Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone 3GS


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ξερει κανεις πω μπορω να βγαλω τις επαφες που εχω στη sim γιατι φαινονται διπλες ολες οι επαφες μου θελω μονο αυτες που εχω στη συσκευη να υπαρχουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν ειναι αν υπαρχει,ειναι αν το κινητο σου ειναι παλιο ή καινουργιο.Αν ειναι απο τα καινουργια θα ειναι tethered,αν ειναι απο τα παλια θα μπορεις να το κανεις με την ιδια μεθοδο untethered.Οταν ανοιξεις το ultrasnow θα σου ζητησει το 4.2.1 [το αυθεντικο,το κατεβαζεις απο την apple]και μετα ακριβως θα σου ζητησει αν το κινητο ειναι καινουργιο ή παλιο[αν δεν ξερεις ,σου λεει πως να το δεις].Αναλογα με τι θα πατησεις[ναι ή καινουργιο]θα σου κανει αναλογο jaibrake .Οποτε αν εχεις καινουργιο κινητο 3gs [καινουργιας παραγωγης]θα ειναι tethered,αν ειναι παλια untethered.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παιζει αυτο φιλε.Ξανακαντο.Βεωαιωσου οτι οταν ανοιγεις το ultrasnow,στο πρωτο πινακακι που σου λεει yes or no,θα πατησεις αναλογα με την ερωτηση που σου κανει[αν ειναι νεο build].

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παιζει αυτο φιλε.Ξανακαντο.Βεωαιωσου οτι οταν ανοιγεις το ultrasnow,στο πρωτο πινακακι που σου λεει yes or no,θα πατησεις αναλογα με την ερωτηση που σου κανει[αν ειναι νεο build].

 

Μονο αυτο παιζει φιλε. Το unatethered του redsnow σε παλιο bootrom (23 βδομαδος, μου τοδειξε και το idetector εξαλλου) στο κανει tethered μετα απο 1-2 ρεσταρτς. Στο πρωτο μου δουλεψε κανονικα. Στο δευτερο δε δουλευε το cydia και ο σαραφης kai sto 3to δε ξεκιναγε το τηλ. αν δε τοκανες tethered boot με καλωδιο και υπολογιστη. Αν ριξεις μια ματια στο iphonehellas.gr, ειχαν πολλοι το αυτο θεμα. Το γυρισα σε 4.1 και το σουταρα απο εκει με red.... και ολα οκ παντως. Δε δουλευει και το sbsettings ακομη στο 4.2.1. και ας το ενεργοποιησεις απο activator. Μη με ρωτησεις αν εκανα το πρωτο boot tethered φιλε. 3 μερες τωρα του εκανα τουλαχιστον 5 JB και μου εμεινε και το τηλ. στα χερια αλλες τοσες. Η 4.1 JB δουλευει τελεια παντως και απλα θε περιμενω να βγει κατι καλυτερο για να το σουταρω.

 

Εχω μια ερωτηση για σενα μιας και φαινεσε ψαγμενος στο θεμα. Εχω το τηλ. φιλου στα χερια μου και με παρακαλαει να του κανω JB. Πως θα γινει να του το κανω στο δικο μου pc (με δικο μου itunes?) και να το παρει ο φιλος JBrikarimeno και να το βαλει στο pc, να κανει sync με το δικο του tunes χωρις να τον πιει (καταλαβαινεις τι εννοω) και να εχει και τις επαφες του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερει κανεις πω μπορω να βγαλω τις επαφες που εχω στη sim γιατι φαινονται διπλες ολες οι επαφες μου θελω μονο αυτες που εχω στη συσκευη να υπαρχουν

παιδια πειτε μου αν ξερετε τι να κανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν καποιες ωρες ειπα να δοκιμασω το game center μιας και τωρα εβαλα 4.1 αλλα δεν μου κανει sign in :fear: Eιμαι με 3gs. Eιναι κανα bug ή φταιει το jailbreak ή δεν ξερω και γω τι αλλο ... <_<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανα καλο παιχνιδι adventure για iphone ξερουμε?Σαν το cause of death[πολυ καλο].Απλα να επιλεγεις προτασεις και αναλογα με την προταση να γινετε και κατι διαφορετικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Κανα καλο παιχνιδι adventure για iphone ξερουμε?Σαν το cause of death[πολυ καλο].Απλα να επιλεγεις προτασεις και αναλογα με την προταση να γινετε και κατι διαφορετικο.

Αν εχεις κανεις jailbreak και σ αρεσουν τα adventure της Lucas Arts,yeaphappy.gif

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...