Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone 3GS


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακομα να βγει jailbreak για 4.1?Για 3gs παντα.

Στο φιλο που λεει γαι τα βιντεο,κατεβασε φιλε το OPLAYER ,παιζει τα παντα[avi,mkv κτλ]

 

Στο oplayer πως παιρνες τα αρχεία; Βλεπω FTP/samba. Καλώδιο η ασύρματα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στο oplayer πως παιρνες τα αρχεία; Βλεπω FTP/samba. Καλώδιο η ασύρματα;

 

Γινετε και με καλωδιο στανταρ[εχει καπιο ροοτ ,δεν θυμαμαι ακριβως,μεσω wincsp ]και ασυρματα στο οποιο εχει κατω στο προγραμμα την ενδειξη του ασυρματου,το πατας σου δινει ενα λινκ μπαινεις ,κανεις uploaad τον φακελο,περιμενεις αναλογα την ταινια και ετοιμος.Παιζει και εξωτερικους υποτιτλους αλλα πρεπει να πας στα setting και να βαλλεις greek windows[ή κατι τετοιο]αναλογα απο τα windows που τα εχει στειλει.Παντως για καλωδιο γινετε αλλα δεν θυμαμαι τον τροπο[για μεγαλα αρχεια δεν αξιζει το ασυρματο γιατι θα κανει αρκετο χρονο].

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα! Έχω ενα 3gs με καμμένη logicboard και θέλω κάποια στιγμή στο μέλλον να την αντικαταστήσω. Ξέρετε απο που μπορώ να προμηθευτώ τη logic board μόνο? Εκτός απο ebay, το έχω υπ'οψιν μου. Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Καλημέρα! Έχω ενα 3gs με καμμένη logicboard και θέλω κάποια στιγμή στο μέλλον να την αντικαταστήσω. Ξέρετε απο που μπορώ να προμηθευτώ τη logic board μόνο? Εκτός απο ebay, το έχω υπ'οψιν μου. Ευχαριστώ!

 

Ρώτησα για αντίστοιχο πρόβλημα του παλιού μου iPhone 2G (το αρχικό μοντέλο). Είχαν logicboards στο 9volto, μου είπαν ότι το κόστος τους, μαζί με το κόστος αντικατάστασης, ανέρχεται στα 150 ευρώ.

 

Δεν ξέρω αν έχουν για το 3GS αλλά, από την άλλη, γιατί να μην έχουν; Πάρε ένα τηλέφωνο να τους ρωτήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρώτησα για αντίστοιχο πρόβλημα του παλιού μου iPhone 2G (το αρχικό μοντέλο). Είχαν logicboards στο 9volto, μου είπαν ότι το κόστος τους, μαζί με το κόστος αντικατάστασης, ανέρχεται στα 150 ευρώ.

 

Δεν ξέρω αν έχουν για το 3GS αλλά, από την άλλη, γιατί να μην έχουν; Πάρε ένα τηλέφωνο να τους ρωτήσεις.

 

Ευχαριστώ πολύ, θα το τσεκάρω! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ξερει μηπως καποιος αν γινεται να ακουγεται ο ηχος του sms οταν εχουμε τα ακουστικα πανω στο iphone???

 

Όταν έχεις τα ακουστικά, όλοι οι ήχοι προωθούνται σ' αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν έχεις τα ακουστικά, όλοι οι ήχοι προωθούνται σ' αυτά.

 

Ναι αλλα η κληση ακουγεται κ στα ακουστικα κ στο κινητο. Μ@λκια σκεπτικο παντως.. (Αντε μετα να της εξηγησεις τι εκανες κ δν απαντουσες στα μνμτα)..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο itunes, αν βαλεις στοιχεια καρτα, τα κανει αμεσως δεκτα και αγοραζεις αμεσως εφαρμογες, ή πρεπει να περιμενεις καποιο διαστημα?

 

Επισης με το που αγορασω τις οποιες εφαρμογες και τις κατεβασω, μπορω επειτα να σβησω τα στοιχεια της καρτας, μη χακαρει κανεις το λογαριασμο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Στο itunes, αν βαλεις στοιχεια καρτα, τα κανει αμεσως δεκτα και αγοραζεις αμεσως εφαρμογες, ή πρεπει να περιμενεις καποιο διαστημα?

Αμεσως.

 

Επισης με το που αγορασω τις οποιες εφαρμογες και τις κατεβασω, μπορω επειτα να σβησω τα στοιχεια της καρτας, μη χακαρει κανεις το λογαριασμο?

Να "χακαρει" το itunes και να παρει τα στοιχεια της καρτας σου?Πιστεψε με δεν ειναι καθολου ευκολο κατι τετοιο.Μια χαρα ασφαλη ειναι τα στοιχεια της καρτας σου.

Αν παρ ολα αυτα θελεις να τα αλλαξεις και να βαλεις ψευτικα στη συνεχεια,ναι εχεις αυτη τη δυνατοτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ρε παιδιά γιατί όταν πάω να στείλω msg μου βγάζει ένα μήνυμα Δεν ήταν δυνατή η ενεργοποίηση του κινητού δικτύου δεδομένων?

έχω mb για δωρεάν inernet πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...