Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone 3GS


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας εγω στο iphone που εχω πηγα ρυθμισεις-->γενικα κ μετα εκανα ρεσετ το iphone .αλλα το θεμα ειναι οτι οτανα ανοιξε ειχε απλα το μηλαρακι και μαυρη οθονη και τιποτε αλλο!δεν ξανανοιγει τωρα και εχει μονο το μηλο τι μπορω να κανω?

 

 

Αν ηταν jaibroken δεν έπρεπε να κάνεις αυτού του είδους το reset γιατι κολλάει όπως είδες κ μόνος σου.. Νομίζω μόνη λύση είναι το restore τώρα. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ρεστορε εννοεις αυτο [που πατας τα δυο κουμπια?το κανα αλλα και παλι τιποτα...δηλαδη να το κλάψω το κινητο τωρα?

 

εννοώ αυτό που συνδέεις το iphone στο itunes και πατάς Restore..θα σβήσει τα πάντα για αυτο φρόντισε να εχεις κανει back up πριν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε φιλε αλλα πως θα συνδεσω τι κινητο στον υπολογιστη αφοθ δεν ανοιγει καν?ειναι μονο με το μηλαρακι...(

 

πρέπει να μπεις σε DFU mode τότε, googlαρέ το γιατί είναι λίγο ζόρικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το iPhone συνδεδεμένο στο iTunes, κράτα πατημένα το Home και το Power Button για 10 δευτερόλεπτα και μετά άσε το Power κρατώντας πατημένο μόνο το Home μέχρι να σε ενημερώσει το iTunes ότι αναγνώρισε το iPhone σε Recovery mode.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α παιδια ξεχασα να αναφερω πως πριν προχωησω σε ενα τετοιου ειδους ρεστορε προσπαθησα να το κανω μεσω ιτυνες αλλα μου ελεγε ερρορ 3914 κατι τετοιο τ ειναι αυτο?γιαυτο και εκανα τετοιο ρεστορε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι προσπαθησα να τα πειραξω αλλα δεν με αφησε.το εβαλα το κινητο και σε εναν αλλον θπολογιστη αλλα μου λεει ¨this device isn't eligible k kati alla...τι μπορω να κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε αυτό..

Στο hosts πρόσθεσε στο τέλος αυτή την γραμμή.

74.208.10.249 gs.apple.com

Κατέβασε από εδώ το ios για την συσκευή σου.

http://www.getios.com/

Βάλε το iphone σου σε dfu mode με τον τρόπο που σου είπα και πρίν.

Αφού τα κάνεις αυτά στο itunes κράτα πατημένο το shift και επέλεξε restore.

Επέλεξε το αρχείο που κατέβασες από το getios.com και καλή τύχη.

Ελπίζω να είχες κρατήσει κάποιο backup από το τηλέφωνό σου πριν τα κακαρώσει ε...αλλιώς τα έχασες όλα όσα είχες μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...