Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone 3GS


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://myplaisio.gr/news/%CF%84%CE%BF-iphone-3gs-%CE%BC%CF%80%CE%BF%CF%81%CE%B5%CE%AF-%CE%BD%CE%B1-%CF%80%CE%B1%CE%AF%CE%BE%CE%B5%CE%B9-video-1080p

Το iPhone 3GS μπορεί να παίξει video 1080p...καλο ειναι για διαφημιση αλλα ακουγετε χλωμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

http://myplaisio.gr/news/%CF%84%CE%BF-iphone-3gs-%CE%BC%CF%80%CE%BF%CF%81%CE%B5%CE%AF-%CE%BD%CE%B1-%CF%80%CE%B1%CE%AF%CE%BE%CE%B5%CE%B9-video-1080p

Το iPhone 3GS μπορεί να παίξει video 1080p...καλο ειναι για διαφημιση αλλα ακουγετε χλωμο...

 

Παίζει σε συγκεκριμένα όμως bitrate...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέμα: iphone και access point προβληματα!

Kαλημερες!

 

εχω το εξης προβλημα: το iphone μου (3gs), ενω συνδεεται κανονικα στο ασυρματο ρουτερ, μερικα μετρα παρακατω που εχω access point, αρνειται πεισματικα να συνδεθει. ξερει κανεις τι παιζει?? (εαν παω παλι πισω προς το ρουτερ..κανενα προβλημα!)

 

(το δικτυο ειναι μια χαρα, ολα τα pc/laptop συνδεονται και στα access points και παντου!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα έβαλα το wind-i 300. Θάλω να με βοηθήσετε τι ρυθμίσεις να κάνω στο iphone ωστε να μπαίνω στο internet.

 

Ευχαριστώ!

Θσ πας Settings –> General –> Network –> Cellular Data Network και μετά θα βάλεις τα παρακάτω

 

APN: gint.b-online.gr

Username: κενό

Password: κενό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θσ πας Settings –> General –> Network –> Cellular Data Network και μετά θα βάλεις τα παρακάτω

 

APN: gint.b-online.gr

Username: κενό

Password: κενό

 

Ευχαριστώ! Σε διπλανό forum μου είπαν να βάλω αυτό το ΑΡΝ αλλά για username+password να βάλω web.

 

Δούλεψε και με αυτό το τρόπο. Τι συμβαίνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ! Σε διπλανό forum μου είπαν να βάλω αυτό το ΑΡΝ αλλά για username+password να βάλω web.

 

Δούλεψε και με αυτό το τρόπο. Τι συμβαίνει;

 

Απλά δε χρειάζεται authentication. Και αυτά να βάλεις θα παίξει.

 

username: maria

password: h_asxhmh

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευχαριστώ φίλε μου.

 

edit: ΠΑιδιά βοήθεια! Εγκατέστησα το itunes 9 και ότι και να κάνω crashάρει. Τι να κάνω μου έχει σπάσει τα νεύρα.

Επεξ/σία από lefman07
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα παρελαβα το νεο iphone καθως το προηγουμενο που ειχα αγορασει ηταν ελαττωματικο και το γυρισα πισω μολις το αγορασα.Το κουτι του σημερινου ειχε επιπλεον αυτοκολλητο " Εισαγεται για την Cosmote.Κατασκευαστηκε στην Κινα" .Στην Κινα κατασκευαζονται τα iphones?:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα παρελαβα το νεο iphone καθως το προηγουμενο που ειχα αγορασει ηταν ελαττωματικο και το γυρισα πισω μολις το αγορασα.Το κουτι του σημερινου ειχε επιπλεον αυτοκολλητο " Εισαγεται για την Cosmote.Κατασκευαστηκε στην Κινα" .Στην Κινα κατασκευαζονται τα iphones?:rolleyes:

 

designed in california, made in china...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια γρηγορη ερωτηση αν και πιστευω οτι σιγουρα εχει ειπωθει ξανα...

Τι ισχυει με το gps του iphone 3gs? Exω το eten glofish x800 και το gps του θεωρω οτι ειναι απο τα καλυτερα(sirf star III).

Eιναι δωρεαν?

Υπαρχει προγραμμα οπως το destinator ή καποιο αλλο της ιδιας περιπου ευχρηστίας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια γρηγορη ερωτηση αν και πιστευω οτι σιγουρα εχει ειπωθει ξανα...

Τι ισχυει με το gps του iphone 3gs? Exω το eten glofish x800 και το gps του θεωρω οτι ειναι απο τα καλυτερα(sirf star III).

Eιναι δωρεαν?

Υπαρχει προγραμμα οπως το destinator ή καποιο αλλο της ιδιας περιπου ευχρηστίας?

 

Μια χαρα ειναι το GPS , υπαρχουν προγραμματα που δεν χρειαζεσαι internet πχ Navigon, Tom Tom

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα ειναι το GPS , υπαρχουν προγραμματα που δεν χρειαζεσαι internet πχ Navigon, Tom Tom

 

+1, εχω το navigon! συνδεεται σχετικα γρηγορα με δορυφορο και εχει πολυ καλους χαρτες. χρησημοποιει μονο gps δεκτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...