Προς το περιεχόμενο

Καφές


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά αυτά τα δοχεία που φέρνουν στις καφετέριες τον γαλλικό και τον φτιάχνεις μόνος σου πιέζοντας το μοχλό που έχει πάνω πώς διάολο λέγονται? ή που μπορώ να βρώ ένα μικρό για το σπίτι?

 

Στο ΙΚΕΑ εχει δυο μεγεθη 250κ.εκ. και 1 λ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 269
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι διαφορά έχει από το να τον φτιάχνεις με καφετιέρα;

 

Μία μερίδα καφέ μόνο (συνήθως) και περισσότερες πιθανότητες να ξεφύγει μέσα καφές και να γίνει ο γαλλικός μια μλκεία και μισή. Καφετιέρα>all

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι οι καφετιερες Γαλλικου ειναι φθηνες και σέξι και βγαζουμε μαζι το χειμώνα :-) Καμια φορά φέρνω και φίλους και χωρίς διαμαρτυρίες καλύπτει τις ανάγκες μας. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Καφετιέρες γαλλικού βρίσκεις με 12€ ...

 

Γαλάζιος Ουρανός ή Τσαρλς μπΡόνσον. Πήρα τη δεύτερη με 15 ευρώ γιατί των 12 είναι τελείως ψεύτικη.Σε αυτές είναι μη τύχει κ σου σπάσει το δοχείο.Πας για καινούρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαλάζιος Ουρανός ή Τσαρλς μπΡόνσον. Πήρα τη δεύτερη με 15 ευρώ γιατί των 12 είναι τελείως ψεύτικη.Σε αυτές είναι μη τύχει κ σου σπάσει το δοχείο.Πας για καινούρια.

 

Και πως σου φαινεται?ψηνομουνα και εγώ να πάρω καφετιερα,ειχε στο καρφουρ κατι καφετιερες izzy αλλα νομιζω οτι εχουν εξαντληθει πια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πως σου φαινεται?ψηνομουνα και εγώ να πάρω καφετιερα,ειχε στο καρφουρ κατι καφετιερες izzy αλλα νομιζω οτι εχουν εξαντληθει πια.

 

Η Rohnson που πήρα είναι αστέρι.Φτιάχνει το καφέ πολύ γρήγορα κ έχει κ ρυθμιστή αρώματος ο οποίος δε ξέρω πως δουλεύει σε άλλες καφετέριες για να κάνω σύγκριση.Μου φαίνεται πιο καυτός ο κάφες όταν το βάζω στο τέρμα.Δηλ. είμαι ευχαριστημένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη εχω βαρεθει τον Νες (τελευταια μου φαινεται αηδιαστικος... μαλλον γιατι αλλαξα ποτηρι)

μπορειτε να μου προτεινετε εναν αλλο (ζεστο)καφε να δοκιμασω?

Θα πρεπει να φτιαχνεται ευκολα οπως ο νες, χωρις μηχανηματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη εχω βαρεθει τον Νες (τελευταια μου φαινεται αηδιαστικος... μαλλον γιατι αλλαξα ποτηρι)

μπορειτε να μου προτεινετε εναν αλλο (ζεστο)καφε να δοκιμασω?

Θα πρεπει να φτιαχνεται ευκολα οπως ο νες, χωρις μηχανηματα.

 

Τούρκικος.(Ελληνικός). Πετάς καφέ, τον βράζεις, πίνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...