Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αμα με εναν ηρωα εχω 62% win ratio σε 90 παιχνιδια, θεωρουμαι καλουτσικος;

 

Ενα εχω να πω. Με τετοια ζουγκλα και items. Με βλεπω σε λιγες ημερες να πηγαινω gold. Πολυ imba!

 

WARWICK FTW!

 

 

 

Γενικα εχουν κανει πολυ πιο επιθετικο το παιχνιδι. Πολλα λεφτα, πολλα kills, και ανελεητα ganks. εαν δε αγοραζονται pink wards. Που στο 90% των περιπτωσεων.. Δεν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

45 λεπτα game 3700 dmg dealt kayle και επαιζε δεν ηταν afk

κατι αλλο αυτα τα μαστεριες spell weaver που στακαρουν ειναι καλα γτ εμενα δεν μ γεμιζουν το ματι

Επεξ/σία από nasos o psaras
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα με εναν ηρωα εχω 62% win ratio σε 90 παιχνιδια, θεωρουμαι καλουτσικος;

 

Ενα εχω να πω. Με τετοια ζουγκλα και items. Με βλεπω σε λιγες ημερες να πηγαινω gold. Πολυ imba!

 

WARWICK FTW!

 

 

 

Γενικα εχουν κανει πολυ πιο επιθετικο το παιχνιδι. Πολλα λεφτα, πολλα kills, και ανελεητα ganks. εαν δε αγοραζονται pink wards. Που στο 90% των περιπτωσεων.. Δεν..

 

Παλι αλλο παιχνιδι παιζεις εσυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Support σε υπαρξιακή κρίση. Το πιο πρόσφατο stream του Krepo, που προσπαθεί να βγάλει άκρη με το τι παίζει.

 

http://www.twitch.tv/skumbagkrepo/b/481823585

 

Είχα καταλάβει περίπου τα ίδια πράγματα το πρωί όταν πειραματιζόμουν, αλλά δεν είχα δει την εκπομπή. Αξίζει τον κόπο για όποιον ενδιαφέρεται, και έχει και πλάκα γιατί τον έχει πιάσει μια ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ λογοδιάρροια και γκρίνια ενώ στο πρώτο τουλάχιστον παιχνίδι τα κάνει μαντάρα :D Μέσα στο χάος πάντως έχει ενδιαφέρον να παρακολουθείτε την κατάσταση στο mini map όσον αφορά το vision - ήταν ωραία όταν τα τράβαγε μόνο ένας, ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι αλλο παιχνιδι παιζεις εσυ

Αμα θελεις να αιτιολογεις και αυτα που γραφεις. Να καταλαβαινουν και αυτοι που διαβαζουν. Εαν αναφερεσαι στα wards, μιλαω για mid,top lane. Τωρα στα tier που βρισκεσαι εσυ, λογικο να αγοραζουν, αλλα εκει δεν ειναι ουτε το 5% των παικτων. Οποτε δεν ειπα κατι λαθος..

 

Μπορει να μου εξηγησει καποιος γιατι εχουν κανει τα pink wards visible;

 

Και κατι ψιλοασχετο. Γιατι το aegis δε λειτουργει οταν μπαινεις στην αντιπαλη βαση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το defence tree παντως το ξεκωλιασανε. πανε τα armor και τα mr που έπαιρνες παλια...κανα καλο συνδυασμο για adc εχει κανενας?

btw το τετραγωνο διπλα στο health bar καταλαβε κανεις τι ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το deff tree το boostαραν απλα για για να παρεις τα καλα του σκιλλ πρεπει α επενδυσεις σε αυτο οχι οπως πριν που με 9 points επερνες οτι κλτερο υπηρχε οπως γινοταν σε καποιο μικροτερο βαθμο και στο offence  γενικα νομιζω τα masteries για season 4 αν και βλεπω καποια περιττα ειναι τα κλτερα απο τις προηγουμενες season

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...