Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1) Η δωρεάν αποστολή ισχύει μόνο για αποστολές εντός ΗΠΑ.

2) Έχουμε πει αρκετές φορές ότι στο κουτί αναγράφεται μόνο η τιμή των προϊόντων, χωρίς τυχόν εκπτώσεις και μεταφορικά. Με λίγα λόγια στο παράδειγμά σου το κουτί θα γράφει $99.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα. Ενδιαφέρομαι να πάρω τα air max 2013 , καθόσον η εμπειρία μου απο τα 2011 ναι πολύ καλή. Για καθημερινό περπάτημα και βόλτα τα παπούτσια δεν παίζονται.

Τι κατάστημα προτείνετε ? Nike store 190 και Nike Θεσσαλονίκη 190.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε lunarglide nike να δεις τι θα πει παπούτσι καλό για περπάτημα και θα γλιτώσεις και το καγκούρικο στυλ των airmax  που φοράει και η κουτσή μαριώ πια και τα 190.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα κ απο εμένα .είδα σε έμα κατάστημα τα salomon SPEEDCROSS 3 που με άρεσαν πολυ αλλά 

δυστυχώς δεν είχε τπτ απο νούμερα.σκέφτομαι να αγοράω online αλλά επειδή δεν έχω πάρει ξανά 

τέτοια μάρκα με τα νούμερα τι παίζει σε σχέση με τα nike ξέρει κανείς .σε nike φοράω 44 1/2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε lunarglide nike να δεις τι θα πει παπούτσι καλό για περπάτημα και θα γλιτώσεις και το καγκούρικο στυλ των airmax  που φοράει και η κουτσή μαριώ πια και τα 190.

 

Πια σειρά όμως απο  lunarglide ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αγορά αθλητικών παπουτσιών (κυρίως για τρέξιμο), το πλεον φτηνό και ταυτόχρονα αξιόπιστο μαγαζί απο Ευρώπη ειναι το

http://www.startfitness.co.uk/default.asp?

Εγώ αυτό έχω βρει και έχω πραγματικά σωθεί (οικονομικά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Air Max πάντως όσο καλά και να είναι, δεν κάνουν για μπάλα. Αυτό έχω να πω.

 

Τα 2011 ήταν το πρώτο ζευγάρι που αγόρασα από eastbay, με στένευαν αρκετά, τα έδωσα στον αδερφό μου και μέσα σε 2 καλοκαίρια με μπάλα σε πίσσα έχει "σκάσει" η αεροσόλα και στα δύο παπούτσια. Κάτι μαϊμουδέ Shox που παίρναμε κατά καιρούς είχαν κρατήσει περισσότερο (και μάλιστα σε χώμα, ούτε καν σε πίσσα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μια ερωτηση.Εχω σκαλωσει με τα reebok zigkick και εκτος απο το eastbay που δεν συμφερει λογω μεταφορικων κλπ δεν μπορω να τα βρω πουθενα.Εχω ψαχτει σε ολα τα σαιτ που εχετε δωσει κατα καιρους αλλα τζιφος.Αν ξερετε κανα αλλο σαιτ Ευρωπαικο η εστω μαγαζι Ελληνικο γραψτε το στον κολλημενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Air Max πάντως όσο καλά και να είναι, δεν κάνουν για μπάλα. Αυτό έχω να πω.

 

Τα 2011 ήταν το πρώτο ζευγάρι που αγόρασα από eastbay, με στένευαν αρκετά, τα έδωσα στον αδερφό μου και μέσα σε 2 καλοκαίρια με μπάλα σε πίσσα έχει "σκάσει" η αεροσόλα και στα δύο παπούτσια. Κάτι μαϊμουδέ Shox που παίρναμε κατά καιρούς είχαν κρατήσει περισσότερο (και μάλιστα σε χώμα, ούτε καν σε πίσσα).

 

Φίλος η σειρά air max ειναι running. Για περπάτημα και βόλτα τα πέρνει ο κόσμος , οχι για ποδόσφαιρο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλος η σειρά air max ειναι running. Για περπάτημα και βόλτα τα πέρνει ο κόσμος , οχι για ποδόσφαιρο :)

 το 99% για ποζερια τα περνουν αλλα αυτο ειναι αλλη η ιστορια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε κι εγώ τα πήρα για ποδόσφαιρο. Πιο πολύ για γενική χρήση τα είχα και μετά τα έδωσα στον αδερφό μου. Απλώς μού έκανε εντύπωση γιατί έχω αγοράσει κι άλλα παπούτσια "γενικής χρήσης" (ακόμα και μαϊμούδες) και οι αεροσόλες τους δεν χάλασαν τόσο γρήγορα (εννοείται πάντα στο συγκεκριμένο γήπεδο, σε πίσσα και χώμα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλος παρέλαβε πριν από λίγες μέρες από eastbay απροβλημάτιστα και στην πόρτα του ένα ζευγάρι παπούτσια με αρχική τιμή 125$(165 μαζί με τα μεταφορικά).Πριν την παραγγελία του έιχα πει ότι είναι 50-50 οι πιθανότητες να πληρώσει τελωνείο αλλά τελικά όλα πήγαν καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά το θέμα είναι κάπως μεγάλο ώστε να δώ τι παίζει κτλ.

 

τελικά ποιες είναι καλές ιστοσελίδες για αγορά παππουτσίων κτλ. ?

 

Θέλω να πάρω τα Nike Shox ΝΖ , R8 , Deliver οποιοδήποτε Shox μοντέλο. (εδώ έχει πάνω απο 120 ευρώ στα μαγαζία)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες εδώ

 

http://www.eastbay.com/Mens/_-_/N-1p/keyword-nike+shox+nz?cm_REF=Men%27s

 

Αν δε σε ενδιαφέρει κάποιο μοντέλο από αυτά που είναι στις προσφορές με 70 ή 100$,τότε σκέψου τη λύση να τα πάρεις με 120 ευρώ από εδώ.Δε θα τα βρεις φτηνότερα έξω.Εκτός κι αν πετύχεις κάτι καλό(και γνήσιο ενοοείται) στο ebay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...