Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone 3GS


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ρε παιδιά εγώ πέρασα στο 3gs Μου την τελευταία ios και μου φαίνεται ότι σα να ψιλοκολλάει.Το έκανα restore και πάλι τα ίδια.Η παλιά έκδοση είναι λίγο πιο γρήγορη.Το έχει διαπιστώσει και κανένας άλλος αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ρε παιδιά εγώ πέρασα στο 3gs Μου την τελευταία ios και μου φαίνεται ότι σα να ψιλοκολλάει.Το έκανα restore και πάλι τα ίδια.Η παλιά έκδοση είναι λίγο πιο γρήγορη.Το έχει διαπιστώσει και κανένας άλλος αυτό?

 

Kανε τον κοπο να διαβασεις μερικες σελιδες πριν.Ναι ολοι το εχουν παρατηρησει.3.1.3>4.2>4.1 απο αποψη ταχυτητας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει έκανα settings restore και τώρα τρέχει μια χαρά!Και μάλιστα είναι όντως πιο γρήγορο από την 4.1!Καμιλα ιδέα για jailbreak? To έχει επιχειρήσει κανένας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το τελευταίο update (νομίζω) έχουν σταματήσει να φαίνονται τα artworks του iTunes στην lock screen όταν παίζει μουσική. Το έχει παρατηρήσει κανένας άλλος αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει καποιος να μου εξηγησει γιατι το κινητο μου απο την μια στιγμη στην αλλη δεν λεει να κλειδωσει δορυφορο?Κλειδωνει δηλαδη αλλα πολυ αργα και πολλες φορες το σηματακι δεν κουνιεται τοσο γρηγορα οσο εγω ,και ειδικα σε στροφες κτλ ειναι οτι νανε.Οταν πρωτοπηρα την συσκευη ,μεσα σε 20 δεθυτερα ειχε κλειδωσει δορυφορο και πηγαινετε τελεια.Τι του εβγαλα και εβαλα ξανα το navigon ,τι του εκανα upadate ,τι δοκιμασα αλλη εκδοση,παλι το ιδιο.Ακομα και στο ipod-nike ,αργει να βρει στιγμα.

Μηπως χαλασε η κεραια του gps?Αλλαζετε?Που μπρω να το παω για να το κοιταξουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει καποιος να μου εξηγησει γιατι το κινητο μου απο την μια στιγμη στην αλλη δεν λεει να κλειδωσει δορυφορο?Κλειδωνει δηλαδη αλλα πολυ αργα και πολλες φορες το σηματακι δεν κουνιεται τοσο γρηγορα οσο εγω ,και ειδικα σε στροφες κτλ ειναι οτι νανε.Οταν πρωτοπηρα την συσκευη ,μεσα σε 20 δεθυτερα ειχε κλειδωσει δορυφορο και πηγαινετε τελεια.Τι του εβγαλα και εβαλα ξανα το navigon ,τι του εκανα upadate ,τι δοκιμασα αλλη εκδοση,παλι το ιδιο.Ακομα και στο ipod-nike ,αργει να βρει στιγμα.

Μηπως χαλασε η κεραια του gps?Αλλαζετε?Που μπρω να το παω για να το κοιταξουν?

Μήπως έχεις κλείσει την πρόσβαση στο internet για το navigon και δεν λειτουργεί το assistance του a-gps?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα κόλπο για να το κάνεις, είναι να προσθέσεις στο SMS ένα χαρακτήρα που να υπάρχει μόνο στο Unicode Character Set (παράδειγμα: η απόστροφος που υπάρχει ακριβώς δεξιά από το ελληνικό Π στο πληκτρολόγιο του iPhone). Αυτό θα αναγκάσει το iPhone να στείλει το μήνυμα ως unicode, μη μετατρέποντας τους πεζούς ελληνικούς χαρακτήρες σε κεφαλαίους. ΟΜΩΣ με αυτόν τον τρόπο κάθε μήνυμα πάνω από 70 χαρακτήρες θα χρεώνεται διπλό. Αν αυτό δε σε πειράζει, δοκίμασε το.

 

Υ.Γ. Το έχω δοκιμάσει σε vodafone. Δεν είμαι σίγουρος αν παίζει και σε cosmote ή wind

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...