Προς το περιεχόμενο

ρολόι χειρός: τί φοράτε/ποιο θα θέλατε?


ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΑ ΣΑΝΤ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Dante80 είπε

Τελευταίο  απόκτημα μιας και μπαίνει το καλοκαιράκι και έδιωξα το GW-5000..

BBQrFDp.jpg

1qqfg4C.jpg

GBD-200-1JF. Εξαιρετική πραγματικά η MIP οθόνη, θα έπρεπε η CASIO να την έβαζε παντού μετά από ένα πλαίσιο τιμής!

Σαν το δικό μου μονο που Εμενα ειναι διακριτικό λαχανί χαχα 

με γεια !

Επεξ/σία από margaritagr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευχαριστώ. Να πω την αλήθεια και εγώ σε άλλο χρωματάκι το κοίταγα (έχει βγει μόλις ένα off-white μούρλια Ιαπωνία)..

blilZJK.jpg

Αλλά δυστυχώς δεν μπορούσα να το φέρω εδώ σε καλή τιμή. Οπότε..μαύρο. 😅

Επεξ/σία από Dante80
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως σήμερα στη Swatch γι οτα. Ένας χαμουλης από το πρωι μέχρι το απογευμα. Φαντάζομαι έχουν φέρει στοκ από Moonswatch? 

 

 

20220506_173522.jpg

20220506_173538.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρουμε κάνα καλό μαγαζί από Ιαπωνία που να στέλνει Ελλάδα; Ή χρησιμοποιείτε κάποια υπηρεσία που να τα παραλαμβάνει εκεί και μετά τα στέλνει; Με τελωνείο κλπ τι ισχύει για αγορές από Ιαπωνία; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, 1nsom-n1k είπε

Ξέρουμε κάνα καλό μαγαζί από Ιαπωνία που να στέλνει Ελλάδα; Ή χρησιμοποιείτε κάποια υπηρεσία που να τα παραλαμβάνει εκεί και μετά τα στέλνει; Με τελωνείο κλπ τι ισχύει για αγορές από Ιαπωνία; 

Για καλά μαγαζιά, δύο που ξέρω είναι τα https://www.sakurawatches.com/ και https://www.shoppinginjapan.net/. Επίσης, από το Ιαπωνικό Amazon μπορείς να βρεις κατά καιρούς πράγματα. Τέλος, πολλοί Ιάπωνες έμποροι στέλνουν Ελλάδα μέσω του Chrono24. 

Τελωνείο πληρώνεις κανονικά. Στην περίπτωση του Amazon, μπορεί να προπληρώσεις εκεί κάποια χρήματα και να περάσει τελωνείο το πακέτο σου χωρίς πρόσθετα έξοδα εκτελωνισμού. 

Επεξ/σία από Dante80
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά έχω ένα Apple Watch 6αρι,έχω πρόβλημα με το λουράκι σιλικόνης,το οποίο μυρίζει δυσάρεστα παρόλο το καθημερινό πλύσιμο.Καμία ιδέα κανείς να μην υπάρχει η μυρωδιά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, 26ska είπε

Ρε παιδιά έχω ένα Apple Watch 6αρι,έχω πρόβλημα με το λουράκι σιλικόνης,το οποίο μυρίζει δυσάρεστα παρόλο το καθημερινό πλύσιμο.Καμία ιδέα κανείς να μην υπάρχει η μυρωδιά;

Θεωρώ ότι είναι θέμα του δέρματος σου, του συνδυασμού βασικά με το υλικό από το λουράκι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια αναζήτηση στη Google έφερε μπόλικα αποτέλεσμα με το ίδιο πρόβλημα, το λουράκι το έπλυνες με σαπούνι και νερό ή με υγρό πιάτων όπως προτείνουν; Άστο μια νύχτα στη σαπουνάδα όπως γράφουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, 1nsom-n1k είπε

Μια αναζήτηση στη Google έφερε μπόλικα αποτέλεσμα με το ίδιο πρόβλημα, το λουράκι το έπλυνες με σαπούνι και νερό ή με υγρό πιάτων όπως προτείνουν; Άστο μια νύχτα στη σαπουνάδα όπως γράφουν. 

Με κρεμοσαπουνο για τα χέρια το έπλυνα.Για να δοκιμάσω και με υγρό πιατων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λουράκι σιλικόνης και να μυρίζει άσχημα δενμου έχει ξανατύχει. Αυτά που μπορεί να μυρίσουν είναι τα δερμάτινα και αυτά που σίγουρα θα μυρίσουν είναι τα πλαστικά τύπου ΝΑΤΟ.

Για τα δερμάτινα δεν έχω λύση, για τα ΝΑΤΟ χρησιμοποιώ το μωβ Dettol υγρό σαπούνι για τα χέρια. Γεμίζω ένα δοχείο με ζεστό νερό, βάζω αρκετό dettol και αφήνω μέσα τα λουράκια για μερικές ώρες.  Για κάποιον καιρό γίνονται εντάξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Και Αγγλία δείχνει τιμή 

Oyster, 41 mm, Oystersteel

£4,850

αρα εδω θα πρεπει να επικοινωνησεις με το καταστημα για να μαθεις την τιμη και εαν σου πουν τιμη απο το τηλεφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι έχουν τιμές, δεν πιστεύω να νομίζετε ότι υπάρχουν και διαθέσιμα στα καταστήματα σε τέτοιες τιμές... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...