Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone 3GS


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω την εντύπωση πως πλέον στον music player του iPhone, δείχνει μόνο τα artworks που έχουν κατέβει από το iTunes Music Store, και όσα έχουν εισαχθεί χειροκίνητα δεν τα δείχνει στο lock screen. Μπορεί να το επιβεβαιώσει κάποιος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Κανα καλο παιχνιδι adventure για iphone ξερουμε?Σαν το cause of death[πολυ καλο].Απλα να επιλεγεις προτασεις και αναλογα με την προταση να γινετε και κατι διαφορετικο.

 

Εμενα τα 1112, μου αρεσαν. Αντε δεν θα βγαλουν και το episode 3, να δουμε αν θα προχωρησει καθολου η ιστορια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκίμασα k το navigon k το tom tom k garmin k διαφορα αλλα...

 

μετά από αρκετό διάβασμα τελικά κατάλαβα ότι το GPS του iphone είναι klain main.

 

Επίσης, με το τελευταίο jb k unlock, δε δουλεύει το GPS.αναμένουμε fix

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα πρόσεξα ότι έχει μπει σωματίδιο σκόνης κάτω από το γυαλί της οθόνης... :mad: :mad:

 

Μα πως στο καλό μπήκε εκεί μέσα?!?!?!?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σήμερα πρόσεξα ότι έχει μπει σωματίδιο σκόνης κάτω από το γυαλί της οθόνης... :mad: :mad:

 

Μα πως στο καλό μπήκε εκεί μέσα?!?!?!?!

 

Tα ιδια με το 3G του ξαδερφου μου.Εχει 2 σκουπιδακια μεσα κ το ενα παιζει να ναι και ισο με 3-4 pixel.

Νο idea πως διαολο μπηκε μεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω με 4.2.1 και jailbreak παιζω κανονικα και με tomtom greece 1.6 και με navigon. βασικα εχω δοκιμασει πολλα και τα τεσταρα για να επιβεβαιωσω (αποψη μου παντα) οτι αυτο που με βολευει περισσοτερο ειναι το tomtom.

 

να τονισω οτι το χρησιμοποιω 2 χρονια τωρα και για αθηνα και για επαρχια και δεν εχω καποιο προβλημα (εγω τουλαχιστον) με οδους κλπ. με σημα ειχα καποιες φορες αλλα τωρα με την 1.6 που την δοκιμαζω 10 μερες ακομα δεν εχω προβλημα. επισης πολυ σημαντικο ειναι οτι προστεθηκε το mapshare που ο χρηστης μπορει να κανει download τις τελευταιες αλλαγες (συνηθως μεταξυ 500kb - 2mb) στο χαρτη του η να κανει ο ιδιος αλλαγες και να μπορουν οι αλλοι χρηστες να ενημερωθουν αμεσα.

 

naviu.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ρε παιδια ειναι σχετικα ασφαλες να ανοιξω το κιν και να καθαρισω την οθονη απο τα σκουπιδακια + να αλλαξω μπαταρια η θα μου μεινει στο χερι? εχω δει κατι tutorials στο youtube αλλα ακομα το σκεφτομαι...

επισης απο που αν ειναι μπορω να προμηθευτω μια μπαταρια για 3gs (original παντα...)?

Επεξ/σία από isspro
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...