Προς το περιεχόμενο

Καφές


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλει δυνατό βζιβζίνι, με το δικό μου (no name αλλά δυνατό) στη χαμηλή σκάλα αν κρατήσω το φραπέ λίγο παραπάνω κάνει αφρό που δεν διαλύεται και το πετάω. Το αφρόγαλα το κάνει εύκολα όμως.

Εννοείται βέβαια πως με αυτά που ψωνίζεις στο φανάρι αφρόγαλα δεν φτιάχνεις.

 

Το κόλπο με αυτά είναι να του βάλεις το καπάκι και να το κάνεις dildo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 269
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το κόλπο με αυτά είναι να του βάλεις το καπάκι και να το κάνεις dildo

 

I mean WTF?

 

 

Κυρίως τα βζιβζίνια πρέπει να είναι ΡΕΥΜΑΤΟΣ 220V κ όχι χαζοχαρούμενης μπαταρίας.B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ζωή θα απορώ πως πίνετε αυτό το απεχθές ρόφημα, αυτόν τον ύπουλο σύμμαχο του καπιταλισμού : τον καφέ. "Θα πιω καφε σημερα για να μεινω ξυπνιος ολη νυχτα να διαβασω". "Θα πιω αλλο ενα καφεδακι, εχω πολυ δουλεια να βγαλω ακομα".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nick[;2876986'']Μια ζωή θα απορώ πως πίνετε αυτό το απεχθές ρόφημα, αυτόν τον ύπουλο σύμμαχο του καπιταλισμού : τον καφέ. "Θα πιω καφε σημερα για να μεινω ξυπνιος ολη νυχτα να διαβασω". "Θα πιω αλλο ενα καφεδακι, εχω πολυ δουλεια να βγαλω ακομα".

 

Ότι να ναι λέμε τώρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφέρεσαι σε αυτό που προτείνω?

 

Σε οτιδήποτε με μοτέρ πάνω από 25W.

 

Αλλά μία φορά έκανα τη μλκ με επιτραπέζιο βζιβζίνι το οποίο νόμιζα πως έγραφε 10W και λέω:

 

"Σιγά τη μλκ που θέλει να είναι κ επιτραπέζιο" πάω άνετος να χτυπήσω τον καφέ κι αντί αυτού ζωγράφισα τους τοίχους σε ιμπρεσιονιστικό καφέ σιένα.Τελικά είχα παραλήψει ένα μηδενικό.... :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά δεν ξέρω αλλά αυτό είναι για αφρόγαλα και αν κοιτάξεις την ροδέλα έχει ένα συρματάκι που μάλλον κάνει την δουλειά.

 

Αν κάποιος έχει την krups xp 2000 μπορεί να μου πει

Πρώτον αν σταματάει να ρίχνει μόνο του ή πρέπει να το γυρίσω εγώ στην θέση Ο όταν γεμίσει το ποτηράκι?

Δεύτερον κάνει θόρυβο κατά την όλη διάρκεια που ρίχνει τον εσπρέσο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι όλες οι μηχανες κάνουν θόρυβο οταν στάζουν τον καφέ. Οχι δεν σταματάει μόνο του να ρίχνει καφέ, το σταματάς εσυ. Επισης ψαξε και στο youtube για videakia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν χρειάζεται να είναι με την δικιά σου μηχανή, η διαδικασία είναι ίδια για όλες της μηχανές και απλα στο λέω για να δεις τον τρόπο παρασκευής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν χρειάζεται να είναι με την δικιά σου μηχανή, η διαδικασία είναι ίδια για όλες της μηχανές και απλα στο λέω για να δεις τον τρόπο παρασκευής.

 

Κάποιες μηχανές σταματάνε μόνες τους, εσύ απλά τους ορίζεις τι δόση θέλεις να βγάλουν.

 

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Παιδιά αυτά τα δοχεία που φέρνουν στις καφετέριες τον γαλλικό και τον φτιάχνεις μόνος σου πιέζοντας το μοχλό που έχει πάνω πώς διάολο λέγονται? ή που μπορώ να βρώ ένα μικρό για το σπίτι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...