αν μπορει να εκδωσει tax free αποδειξη? (θα τους παρω και τηλεφωνο for the same, αλλα σκεφτηκα μηπως το εχει κανει καποιος ηδη).

Ευχαριστω

Μια χαρά μαγαζί είναι. Διάβασε και τις κριτικές του στο google. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, greg2310 είπε

Η γνωμη σας? Για την αξιοπιστια του eco drive caliber της citizen υπαρχουν αποψεις? 

PXL_20220220_182139243~2.jpg

Με δεδομένο πως δεν αφήνεις τον συσσωρευτή να αδειάσει εντελώς (δλδ δεν ξεχνάς για κανα χρόνο στο συρτάρι το ρολόι), τα eco drive θα σου κρατήσουν πολλααααά χρόνια πριν χρειαστείς αλλαγή (μ.ο. πάνω από δεκαετία).

Γενικά μιλώντας ναι, είναι πολύ αξιόπιστοι μηχανισμοί για τα λεφτά τους!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Dante80 είπε

Με δεδομένο πως δεν αφήνεις τον συσσωρευτή να αδειάσει εντελώς (δλδ δεν ξεχνάς για κανα χρόνο στο συρτάρι το ρολόι), τα eco drive θα σου κρατήσουν πολλααααά χρόνια πριν χρειαστείς αλλαγή (μ.ο. πάνω από δεκαετία).

Γενικά μιλώντας ναι, είναι πολύ αξιόπιστοι μηχανισμοί για τα λεφτά τους!

Ο συσσωρευτης αλλαζει? Με τι κοστος ? Και οταν χρειαστει που πρεπει να απευθυνθω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκεφτομαι να παρω ενα ρολοι με μπρασελε απο 500 μεχρι 1200 ευρω. εχετε να προτεινετε καποια μαρκα; καποια μοντελα της gucci μου αρεσαν. ειναι αξιοπιστη στα ρολογια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, greg2310 είπε

Ο συσσωρευτης αλλαζει? Με τι κοστος ? Και οταν χρειαστει που πρεπει να απευθυνθω?

Περί τα 60€ κάνει. Σε ένα τεχνικό με ένα δεκάρικο ακόμα για τοποθέτηση και αδιαβροχοποίηση.

Όοοοοταν χαλάσει δλδ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, zanskou είπε

σε αυτά τα λεφτά εγώ θα πήγαινε σε κάποιο Tissot seamaster 

Εγώ με αυτά που γράφουν εδώ μέσα για την αναξιοπιστια της tissot, δεν θα πέρναγα ούτε έξω από το μαγαζί 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, sphinxgr είπε

Εγώ με αυτά που γράφουν εδώ μέσα για την αναξιοπιστια της tissot, δεν θα πέρναγα ούτε έξω από το μαγαζί 

τι να σου πω. εγώ προσωπικά είμαι απόλυτα ευχαριστημένος μετά από περίπου 4 χρόνια συμβίωσης με το δικό μου. δεν ξέρω να είμαι η εξαίρεση πάντως το μόνο που κάνω είναι να το προσέχω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...